PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Football Manager 2011

xeNociDe
06-10-2010, 20:57
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نام بازی : Football Manager 2011
سبک : مدیریت ؛ ورزشـی
ارائه دهنده: SEGA
تاریخ عرضه:November 5th 2010

BOX SHOT:

مقدمه:
یکی از بازیهایی که رونق خوبی داشته بازیهای مدیریتی ( اداره کردن تیم ) بوده بازیهای ورزشی که در کشور ما بعد از FIFA Soccer و Pro Evulotion Soccer یکی از پرفروش ترین ها بوده بازی Football & Fifa Manager بوده که هر ساله این دوبازی رقابت شدیدی بر سر جذب کاربر دارند . شرکت SEGA تنها شرکتی است که حاضر به رقابت با EA شده و این بازی محبوب را بیرون داده بازی که شاید بیشتر از FIFA Manager هم فروش کند .
اکنون به معرفی قابلیت های بازی میپردازیم.

قراردادها
تمرین بازیکنان
بهبود تعامل
بخش ارائه اخبار لیگ و حاشیه ها
مشاهده بازی
اعتبار لیگ پویا

قرارداد ها:
اولین چیزی که در بازیهای مدیریت فوتبال باعث زندگی بخشیدن به بازی میشود ؛ بخش قرارداد هاست ، بخشی که مدیر در آن با بهترین ها فوتبال قرار داد میبندد تا تیم قوی تری داشته باشد. که امسال قابلیت جدید ایجاد بند های جدید قرار داد نیز قرار داده شده . در هنگام عقد قرارداد مراقب امضایی که میکنید باشید .

تمرینات بازیکنان:
از سری جزئیاتی که باعث تقویت بازیکن و محک زدن او قبل از بازیست همین تمرینات میباشد . از جمله 14 تمرین جدید میتوان به :
مقاومت بازیکن ؛ هوشیاری در بازی ، خلق فضا و ... نام برد ؛ آموزش پایه بازیکنان نونهال نیز از جمله قابلیت های جدید این بازیست .

بهبود تعامل:
از گزینه های جدید این نسخه ار بازی قسمت بهبود تعامل هست که مدیران باشگاه ها به صورت مخفی با یکدیگر قرارداد میبندند تا یک تیم را حذف یا بالا بکشند و یا به قهرمانی برسانند همچنین در این بخش قسمت هایی دارد که به صورت خودکار و به نسبت فعالیت شما از این بخش اضافه میشه.

بخش اخبار و حاشیه ها:
جهت هرچه غوطه ور کردن گیمر به عنوان مربی در داخل بازی سرویسی به نام توزیع نامه های الکترونیکی وجود دارد که به صورت کاربر پسندی در بازی گنجانده شده.

مشاهده بازی:
جهت هرچه طبیعی تر کردن بازی در نمای بازی شما شاهد افکت های ورزشگاه از قبیل تابش نورهای دوربین ها و نورافکن ها در شب و بالغ بر 100 انیمیشن از رفتار بازیکنان از قبیل جشن بعد از گل و غیره گنجانده شده که این امر باعث شده این نسخه یکی از شبیه سازی شده ترین نسخه های حال حاضر موجود در بازار گیم باشد.
اعتبار لیگ پویا :
یکی از واقعیت های دنیای فوتبال در مورد تیم های بزرگ سطح جهان اعتبار آنهاست که به طور کلی به عنوان یک تیم قوی و حرفه ای در جذب بازیکن موفق هستند و به صورت عمومی در رده های بالای جدول می ایستند. با رعایت چنین چیزی در بازی شبیه سازی کاملی از این جنبه شده است که کمک شایانی در طبیعی کردن بازی کرده است.

بخش های جدید اضافه شده به بازی:

بستن قرارداد های آنلاین با مدیر تیم مقابل ( مخصوص قسمت Online)
قابلیت اتصال به You Tube و Twitter
بیش از 100 حرکت جدید برای بازیکنان درقسمت 3D View
نحوه جدید تمرینات قبل از بازی
لیگ برتر جهانی ( مخصوص قسمت Online)
Display مخصوص اخبار و حواشی
تنظیمات جدید آنالیز بازی برای بازیکنان
ایجاد کردن Set Piece
انجام کنفرانس بعد از بازی همراه با بهترین بازیکن میدان
سیستم جدید چیدمان بازیکنان
ایجاد تیم "ب" یا تیم آماتور ها برای ایجاد بازیکنان خلاق
گفتگو با بازیکنان جهت افزایش روحیه (بخش Online و Normal)

اسکرین شات ها:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

منابع:
سایت رسمی بازی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
MirrorFootball ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

با تشکر از:
Armin Krauser

پست بزودی آپدیت میشود...
شرمنده دوستان تاپیک سرسری شد...قول میدم بزودی آپدیت شه!

AlexMercer
06-10-2010, 21:01
مرسی برادر.این واقعا بازیه و خیلی باهاش سر گرم میشم. پارسال که بازی کردم با سرمربی گری ایران و پگاه کرج شروع کردم رسیدم اس رم ایتالیا بازی خراب شد.ایشالا امسال جبران شه!

Spaniuly
06-10-2010, 21:10
مرسی محمد جان بابت تاپیک...
واسه 5 - 6 خط ترجمه تشکر لازم نبود جیگر:31:
منتظریم که آپدیتش کنی تاپیک رو فکر کنم این اولین تاپیکیه که بری فوتبال منیجر زده میشه نسخه های قبلی تاپیک نداشتن توی انجمن. با الکس عزیز هم موافقم همیشه فوتبال منیجر نسبت به فیفا منیجر سرتر بوده.

Amin.P30
22-10-2010, 07:26
نسخه دمو منتشر شده.

AlexMercer
22-10-2010, 11:18
دمو رو میتونید از استیم دانلد کنید. حجمش هم 1.8 گیگ هست.

Amin.P30
28-10-2010, 12:11
صرفا جهت اطلاع::31:
FIFA MANAGER منتشر شد.
اشتباه کردم .ببخشید.:31:
EDITED.

AlexMercer
03-11-2010, 18:21
دستان تاپیک رو انتقال بدین .بازی منتشر شده و کرج هم تا فردا میاد. لینک هم میخواین بزارم؟

Hirad HRD
08-11-2010, 00:35
دوستان من بازی رو گرفتم فقط یک مشکل اینکه لوگو و فیس ها رو از کجا دانلود کنیم؟

---------- Post added at 12:34 AM ---------- Previous post was at 12:31 AM ----------

این سایت برای حدود 72000 چهره بازیکن ها است ولی نمیشه دانلود کرد حجمش 3.3 گیگه و محدودیت در دانلود لطفاًکمک کنید

---------- Post added at 12:35 AM ---------- Previous post was at 12:34 AM ----------

دستان تاپیک رو انتقال بدین .بازی منتشر شده و کرج هم تا فردا میاد. لینک هم میخواین بزارم؟
بازی اومده عزیزان لطفاً انتقال بدین

Rossoneri
11-11-2010, 14:51
منم این مگاپک رو میخوام ولی حجمش خیلی زیاده! لطفا یکی که میتونه دانلود کنه بقیه ازش بخریم.

khanghodrat
13-11-2010, 17:16
دوستان کسی کرک patch 11.1.0 رو داره؟
مرسی

rz21
05-01-2011, 22:36
چرا این همه تاپیک خلوته؟
بیایید و توی این نظر سنجی شرکت کنید و به بحث مقایسه این دو بازی خاتمه بدیم:

miladborhani
12-03-2011, 17:24
كسي نيست ؟!؟!

miladborhani
14-03-2011, 09:53
دوستان لطفا بیایید این تاپیک رو هم پربار کنیم.

