PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک کنید

meshkiposh2200
06-10-2010, 21:17
سیستمو که روشن کردم خیلی دیر امد بالا چراغ هارد ممتد روشن بود یه بار ریست کردم امد بالا میخاستم یه اسکن یزنم دیدم ایکون انتی ویروس کنار ساعت نیست از منوی استارت میخاستم اجر کنم انتی ویروس اون پیغامی که فایل پاک شده را داد میخاستم برم توی فولدر اصلیش که این پیغامو داد
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فایر فاکسم هم از کار افتاده کلا سیستم کند شده این از تسک منیجر
در ضمن فلش هم خیلی وقته نزدم ولی اینترنت خیلی میرم
وقت کات یا کپی فایل یا فولدری یه کم کپی میکنه بعد گیر میکنه چراغ هارد ممتد روشن میشه و این ارور را میده
انتی ویروس:کسپر 2011
بچه ه لطفا هر کی هر چی به ذهنش میرسه بگه یخام ویندوز را هم عوض کنم کلی اطلاعات توی مای داکیو دارم که کپی نمیشه

Dr Hannibal
06-10-2010, 21:43
سیستمو که روشن کردم خیلی دیر امد بالا چراغ هارد ممتد روشن بود یه بار ریست کردم امد بالا میخاستم یه اسکن یزنم دیدم ایکون انتی ویروس کنار ساعت نیست از منوی استارت میخاستم اجر کنم انتی ویروس اون پیغامی که فایل پاک شده را داد میخاستم برم توی فولدر اصلیش که این پیغامو داد

فایر فاکسم هم از کار افتاده کلا سیستم کند شده این از تسک منیجر
در ضن فلش هم خیلی وقته نزدم ولی اینترنت خیلی میرم
انتی ویروس:کسپر 2011

تا اونجایی که میتونید برنامه های زیر رو تست کنید. اگر مشکل نت دارید فقط اولی و دومی رو تست کنید.

برای پاک سازی از نظر ویروسی + ریجیستری:

آپدیت اسکن

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبرای پاک سازی از نظر ویروسی هیتمن:

به نت وصل شوید و اسکن بزنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدیک کوئیک اسکن هم با این برنامه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددر انتها برنامه آخری رو حتما پاک کنید.

Macushla
06-10-2010, 22:01
برنامه active boot disk رو بگير ، سيستم رو باش بوت كن ، يه محيطي مثل ويندوز بالا مياد كه ميتوني فايل هاي my document رو كپي كني تو درايو هاي ديگه .