PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ایکس باکسم صدا ندارد

amir-h-h
07-10-2010, 15:59
مشکل از اونجا شروع شد که داشتیم چند نفره فیفا بازی می کردیم که متوجه شدیم وقتی گل می زنیم صدای تماشاچی ها نمی اید بعد فرداش که کنسول را روشن کردم دیگه کلا صدا رفته بود اول فکر کردم شاید مشکل از کابل hdmiباشه ولی اون را هم با یک دستگاه دیگه چک کردم ولی مشکل از اون هم نبود در ضمن با کابل a/v صدا هست تلویزیون هم ال سی دی سامسونگ صدا هم به سینمای خانوادگی وصل و حالتش روی ماتریکس.
ممنون از جوابتون
خدا خیرتون بده چندتا جوان منتظر یاری سبز شما هستند[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

orgimagi
07-10-2010, 16:17
مشکل از اونجا شروع شد که داشتیم چند نفره فیفا بازی می کردیم که متوجه شدیم وقتی گل می زنیم صدای تماشاچی ها نمی اید بعد فرداش که کنسول را روشن کردم دیگه کلا صدا رفته بود اول فکر کردم شاید مشکل از کابل hdmiباشه ولی اون را هم با یک دستگاه دیگه چک کردم ولی مشکل از اون هم نبود در ضمن با کابل a/v صدا هست تلویزیون هم ال سی دی سامسونگ صدا هم به سینمای خانوادگی وصل و حالتش روی ماتریکس.
ممنون از جوابتون
خدا خیرتون بده چندتا جوان منتظر یاری سبز شما هستند[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام دوست عزيز مشكلتون در لينك پايين مطرح كنيد تا دوستان بتونن كمكتون كنند .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

amir-h-h
07-10-2010, 16:41
اقا ما رو راه نمیدن اون تو مورد اورژانسی چون به نکست گن زنگ زدم گفتن برعکسش رو شنیدیم ولی اینو نه
البته این را هم اضافه کنم که وقتی کنسول رو روشن می کنم اون صدایی که با علامت ایکس باکس می یاد را می شنوم ولی بعد یک صدایی می یاد و بعد از اون دیگه صدا رفته[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]