T.Eftekhari
14-03-2011, 09:56
من خوراک این بازیه
نهش رو که خودم رو می کشتم
اما 10 و 11 رو زیاد بازی نکردم کسی سوال داشت بپرسه
فکر کنم سوالی در مورد این بازی نباشه که نتونم جواب بدم

miladborhani
14-03-2011, 14:56
چطور تیم عوض کنیم ؟ اصلا میشه ؟

T.Eftekhari
14-03-2011, 17:03
چطور تیم عوض کنیم ؟ اصلا میشه ؟

بستگی به تیم که دارید مربیش میشید داره
انتخاب با مدیر عامله!

باید مربی اون تیم برکنار شده باشه یا شرایط براش خیلی بده باشه
اونوقت اگر شما در حد تیم بودی !
درخواست میدی
اگر اونقدر معروف بودی که قبولت کنن می تونی مربی اونی تیم شی
--------------------------------------------
نمی تونید مربی دوتا تیم باشگاهی همزمان باشی!
اما می تونید مربی یه تیم باشگاهی و یه تیم ملی باهم باشید

miladborhani
14-03-2011, 21:03
میشه راهنمایی کنید چطور ؟

T.Eftekhari
14-03-2011, 21:12
میشه راهنمایی کنید چطور ؟

وقتی مربی یه تیم جدید میشی موقعیت تو اون تیم که توی بورد کانفیدنس نشون داده میشه روی استیبل هست
یعنی ایمن
اگر خوب کار کرده باشی (خرید بازیکنان مناسب نتایج خوب و ....) سیکیور بعدش وری سیکیور و...
که من با چلسی تا وری سکیور هم پیشرفتم!
اما مخالفش هم کلماتش یادم نیست اما فارسیش
متزلزل و بد و..
وقتی شرایط یه مربی تو یه تیم بد می شه یه گزینه تو صحفه تیم اضافه می شه به اسم
Applay for Job
ککه با زدن اون گزینه درخواست سرمربی گری تیم رو می کنی
حالا چند روز بعد توی اینباکس خبرهات میاد که پیشنهادت رو پذیرفتن یا نه!
انتخابت بیشتر از همه به میزان شهرتت خیلی بستگی داره همینطور به کارنامت که
اگه شهرتت world claas باشه احتمال انخابت خیلی زیاده!
و اگه regional یا national باشه کمتره!

متوجه شدی یا بیشتر بشکافمش؟

miladborhani
14-03-2011, 22:28
نقریبا اما فکر کنم در 11 منوها عوض شد

princeofpersia_7
15-03-2011, 01:47
واقعا بازیه سختیه..برای نسخه یازدهش چندتا قلق رو یاد بدید...من تو تاتنهام مثل چی گیر کردم :31:

miladborhani
15-03-2011, 10:23
من با Real Madrid در لیگ 14 امتیاز از بازسا عقبم !

وین رونی
10-06-2011, 10:58
سلام
من تقریباً 4 ساله که دارم فیفا منیجر بازی می کنم البته تا دیشب!!!نمی خوام فیفا منیجر را زیر سوال ببرم اما نمی دونم چرا تا به حال سراغ فوتبال منیجر نرفته بودم.
یک شبیه ساز فوق العاده و کامل(البته ضعقش را نسبت به فیفا منیجر آخر سر میگم)
فقط یه چیز بگم قدرت این بازی رو متوجه بشید چون آرسنال رو برداشتم فکر می کنم جناح چپ کمی ضعف دارم درخواست کردم staff ها چنین بازی کنی برام پیدا کنن.
روند کار به این صورته که می گردن بازیکن پیدا می کنن و اگه کسی رو پیدا کنن به مربی اعلام میکنن.خوب در مرحله بعد مربی بازیکن پیدا شده را می سپره به staff ارشد!!! که تو تیم من کریستین کارمبو هست.
به عکس زیر نگاه کنید تا ببینید کارمبو چه اطلاعات مفیدی در اختیارم گذاشته:

حتی می تونید بین بازیکنها مقایسه بذارید یا حتی بین دو بازیکن آخر پیشنهادی استافها

این عکس هم اطلاعاتیه که در مورد تیم لیونه که چند روزه دیگه با هم بازی دوستانه داریم

یکی دیگه از خوبیهای این بازی اینه که لحظه به لحظه در طول روز ایمیل و اطلاعات دنیای فوتبال رو میده(البته دنیای فوتبال مجازی)

البته ضعفی که من دیدم در این بازی اینه که در فیفا منیجر در قسمت آمار می تونستید آمار بسیار جامعی رو ببینید که مثلاً تعداد گلهای زده شده با سر یا با چپ چندتا بوده و ...البته شایدم این بازی هم داشته باشه و من هنوز پیدا نکردم

دیگه تو این بازی در حالت سه بعدی از پاسکاری های بی مورد خبری نیست(البته نباید انتظار گرافیک فیفا منیجر را در حالت سه بعدی داشت)

بد نیست این بازی رو امتحان کنید

Ramos1367
17-07-2011, 02:41
سلام اگه کسی کرک داره لطف کنه و بزاره.

AlexMercer
17-07-2011, 02:44
هی با ایران قهرمان جام جهانی شدم.رفتم فرانسه.
از اون ورم همزمان مربی داماش کرج بودم. رفتم یوونتوس و بعد بارسلونا. چی تیمی داشتما. میخواستم برم منچستر. سیوم خراب شد. 7 لیگ رفته بودم

AlexMercer
17-07-2011, 02:51
فقط یک توصیه در نقل و انتقالات. اگر بازیکنی رو میخواین اول سعی کنید با مربی تیمش رابطه دوستانه داشته باشید.که اگر دشمن باشید باید 2 برابر قیمتش پول بدین تا شاید بتونین بخرین.
بعد درباره بازیکن در رسانه ها حرفای شیرین بزنید تا بازیکن گوشاش دراز شه.
بعد پیشنهاد بدین.
اگر تیم مقابل پیشنهادتون رو رد کرد و بازیکن خیلی مایل بود به تیم شما بیاد ابراز نارضایتی میکنه و حتی درخواست انتقال میده و شما میتونید راحت بخرینش.خوده باشگاه بهتون پیشنهاد میده.

