PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دو مشکل با ویندوز 7 (زبان سیستم و مدیاپلیر)

hadi_vazi
08-10-2010, 14:03
دوتا مشکل با ویندوزم پیدا کردم :
1 وقتی چند ابر فیلم های مختلف رو با windows meedia player باز می کنم یکهو دیگه مدیا پلیر باز نمی شه .
به هیچ وجه باز نمی شه یعنی حتی رو خود برنامه هم کلیک می کنم هم برنامه خالی باز نمی شه تا یک بار ریستارت کنم این مورد رو تو ویندوز 7 هم تو نسخه 32 بیتی هم تو 64 بیتی دارمتا موقعی ویندوز رو ریستارت نکنم درست نمی شه.
2 جدیدا بعد یه مدت که که ویندوزم روشنه وقتی alt + shift رو میزنم دیگه زبان سیستم عوض نمی شه تا سیستم رو ریستارت کنم تا درست بشه.

excessive
08-10-2010, 14:55
در مورد مشکل اولت بهتره که کدک و نسخه جدید مدیاپلیر رو نصب کنی. یا کلا بیخیال مدیا پلیر بشی KMPlayer استفاده کن حالشو ببر.

اما برا مشکل تغییر زبان این قسمت ها رو چک کن:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فقط زبان ها رو جدا نصب کنی خیلی بهتره. چون ممکنه که فارسی زیر مجموعه EN باشه که بهتره نباشه:

hadi_vazi
08-10-2010, 15:13
نسخه جدید مدیا پلیر کدوم ورژنه؟

excessive
08-10-2010, 15:21
نسخه جدید مدیا پلیر کدوم ورژنه؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

hadi_vazi
08-10-2010, 16:10
خوب ویندوز 7 که خودش مدیا پلیر 12 رو داره نیاز به این نیست من کلا با این پلیر خیلی حال میکنم به خاطر همین دوست دارم با این کار کنم راستی وقتی مدیا پلیر دیگه کار نمی کنه که کنار ساعت یه آیکن که اضافه می شه که هیچ کاریش نمی شه کرد که مربوط به کدک k-litle codec هست .

excessive
08-10-2010, 16:26
نه من از FFD Show استفاده می کنم و موقع اجرا باز میمونه ولی خوب شما دوباره نصب کن WMplayerرو.

مشکل زبانت حل شد؟؟

hadi_vazi
08-10-2010, 17:51
نه من از FFD Show استفاده می کنم و موقع اجرا باز میمونه ولی خوب شما دوباره نصب کن WMplayerرو.

مشکل زبانت حل شد؟؟

بله داداش لطف کردید مشکل زبان حل شده حالا مدیا پلیر رو دارم دانلود می کنم.

excessive
08-10-2010, 17:52
بله داداش لطف کردید مشکل زبان حل شده حالا مدیا پلیر رو دارم دانلود می کنم.

قابلتو نداشت داداش ایشاا.. این یکی هم حل میشه:10:

kaivanika
10-10-2010, 14:57
من نسخه 64 بیتی ویندوز 7 رو نصب کردم
برنامه میدی پلیر منم هنگ میکته
البته من فقط موزیک های mp3 رو با میدی پلیر گوش میدم . ولی با همین فایل mp3 هم مشکل هنگ دارم . یعنی برای یکی دو ثانیه میدا پلیر قفل میشه . آهنگم که عوض میکنی همین مشکل پیش میاد .
چیکار کنیم ؟

میشه لینک مستقیم دانلود میدیا پلیر ویندوز 7 64 بیتی و آخرین نسخه میدا پلیر هم برای ویندوز xp بزارید ؟؟؟؟؟؟
اینجا رو رفتم ولی راستشو بخواید سر در نیاوردم :20:

excessive
10-10-2010, 15:08
من نسخه 64 بیتی ویندوز 7 رو نصب کردم
برنامه میدی پلیر منم هنگ میکته
البته من فقط موزیک های mp3 رو با میدی پلیر گوش میدم . ولی با همین فایل mp3 هم مشکل هنگ دارم . یعنی برای یکی دو ثانیه میدا پلیر قفل میشه . آهنگم که عوض میکنی همین مشکل پیش میاد .
چیکار کنیم ؟

میشه لینک مستقیم دانلود میدیا پلیر ویندوز 7 64 بیتی و آخرین نسخه میدا پلیر هم برای ویندوز xp بزارید ؟؟؟؟؟؟
اینجا رو رفتم ولی راستشو بخواید سر در نیاوردم :20:

بفرما:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید