PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : غیر قابل ریکاوری کردن فایلها

surena_iran2564
08-10-2010, 00:50
سلام
یه نرم افزار میخوام که بتونم درایو یا فلش یا مموری کارت رو طوری فرمت کنم که به هیچ وجه نشه اطلاعتش .مخصوصآ عکس یا فیلم رو باز یابی کرد...

با سپاس
مقداد

jetico BCWipe v.4.01.23 :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
سریال jetico BCWipe v.4.01.23 :

__________________________________________________ _____
دانلود برنامه های east tec

سریال East-Tec Eraser 2010 :

سریال East-Tec DisposeSecure :

__________________________________________________ _____

HITB0Y
08-10-2010, 01:06
سلام
یه نرم افزار میخوام که بتونم درایو یا فلش یا مموری کارت رو طوری فرمت کنم که به هیچ وجه نشه اطلاعتش .مخصوصآ عکس یا فیلم رو باز یابی کرد...

با سپاس
مقداد
پیشنهاد میکنم از نرم افزار freeraser استفاده کنید.
حجمش خیلی کمه.(2 مگ)
قابلیت پورتیبل هم داره.
فایلهارو میتونه در 3 سطح حذف کنه.(fast,forced,ultimate)
توجه کنید که این نرم افزار کارش فرمت کردن نیست بلکه حذف کردن بدون امکان بازیابی هستش.
موفق باشید
لینک:

Dew Drop
08-10-2010, 01:20
سلام
از این نرم افزار هم میتونید استفاده کنید.

Eraser 5.3

pass:

surena_iran2564
08-10-2010, 08:42
از هر دو دوست عزیز ممنونم.هر دورو دانلود کردم و ایشاله استفاده میکنم
میخوام بدونم میزان اعتماد به این برنامه ها تا چه حد هست؟
چون خودم بعداز دادن این پست برنامه BCwipe رو دانلود کردم و رم 4 گیگ خودم رو که 2 سال هست باهاش تو عکاسی ها استفاده میکنم رو حذف فایل کردم و با برنامه ریکاور مای فایل گزاشتم کامل ریکاوری بشه و فقط 9 عکس اونم کس هایی که مشخص نبود چی هستن و حجم 50کیلو بایت داشت برگشتن
آیا میتونم مطمئن باشم در برابر ابزار های قدرتمند بیرون و شرکت هایی که کار بازیابی رو انجام میدن هم همینقدر کارایی داشته باشن این برنامه ها تو حذف فایل ها یا نه؟
و آیا برنام قدرتمندتری هست که بتونم با اون ریکاوری انجام بدم برای تست اینکه فایل ها کامل حذف شدن یا نه؟(بدون توجه به حجم برنامه)

با سپاس فراوان
مقداد

ebrahimjan
08-10-2010, 09:24
دو برنامه بهت معرفي مي كنم كه در حد عالي عمل مي كنند و ميتوني از اين بابت خيالت راحت باشه:

1- اولين نرم افزار : كه تحت استاندارهاي وزارت دفاع، وزارت انرژي و سازمان حفاظت محيط زيست امريكا عمل مي كند و مجموعه اي از ديگر استاندرادهاي پاك سازي اطلاعات را نيز شامل مي شود اينه Jetico BCWipe يا به اختصار BCWipe هست.

2- دومين نرم افزار:كه مورد تاييد وزارت دفاع و امنيت امريكا هست به دو نرم افزار جداگانه تقسيم ميشه:
1- براي حذف و پاكسازي فايلها، تصاوير و پوشه هاي موجود در هارد نه كل هارد: East-Tec Eraser
2- ابزاري براي پاكسازي اطلاعات و دادهاي كامل يك هارد ديسك: East-Tec DisposeSecure

اگر قصد فروش هارد رو داري بهتر از East-Tec DisposeSecure استفاده كني

در تمامي اين نرم افزارهاي يه گزينه ايي وجود داره كه به شما اين امكان رو ميده چند مرتبه بر روي فايل شما اطلاعات جديد ولي خالي انداخته شود. اگر ميخواهيد که خودتان را مطمئن کنيد بهتر هست گزينه هاي بالا مثلا 10 به بالا رو براش انتخاب کنيد البته كمي زمان بر هست.
حالا اگر شما از اين نرم افزارها و كارهايي كه گفتم عمل كني و تونستي با هر نرم افزار ريكاوري فايلهاتو برگردوني بيا تا من بهت جايزه بدم

surena_iran2564
08-10-2010, 16:23
ممنون
از jetico BCWipe جواب گرفتن
بقیرو دیگه امتحان نکردم :) ایشالله دفعات بعد
برنامه های معرفی شده ابراهیم جان ور هم گزاشتم تو پست اول برا دانلود
باز هم ممنون :40: موفق باشید