البته باید سطح باشگاهتون خیلی بالاتر از باشگاه بازیکن مورد نظر باشه.

bipoop
01-08-2011, 22:25
سلام
آقا من از سال 2002 دارم مربی گری بازی می کنم.
هم championship manager بازی کردم، هم football manager و هم fifa manager که البته این آخری تا حالا چند تا اسم عوض کرده.
خلاصه باید بگم حسابی چم و خم کار دستمه، تاکتیک منحصر به فرد خودمو دارم و کلا حرفه ای هستم! :)
توی این سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید عضوم و بارها با برخی از اعضاش در football manager 2010 کل انداختم.
با چند نفر، چهار فصل در سه دوره بازی کردم.
به این شکل:
فصل اول، دوره اول: من لیورپول، حریفم چلسی. نتیجه: من نائب قهرمان شدم و منچستر اول شد، چلسی 5 شد، اما به صورت مستقیم رفت لیگ قهرمانان!! ( چون قهرمان لیگ قهرمانان شد!) من اون فصل لیگ کاپ رو هم بردم. اون سال که جام جهانی هم برگزار می شد من مربی اسپانیا شدم، طرف مربی انگلیس. انگلیس در یک شانزدهم به آرژانتین باخت و حذف شد اما من به فینال رسیدم و در ضربات پنالتی به اسپانیا باختم :(
فصل دوم، دوره اول: این فصل که ادامه فصل قبل بود، دوباره منچستر اول شد و من دوم و چلسی موفق شد چهارم بشه. هیچکدوم هیچ جامی نبردیم.
فصل سوم، دوره دوم( از اونجائیکه جام جهانی سال 2010 برگزار میشه، بخاطر همین ما در هر دوره فقط یه فصل بازی می کردیم: من دوباره لیورپول طرفم دوباره چلسی، من بالاخره موفق شدم قهرمان لیگ بشم و البته لیگ کاپ رو هم ببرم، چلسی موفق شد نائب قهرمان بشه و با شکست اینتر دوباره قهرمان لیگ قهرمانان بشه. در جام جهانی من مربی انگلیس شدم، طرف مقابلم مربی برزیل، هردو به فینال رسیدیم و من 5-3 بازی رو باختم و دوباره نائب قهرمان شدم. :(
فصل چهارم، دوره سوم( از اونجائیکه با لیورپول من هیچ شانسی برای قهرمانی در لیگ قهرمانان نداشتم، طی یک حرکت انتحاری! ما رئال مادرید و بارسلونا رو به جای بلکپول و یه تیم ضعیف دیگه به لیگ انگلیس اضافه کردیم تا هیجان افزایش پیدا کنه) این بار من بارسا شدم، طرف مقابلم بار دوباره چلسی. این فصل من هم لیگ رو بردم هم جام حذفی رو و هم لیگ قهرمانان رو و طرف مقابلم هم که در نیمه نهایی لیگ قهرمانان به من باخته بود توی لیگ سوم شد. دوباره با جام جهانی رسیدیم و من اسپانیا شدم و اونیکی آرژانتین، من در نیمه نهایی به فرانسه باختم و اون با غلبه بر فرانسه قهرمان جام جهانی شد!!

خلاصه بگم که ما حسابی اکسپرت! این بازی شدیم، اگر کسی اهلش هست آنلاین بازی کنه، پاشه بیاد که خدا وکیلی هیجانی که این بازی داره از cod4 هم بیشتره! ( البته بعضی وقت ها! مثلا وقتی دو تا بازی مونده به آخر فصل با هم دیگه بازی دارید و اختلاف امتیازتون فقط یکه!)

bipoop
02-08-2011, 08:25
هی با ایران قهرمان جام جهانی شدم.رفتم فرانسه.
از اون ورم همزمان مربی داماش کرج بودم. رفتم یوونتوس و بعد بارسلونا. چی تیمی داشتما. میخواستم برم منچستر. سیوم خراب شد. 7 لیگ رفته بودم

خدا وکیلی چند بار لود کردی تا تونستی ما رو به این افتخار نائل کنی؟!! :10:
اصلا تعداد قهرمانی های باشگاهی و ملی، ملاک حرفه ای بودن توی این بازی نیست، من یه بار بدون تیم بازی رو شروع کردم. بعد از 12 بازی که از لیگ آلمان گذشته بود مربی هافنهایمی شدم که فقط سه تا تساوی داشت، با خرید دو تا بازیکن ارزون و خوب توی نیم فصل تیم رو به رده هفتم رسوندم،( بازی برگشت با بایرن مونیخ رو 1-0 بردم، البته ریبری یه پنالتی خراب کرد!) اواخر فصل بود که برای مربیگری پی اس وی آیندهوون تقاضا دادم و البته قبول شد. 7 تا بازی به آخر فصل مونده بود و پی اس وی پنحم بود، تونستم در آخر، تیم رو دوم کنم و به لیگ قهرمانان برسونم. سال 2010 جام ملت های آفریقا هم برگزار شد، همونطور که هرتیمی که بد نتیجه بگیره، سری مربیشو اخراج می کنه و من برای پست خالی غنا اعلام آمادگی کردم. غنا قبل از ورود من مستقیم به جام جهانی رفته بود فقط نتونسته بود از گروه خودش در جام ملت های آفریقا صعود کنه. توی جام جهانی هم، با خوش شانسی محض به فینال رسیدم!!( البته بدون لود !) یعنی تا فینال با یه تیم درست حسابی نیفتادم که بازی کنم، یک هشتم به ژاپن خوردم، یک چهارم به پاراگوئه و نیمه نهایی به اسکاتلند! ( تازه دو تای آخرم توی ضربات پنالتی بردم!) اما فینال خوردم به آلمان و باختم.
البته همونطور که گفتم قهرمانی ها حرفه ایی گری رو نشون نمیده، بلکه حرفه ای گری توی دو تا چیز مشخص میشه:
1- ترکیب چیدن ( اگه کسی یه بار فقط ترکیب بچینه(توی هر تیمی که باشه) مشخص میشه که حرفه ای یا نه )
2- نحوه تمرین دهی ( جمعی و انفرادی )
خلاصه حرفه ای هاش بیان وسط:20:

anon85
04-08-2011, 02:20
خدا وکیلی چند بار لود کردی تا تونستی ما رو به این افتخار نائل کنی؟!! :10:
اصلا تعداد قهرمانی های باشگاهی و ملی، ملاک حرفه ای بودن توی این بازی نیست، من یه بار بدون تیم بازی رو شروع کردم. بعد از 12 بازی که از لیگ آلمان گذشته بود مربی هافنهایمی شدم که فقط سه تا تساوی داشت، با خرید دو تا بازیکن ارزون و خوب توی نیم فصل تیم رو به رده هفتم رسوندم،( بازی برگشت با بایرن مونیخ رو 1-0 بردم، البته ریبری یه پنالتی خراب کرد!) اواخر فصل بود که برای مربیگری پی اس وی آیندهوون تقاضا دادم و البته قبول شد. 7 تا بازی به آخر فصل مونده بود و پی اس وی پنحم بود، تونستم در آخر، تیم رو دوم کنم و به لیگ قهرمانان برسونم. سال 2010 جام ملت های آفریقا هم برگزار شد، همونطور که هرتیمی که بد نتیجه بگیره، سری مربیشو اخراج می کنه و من برای پست خالی غنا اعلام آمادگی کردم. غنا قبل از ورود من مستقیم به جام جهانی رفته بود فقط نتونسته بود از گروه خودش در جام ملت های آفریقا صعود کنه. توی جام جهانی هم، با خوش شانسی محض به فینال رسیدم!!( البته بدون لود !) یعنی تا فینال با یه تیم درست حسابی نیفتادم که بازی کنم، یک هشتم به ژاپن خوردم، یک چهارم به پاراگوئه و نیمه نهایی به اسکاتلند! ( تازه دو تای آخرم توی ضربات پنالتی بردم!) اما فینال خوردم به آلمان و باختم.
البته همونطور که گفتم قهرمانی ها حرفه ایی گری رو نشون نمیده، بلکه حرفه ای گری توی دو تا چیز مشخص میشه:
1- ترکیب چیدن ( اگه کسی یه بار فقط ترکیب بچینه(توی هر تیمی که باشه) مشخص میشه که حرفه ای یا نه )
2- نحوه تمرین دهی ( جمعی و انفرادی )
خلاصه حرفه ای هاش بیان وسط:20:

دوست من، خوب نیست آدم انقدر ادعا و منم منم بکنه؛

شما اگه میگی حرفه ای و تهِ بازی هستی، قبول؛ ما حرفی نداریم؛

ولی این زیاد جالب نیست بیای از بقیه نقل قول بگیری و بپرسی که restart کردن یا نه...

اینو گفتم که فکر نکنی یه وقت خبریه...

bipoop
04-08-2011, 09:12
دوست من، خوب نیست آدم انقدر ادعا و منم منم بکنه؛

شما اگه میگی حرفه ای و تهِ بازی هستی، قبول؛ ما حرفی نداریم؛

ولی این زیاد جالب نیست بیای از بقیه نقل قول بگیری و بپرسی که restart کردن یا نه...

اینو گفتم که فکر نکنی یه وقت خبریه...
شنیدی میگن: "کافر همه را به کیش خود پندارد"
حالا همین قضیه منه. چون تا قبل از اینکه مولتی بازی کنم، اصلا جنبه شکست نداشتم و بعد یه باخت سریع بازی رو لود می کردم. بعد از حالت مولتی بود که فهمیدم لود چقدر مسخره است و همه هیجان بازی، در لود نکردنه.
از این رو قصد جسارت به هیچکس رو نداشتم خصوصا اون دوست بزرگواری که قهرمان جهان شده بود و از شمام بابت تذکرت بجات متشکرم.
شایدم دلیل این جو گیری من، این باشه که بعد از 8-9 بالاخره یه تاپیک درباره بازی مورد علاقه ام پیدا کردم.
یاعلی

princeofpersia_7
04-08-2011, 23:40
آقا همزمان مربی تیم ملی انگلیس و منچستریونایتد هستم..

کسی نیست چنین شرایطی رو تجربه کرده باشه و بتونه برای کار در تیم ملی و همچنین کار همزمان در دو تیم یه سری راهنمایی بکنه به من؟ خیلی پرکاری و پر مشغله ای شدم حالا :31:

bipoop
05-08-2011, 08:10
آقا همزمان مربی تیم ملی انگلیس و منچستریونایتد هستم..

کسی نیست چنین شرایطی رو تجربه کرده باشه و بتونه برای کار در تیم ملی و همچنین کار همزمان در دو تیم یه سری راهنمایی بکنه به من؟ خیلی پرکاری و پر مشغله ای شدم حالا :31:

اولین کاری که باید توی تیم ملی بکنی(البته فرقی نمی کنه، توی باشگاهی هم بباید همین کار رو بکنی) اینه که اگه assistant manager خوبی نداری باید یه خوبشو استخدام کنی ، (اول با assistant manager جدید به توافق برس بعد با قبلی قطع همکاری کن) سعی کن تا جائیکه ممکنه مربی های جدید استخدام کنی، حتی می تونی از مربی های تیم باشگاهیتم استفاده کنی. کلا تاثیر مربی روی این بازی چه در سطح ملی چه باشگاهی خیلی زیاده.
هربازی لیگی که شروع می شه، کمک مربیت لیست بازی هایی رو که بازیکنای تیم ملی یا اونهایی که در لیست nation pool هستند رو معرفی می کنه تا بری و بازیشون رو از نزدیک ببینی، هیچ وقت هیچ بازی رو انتخاب نکن مگر تا تقریبا هیچ کار خاص دیگه ای نداشته باشی.
به team setting برو (هم باشگاهی و هم ملی) و گزینه ای رو که مصاحبه با خبرنگارها رو به عهده دستیارت میگذاری انتخاب کن(دیگه لازم نیست سر هر بازی جداگانه از دستیارات بخوای که جات برن مصاحبه)
فقط یک بار برای یک و سال و نیم آینده تیم ملی ات، به game fixture برو و برای بازی های دوستانه آینده ات رو رنامه ریزی کن. ( اوایل و تا قبل از اینکه تاکتیکت توی تیم جا بیفته با تیم های ضعیفتر بازی کن)

به match preparation برو و تیمت رو اول در خط دفاعی و سپس حمله، آماده کن.
سعی کن بازیکن های تیم باشگاهی خودتو بیشتر دعوت کنی چون هم کار تو با اونها ساده تر هم کار اونها با تو( مربی اسپانیا بودم ترکیب ابتدایی فینال جام جهانی این بود، والدز، راموس،پویول،پیکه،فونتیاس، بوسکتس،ژاوی،تیاگو،انیستا، پدرو، بویان. ( این تیم آخر هماهنگی بود )( تازه قیمت بازیکناتم زیاد میشه، من بعد از جام جهانی بویان رو 30 میلیون فروختم)

خوب الآن، دیگه با تیم ملی ات هیچکاری نداری غیر از اینکه هر فصل فقط 7-8 تا بازی بیشتر می کنی همین.
(انگلیس یه خوبی که داره اینه که بورد باشگاهت ازت زیاد توقع ندارن مثلا همینکه از مرحله یک هشتم جام جهانی صعود کنی کلی خوشحال می شن، یا هدفشون از شرکت در جام ملت های اروپا رسیدن به یک چهارم نهاییه. این توقعات کم ادامه کارت رو آسون تر می کنه. بعد از هربازی هم از بهترین بازیکن تیمت بابت نمایش خوبش تعریف کن تا هم رابطه اش با تو بهتر بشه و هم اینکه سعی کنه فرم خوبشو حفظ کنه.
یه چیز دیگه، بازیکنی که به حد وحشتناکی، توسط سازندگان انگلیسی این بازی، قوی ساخته شده و به جرعت می گم که شاید بهترین بازیکن football manager باشه الآن توی تیم ملیته، اونم کسی نیست جز استیون جرارد، اگه ازش خوب بازی بگیری و (AM (inside forward attack بهش بازی بدی تیمتو تا فینالم می کشه بالا.
موفق باشی

princeofpersia_7
05-08-2011, 20:21
به match preparation برو و تیمت رو اول در خط دفاعی و سپس حمله، آماده کن.

اول ممنونم بابت راهنمایی هات..

ولی اینی که نقل قول گرفتم چه طوره..باید چه کاری کنم؟! یه توضیح میدی؟

....................

راستی بازی های المپیک جز افتخارات مربی محسوب میشه؟ الان تو المپیک 2012 خودم سرمربی تیم شدم و کارلوس کی روش هم دستیارم هست :31: . مایک فیلان رو هم آوردم به عنوان مربی..فکر کنم ترکیب خوبی باشه .

................

از جرارد گفتی ، به نظرت " نیمار" هم مثل جرارد بازیکن خوبی هست تو این بازی؟

bipoop
06-08-2011, 09:57

....................

راستی بازی های المپیک جز افتخارات مربی محسوب میشه؟ الان تو المپیک 2012 خودم سرمربی تیم شدم و کارلوس کی روش هم دستیارم هست :31: . مایک فیلان رو هم آوردم به عنوان مربی..فکر کنم ترکیب خوبی باشه .

................

در مورد match preparation :
وقتی بازی رو لود می کنی، بالا سمت چپ یه علامت خونه است، کنارش اسم خودته که وارد پروفایله شخصیت میشه، بعد inbox و سپس اسم تیمت. درسته؟
وقتی روی اسم تیمت کلیک می کنی اولین گزینه squad دومین tactic سومی fixture و چهارمی match preparation است.
روش که کلیک کنی یه صفحه باز میشه که از دو بخش تشکبل شده، سمت راستی تاکتیک فعلی تیمتو نشون میده و سمت چپی میزان تطبیق پذیریی بازیکنات با اون ترکیب رو نشون میده.
دقیقا جایی بالا سمت چپ این تصویر دو تا گزیته وجود داره tactic که در این بخش می تونی سه تا تاکتیک مختلف رو که می خوای در شرایط مختلف ازشون استفاده کنی رو نمایش میده و یکی گزینه current. وقتی روی این گزینه کلیک می کنی صفحه tactic familiarity level بار می شه. که هشت تا گزینه رو چهار تا راست چهار تا چپ نشون میده )
این هشت تا شامل میزان آشنایی با ترکیب، سبک پاس دهی، جاگیری، یارگیری، و یکی دوتی دیگه میشه.
برای اینکه این تطبیق پذیری رو بالا بری باید توی صفحه tactic ( تاکتیک در بخش match preparation نه tactic اصلی) ابتدا special focus aria تو انتخاب کنی ( که از توش موقعیت دفاعی یا حمله ای تیمتو انتخاب می کنی ) و سپس نوار workload رو بسته به میزان زیاد می کنی ( مثلا در حالت خیلی زیاد میزاری تا سریع تطبیق پیدا کنن)
این از match preparation، امیدوارم مفید بوده باشه.

بازی های المپیک جزء افتخارات مربی محسوب نمیشه، فقط لیگ ها، جام های حذفی رسمی ( مثلا لیگ کاپ انگلیس حساب نمیشه، از هر کشورم فقط یکی)، لیگ قهرمانان، یورو لیگ و جام های جهانی و قاره ای، غیر از المپیک!
در مورد کیروش هم باید گفت که ویژگی اصلی اش اینه که خیلی ساده قبول همکاری می کنه، یعنی زود راضی میشه که بیاد، تازه با جو انگلیس هم آشناست.
نکته: سعی کن قرار دادهای کمک مربی و بقیه مربیای خوبتو جوری ببندی که کسی طمع نکنه اونها رو از چنگت در بیاره مثلا خیلی بلند مدت باهاشون ببند. من یه کمک مربی داشتم که خیلی کارش خوب بود استون ویلا اومد دنبالش برای مربیگری تیمش( وقتی میان دنبال یکی از کمک هات که بخوان توی تیمی سرمربیش کنن دیگه نمی تونی جاوی تون مربی رو بگیری)، وقتی از تیمم جدا شدف استون ویلا 5 میلیون پوند به من پول داد، که برای یه کمک خیلی خیلی زیاده.

من با نیمار دو سال کار کردم، اینم آمارش در دو سالی که با من بازی کرد:
فصل اول:
29 بازی لیگ (10تاش به عنوان ذخیره)، 6 گل، 1 پاس گل، 1 بهترین بازیکن زمین، 2 کارت زرد، با میانگین ریت 6.84
12بازی در کاپ های داخلی(2 تاش به عنوان ذخیره)، 9 تا گل، 3 پاس گل، 1بهترین بازیکن زمین، 1 کارت زرد، میانگین ریت 7.38
10 بازی در چمپیونز لیگ(3 تاش به عنوان ذخیره)، بدون گل، 2پ اس گل، 1 کارت زرد، میانگین ریت 6.53
مجموعا 51 بازی(15تا به عنوان ذخیره)، 15 تا گل، 6 پاس گل، 2 بهترین بازیکن زمین، 4 کارت زرد، میانگین ریت 6.91
اون سال بیشتر AML و AMR بازی می کرد و چندتا بازی هم ST بازی کرد.
کلا پاس نمی داد، بد اخلاق بود جوری که نمی شد بهش دوتا نکته فنی گفت، شوت زیاد می زد در حالیکه قرار بود اصلا شوت نزنه، تک روی هاش رو اعصاب بود( ولی انصافا خوب دریب می کرد، فقط موقعیتی که خودش می ساخت رو خراب می کرد!) و اصلا هم در کارهای دفاعی شرکت نمی کرد که صدای کمک مربی من همیشه درمیومد.

اما فصل دوم متحول شد:
26 بازی در لیگ( 10 تاش به عنوان ذخیره)، 16 گل زده، 8 پاس گل، 6 بهترین بازیکن زمین، 5 کارت زرد، میانگین ریت 7.85
7 بازی در کاپ داخلی( 1 به عنوان ذخیره)، 5 گل، 2 پاس گل، 1 بهترین بازیکن زمین، میانگین 7.92
16 بازی در جام های غیر داخلی( 1 به عنوان ذخیره) 15 گل، 8 پاس گل، 3 بهترین بازیکن زمین، 2 کارت زرد، 1 کارت قرمز، میانگین ریت 7.94
مجموعا میشه 49 بازی ( 12 به عنوان ذخیره)، 36 گل، 18 پاس گل، 10 بهترین بازیکن زمین، 7 کارت زرد، 1 کارت قرمز و میانگین ریت 7.89
فصل دوم واقعا خوب شده بود، هم بیشتر پاس می داد و هم به حرف های من بیشتر گوش می کرد، آمار کارت هاشم نشون از بیشتر شدن جنگندگیشه و کلا بازیکن خوبیه الآن و البته بگم که باز هم بیشتر در پست AMR ازش استفاده کردم . ولی ب نظر من هیچ کس جرارد نمیشه، جرارد خودش یه تیمه و اگر می بینی لیورپول هنوز توی این بازی نتیجه میگیره، بیشتر بخاطره جرارده.

موفق باشی

pouya_99999
06-08-2011, 10:56
سلام دوستان من این بازی رو دیشب دانلود کردم نسخه ی ریپکشو ولی امروز که اجرا کردم متاسفانه بازی صدا نداره :41:

راه حلی دارید برای مشکلم ؟

ممنون :10:

bipoop
06-08-2011, 11:04
سلام دوستان من این بازی رو دیشب دانلود کردم نسخه ی ریپکشو ولی امروز که اجرا کردم متاسفانه بازی صدا نداره :41:

راه حلی دارید برای مشکلم ؟

ممنون :10:

البته کلا این بازی صدای خاصی نداره!
ولی برای محکم کاری برو توی preference بخش audio، بعد ببین اون پایین تیک صداش فعاله یا نه.

---------- Post added at 12:04 PM ---------- Previous post was at 12:02 PM ----------

....................

................

در مورد match preparation :
وقتي بازي رو لود مي کني، بالا سمت چپ يه علامت خونه است، کنارش اسم خودته که وارد پروفايله شخصيت ميشه، بعد inbox و سپس اسم تيمت. درسته؟
وقتي روي اسم تيمت کليک مي کني اولين گزينه squad دومين tactic سومي fixture و چهارمي match preparation است.
روش که کليک کني يه صفحه باز ميشه که از دو بخش تشکبل شده، سمت راستي تاکتيک فعلي تيمتو نشون ميده و سمت چپي ميزان تطبيق پذيريي بازيکنات با اون ترکيب رو نشون ميده.
دقيقا جايي بالا سمت چپ اين تصوير دو تا گزيته وجود داره tactic که در اين بخش مي توني سه تا تاکتيک مختلف رو که مي خواي در شرايط مختلف ازشون استفاده کني رو نمايش ميده و يکي گزينه current. وقتي روي اين گزينه کليک مي کني صفحه tactic familiarity level بار مي شه. که هشت تا گزينه رو چهار تا راست چهار تا چپ نشون ميده )
اين هشت تا شامل ميزان آشنايي با ترکيب، سبک پاس دهي، جاگيري، يارگيري، و يکي دوتي ديگه ميشه.
براي اينکه اين تطبيق پذيري رو بالا بري بايد توي صفحه tactic ( تاکتيک در بخش match preparation نه tactic اصلي) ابتدا special focus aria تو انتخاب کني ( که از توش موقعيت دفاعي يا حمله اي تيمتو انتخاب مي کني ) و سپس نوار workload رو بسته به ميزان زياد مي کني ( مثلا در حالت خيلي زياد ميزاري تا سريع تطبيق پيدا کنن)
اين از match preparation، اميدوارم مفيد بوده باشه.

بازي هاي المپيک جزء افتخارات مربي محسوب نميشه، فقط ليگ ها، جام هاي حذفي رسمي ( مثلا ليگ کاپ انگليس حساب نميشه، از هر کشورم فقط يکي)، ليگ قهرمانان، يورو ليگ و جام هاي جهاني و قاره اي، غير از المپيک!
در مورد کيروش هم بايد گفت که ويژگي اصلي اش اينه که خيلي ساده قبول همکاري مي کنه، يعني زود راضي ميشه که بياد، تازه با جو انگليس هم آشناست.
نکته: سعي کن قرار دادهاي کمک مربي و بقيه مربياي خوبتو جوري ببندي که کسي طمع نکنه اونها رو از چنگت در بياره مثلا خيلي بلند مدت باهاشون ببند. من يه کمک مربي داشتم که خيلي کارش خوب بود استون ويلا اومد دنبالش براي مربيگري تيمش( وقتي ميان دنبال يکي از کمک هات که بخوان توي تيمي سرمربيش کنن ديگه نمي توني جاوي تون مربي رو بگيري)، وقتي از تيمم جدا شدف استون ويلا 5 ميليون پوند به من پول داد، که براي يه کمک خيلي خيلي زياده.

من با نيمار دو سال کار کردم، اينم آمارش در دو سالي که با من بازي کرد:
فصل اول:
29 بازي ليگ (10تاش به عنوان ذخيره)، 6 گل، 1 پاس گل، 1 بهترين بازيکن زمين، 2 کارت زرد، با ميانگين ريت 6.84
12بازي در کاپ هاي داخلي(2 تاش به عنوان ذخيره)، 9 تا گل، 3 پاس گل، 1بهترين بازيکن زمين، 1 کارت زرد، ميانگين ريت 7.38
10 بازي در چمپيونز ليگ(3 تاش به عنوان ذخيره)، بدون گل، 2پ اس گل، 1 کارت زرد، ميانگين ريت 6.53
مجموعا 51 بازي(15تا به عنوان ذخيره)، 15 تا گل، 6 پاس گل، 2 بهترين بازيکن زمين، 4 کارت زرد، ميانگين ريت 6.91
اون سال بيشتر AML و AMR بازي مي کرد و چندتا بازي هم ST بازي کرد.
کلا پاس نمي داد، بد اخلاق بود جوري که نمي شد بهش دوتا نکته فني گفت، شوت زياد مي زد در حاليکه قرار بود اصلا شوت نزنه، تک روي هاش رو اعصاب بود( ولي انصافا خوب دريب مي کرد، فقط موقعيتي که خودش مي ساخت رو خراب مي کرد!) و اصلا هم در کارهاي دفاعي شرکت نمي کرد که صداي کمک مربي من هميشه درميومد.

اما فصل دوم متحول شد:
26 بازي در ليگ( 10 تاش به عنوان ذخيره)، 16 گل زده، 8 پاس گل، 6 بهترين بازيکن زمين، 5 کارت زرد، ميانگين ريت 7.85
7 بازي در کاپ داخلي( 1 به عنوان ذخيره)، 5 گل، 2 پاس گل، 1 بهترين بازيکن زمين، ميانگين 7.92
16 بازي در جام هاي غير داخلي( 1 به عنوان ذخيره) 15 گل، 8 پاس گل، 3 بهترين بازيکن زمين، 2 کارت زرد، 1 کارت قرمز، ميانگين ريت 7.94
مجموعا ميشه 49 بازي ( 12 به عنوان ذخيره)، 36 گل، 18 پاس گل، 10 بهترين بازيکن زمين، 7 کارت زرد، 1 کارت قرمز و ميانگين ريت 7.89
فصل دوم واقعا خوب شده بود، هم بيشتر پاس مي داد و هم به حرف هاي من بيشتر گوش مي کرد، آمار کارت هاشم نشون از بيشتر شدن جنگندگيشه و کلا بازيکن خوبيه الآن و البته بگم که باز هم بيشتر در پست AMR ازش استفاده کردم . ولي ب نظر من هيچ کس جرارد نميشه، جرارد خودش يه تيمه و اگر مي بيني ليورپول هنوز توي اين بازي نتيجه ميگيره، بيشتر بخاطره جرارده.

موفق باشي

pouya_99999
06-08-2011, 21:18
سلام

چند نمونه از تاکتیک ها رو می گید ؟

من هر کاری می کنم بازم تیمم میره سانتر می کنه از جناحین

bipoop
06-08-2011, 23:54
سلام

چند نمونه از تاکتیک ها رو می گید ؟

من هر کاری می کنم بازم تیمم میره سانتر می کنه از جناحین

اول یه بحث در مورد تاکتیک بکنیم و بعد بریم سراغ مشکل زیاد سانتر کردن.

کلا کسانی که این بازی رو انجام می دن برای تیم هاشون به دو شکل ناکتیک می چینن، 1- توی هر تیمی که می رن، بدون استثنا یه تاکتیک ثایت رو استفاده می کنن، مثلا فرقی نمی کنه بارسلون یا لیورپول، این بابا فقط چهار چهار دو بازی میکنه ( من خودم تا یه مدت نظرم همین بود )، از این رو در فصل نقل و انتقالات فقط دنبال بازیکنایی هستند که به درد این تاکتیکشون بخوره
2- بسته به لیگ، شرایط تیم و البته بازیکن های موجود تاکتیک رو می چینن، در این حالت شما بر خلاف حالت قبلی که بازیکن ها باید با شما تطبیق پیدا می کردن، این شمائید که با بازیکن ها تطبیق پیدا می کنید.
من نمی تونم بگم کدوم بهتره، هم خیلی هارو میشناسم که با طرز تفکر اولی موفق بودن جوری که یه تاکتیک رو هم توی رئال، هم چلسی و هم میلان به خوبی اجرا کرد و نتیجه گرفت و هم خیلی های دیگه هستند که به روش دوم تاکتیکشون رو می چینن و البته اون هام موفق بودن.

اما کلا چجوری باید تاکتیک چید؟
در صفحه تاکتیک سمت راست، روی گزینه create tactic کلیک کن.
یه صفحه باز میشه که اگه اشتباه نکنم از 9 بخش تقسیم شده و سمت چپ تصویر، به صورت فهرست وار نمایش داده میشه. در صفحه دوم ترکیبتو انتخاب می کنی، هر بلایی که می خوای سر ترکیبت بیاری همینجا می آری. در صفحه سوم در مورد فلسفه بازی، ازت سوال می پرسه، از very rigid داره تا very fluid.
در حالت very rigid هرکی به کار خودش مشغوله، یعنی هربازی فقط مسئوله همون کاریه که بهش سپرده شده، مثلا کار دنی آلوز اینه که فقط دفاع سمت راست رو بیمه کنه، حالا هر اتفاقی که سمت چپ زمین می افته دیگه به اون مربوط نیست.
very fluid دقیقا برعکسه اینه، یعنی همه با هم حمله، همه با هم دفاع. و البته حالت balance هم داره که چیزی بین این دوتاست، و خودتون بسته به تفکرتون یکی از این حالات رو انتخاب می کنید. ( این بخش خیلی مهمه، و تاثیر مستقیم در نتیجه گیری یا عدم نتیجه گیری تیمتون داره)
صفحه چهارم در مورد سبک بازیه، که در مورد هفت چیز از شما سوال می پرسه:
1- نحوه پاس دهی
2- نحوه استفاده از حلاقیت های فردی
3- نحوه یارگیری
4- نحوه سانتر کردن
5- نحوه تکل زدن
6- نحوه پخش شدن توی زمین
7- ( این یکی فعلا یادم نمیاد! ) :)
اولین و ساده ترین راه برای اینکه تعداد سانترهای یه تیم کم بشه اینه که در بخش انتخاب نحوه پاس دهی، به جای گزینه دیفالت، از گزینه پاس کوتاه استفاده کن.
در مورد بقیه این گزینه ها و ادامه صفحات create tactic اگه خواستی بعدا توضیح مبسوط می دم.

حالا سوال: آیا الآن مشکل زیاد سانتر کردن تیم، خصوصا روی دروازه کم میشه؟
جواب: کم میشه، ولی نه اونقدری که انتظار ما رو برآورده کنه، پس حالا نوبت به مرحله دوم می رسه.
در صفحه تاکیک وقتی روی یه بازیکنی که توی لیست یازده نفر اصلی حضور داره کلیک می کنید، به جای لیست بازیکن ها یه صفحه ای بازی میشه که توانایی های بازیکن رو خصوصا در اون پست نمایش میده. در همین حالت و بالای نمراتی که از بازیکن ها نوشته گزینۀ advance وجود داره، وقتی روی اون کلیک می کنید، با یه عالمه گزینه که فقط برای مدیریت یه بازیکنه مواجه می شید ( ما اینجا فقط به دوتا گزینه کار داریم ):
1- اول روی گزینه سوم که passing style هست، کلیک کن و نوار رو به دلخواهت تغییر بده،( اگه به سمت چپ متمایل کنی، پاس کوتاه میده )
2- گزینه بعدی که باید روش کلیک کنی، گزینه wide play هست، اگر این گزینه رو بجای move into channel به cut inside تغییر بدی، آمار سانترهای روی دروازه ات به شکل باور نکردنی پایین میاد، چون دیگه بازیکن مورد نظر، به سمت نقطه کرنر نمی ره که بخواد سانتر کن، بلکه به تو می زنه و احتمال یا شوت می زنه یا پاس زمینی میده.
( این قسمت فقط برای بازیکن ها خط حمله مناسبه و لازم نیست مال همه بازیکن ها رو تغییر بدی، مثلا ST, AML, AMR و AM رو تغییر بدی کافیه.)

احتمالا دیگه حالا کمتر شاهد سانتر باشی، ولی یه نکته رو فراموش نکن اگه تا حالا توی هربازی از 10 تا موقعیت گلت ، 8 تاش روی سانتر بوده، از الآن از هر 10 تا موقعیت فقط 4 تاش روی سانتره و کلا توی کت این بازیکنا نمی ره که بخوان سانتر رو از سبک بازیشون حذف کنن!
نکته: برای اجرای این تاکتیک نیاز به بازیکن هایی داری که قدرت پاس دهیشون، خصوصا در دفاع بالا باشه، و الا احتمال به مشکل خوردنت، هست.

موفق باشی

khan_dadach
07-08-2011, 00:47
چه خوب بچه ها فعالن دستشون درد نکنه.
انگیزه تیم چطور بالا میره؟ حتی 3برد پشت هم که آوردم بازهم وضعیت روحی تمام بازیکنای اصلیم ضعیف بود.
تیمم منچستر سیتی خرپوله

bipoop
07-08-2011, 09:56
چه خوب بچه ها فعالن دستشون درد نکنه.
انگیزه تیم چطور بالا میره؟ حتی 3برد پشت هم که آوردم بازهم وضعیت روحی تمام بازیکنای اصلیم ضعیف بود.
تیمم منچستر سیتی خرپوله

این کارها روحیه بازیکن هارو به صورت فردی افزایش میده:

1- تمدید قرارداد و اضافه دسنمزد (راحت ترین و سریع ترین )
2- صحبت کردن با بازیکن، مثلا در یک بازی که خوب بازی کرد، بهش بگو که تو در بازی قبل خیلی خوب بودی و تبدیل به یکی از مهره های اصلی تیم من شدی. (نکته: اغراق الکی نکنید، چون فکر می کنن که دارید مسخرشون می کنید و کلا وضع بدتر میشه.
3- دادن کاپیتانی به بازیکن مورد نظر ( البته بازیکنی که کاپیتانی ازش گرفته می شه خیلی ناراحت میشه. )
4- مشورت گرفتن از بازیکن ها در مورد خرید بازیکن و یا مربی، و عمل کردن به توصیه اونها ( اگر بازیکنی که پیشنهاد می دن رو بخرید خیلی شاد می شن که بهشون توجه نشون دادی، اغلب هم بازیکنی از تیم قبلیشون یا همبازیشون توی تیم ملی رو پیشنهاد می دن )
5- (اختصاصی منچستر سیتی ): توی تیم های این جوری درگیری بین بازیکن ها زیاد پیش میاد، بازیکن ها می زنن توی تمرینات همدیگرو مصدوم می کنن و از این جور بازیا، اگر یه بازیکن برات خیلی مهمه، بازیکنی که باهاش مشکله داره از تیم بنداز بیرون. ( البته اغلب این درگیری ها کوتاه مدته و با یه صحبت و جریمه حل میشه )

این کارها روحیه بازیکن ها رو به صورت تیمی افزایش میده:

1- قبل از بازی، بهشون انگیزه بده ( برای این کار سعی کن motivating کمک مربیت از 18 بالاتر باشه )
2- وسط بازی، بسته به نتیجه، یا ازش تشکر کن یا بهشون برای جبران نتیجه انگیزه بده.
3- بعد از بازی هم باهاش درست و منطقی رفتار کن. ( کلا تعریف الکی نکن، فحش و فحش کاری هم راه ننداز! )
4- اول فصل ازت سوال می پرسه که bonus رو چه جوری پرداخت کنیم، اگر همه رو high انتخاب کنی، تا آخر فصل بهشون انگیزه شاد بودن دادی.
5- توی مصاحبه هاتم بعد از برد، از روحیه تیمی خیلیحرف بزن.

دیگه فعلا چیزی به ذهنم نمی رسه.
موفق باشی

khan_dadach
07-08-2011, 17:01
دستت درد نکنه این دکمه تشکر کجاست؟؟؟؟؟؟؟/ اگه بازیکنی ناراحت باشه از مربی چطور خرش کنم؟ توز مثل یه خر چموشه لامصب

وین رونی
07-08-2011, 18:39
سلام
من مربیگری تیم آرسنال را دارم.وضع تیمم خوب نیست.به مرور مشکلات را بیان می کنم تا کمکم کنید
به این عکس دقت کنید:
بازی با منچستر هست و من djourou را مامور مهار رونی کردم.در عکس اول djourou مارک کرده رو رونی

تو عکس دوم می بینید djourou بیخود و بی جهت رونی را ول کرده و میاد سمت نانی که از طرف گیبس مارک شده(البته گیبس فقط داره سایه به سایه نانی میاد و هیچ کار خاصی نمی کنه که این هم یه مشکله)

تو این عکس هم نتیجه حماقت djourou را می بینید که چون رونی را آزاد کرد نانی یه پاس به رونی داد و رونی هم گل زد.
خوب سوال من اینه چرا با اینکه تو تاکتیک تیم به djourou گفته بودم رو رونی مارک کنه و تکل بره رو پاش و ... اما ولش کرد؟

ضمناً دو تا باخت سنگین داشتم و روحیه تیم بسیار پایینه چکار کنم تیم تو بازی های بعدی بهتر بشه؟

bipoop
07-08-2011, 19:01
دستت درد نکنه این دکمه تشکر کجاست؟؟؟؟؟؟؟/ اگه بازیکنی ناراحت باشه از مربی چطور خرش کنم؟ توز مثل یه خر چموشه لامصب

سری چی از دستت ناراحته:
1- مصاحبه بدی کردی؟
2- از team talk که داشتی نارحته؟
3- بهش قولی دادی که عمل نکردی؟
4- تراکم بازیکن توی پستش زیاده؟ ( اگر در یه پست که ظاهرا به اندازه کافی بازیکن داری، بخوای یه ستاره دیگه بخری، بعضی از بازیکن هایی که روحیه چموشی دارن، شاکی میشن.
5- از طرف تیم های دیگه برای خروج از تیمت تحریک میشه ولی تو اجازه رفتن نمی دی؟
6-توی پست دلخواهش بازی نمی کنه؟
7- جدیدا بازیکنی به خدمت گرفتی که دستمزدش ازش بیشتره؟
8- توی یه بازی مهم نیمکت نشینش کردی؟( البته باید بدونی که از نظر اینها همه بازی ها در رده خیلی مهم طبقه بندی میشن)
9- می خواد پنالتی یا کاشته بزنه، نمیگذاری؟

نکته اول: برو توی بخش پروفایل بازیکنت، در قسمت سمت راست تمامی مشکلات و نگرانی های بازیکن رو اونجا نوشته، اگر چیزی بخصوصی بود، سعی کن برطرفش کنی، و الا مرور زمان بهترین راه حله.
نکته دوم: وقتی داشتی همون اول بازی اسم و فامیل و ملیتتو انتخاب می کردن، سابقه و درجه کاریتو چی انتخاب کردی؟ اگر غیر از حرفه ای انتخاب کرده باشی، کلا توی تیم های بزرگ به مشکل می خوری، چون بازیکن هات فکر می کنم توان لازم رو نداری و در بیشتر مواقع غرغر می کنن و حتی ممکنه از دستور صریحت پیروی نکنن. مثلا یادمه من صریحا اعلام کرده بودم که پنالتی اول تیم رو مسی بزنه، بعدی رو ابراهیموویچ، ولی در یه دوره ای که باهاش مشکل پیدا کردم، همینجور سر خود رفت پنالتی زد، از قضا خرابم کرد.
نکته سوم: تعداد بازیکن های بی شعور، یا به عبارتی بازیکن هایی که پتانسیل بی شعوری دارن در این بازی زیاده، از قضا بی شعورترین هام توی همین منچستر سیتی هستند، بالوتللی، توز، آدبایور، نیمار و حتی کریس رونالدو و ... ولی خوب درنهایت میشه کنترلشون کرد.
( توصیه ای مشفقانه: توز رو بفروش، بجاش هالک رو از پورتو بخر، هم برات AML بازی می کنه هم ST، مطئمن باش ضررم نمی کنی )
موفق باشی

---------- Post added at 08:01 PM ---------- Previous post was at 07:57 PM ----------

سلام
من مربیگری تیم آرسنال را دارم.وضع تیمم خوب نیست.به مرور مشکلات را بیان می کنم تا کمکم کنید
به این عکس دقت کنید:
بازی با منچستر هست و من djourou را مامور مهار رونی کردم.در عکس اول djourou مارک کرده رو رونی

تو عکس دوم می بینید djourou بیخود و بی جهت رونی را ول کرده و میاد سمت نانی که از طرف گیبس مارک شده(البته گیبس فقط داره سایه به سایه نانی میاد و هیچ کار خاصی نمی کنه که این هم یه مشکله)
تو این عکس هم نتیجه حماقت djourou را می بینید که چون رونی را آزاد کرد نانی یه پاس به رونی داد و رونی هم گل زد.
خوب سوال من اینه چرا با اینکه تو تاکتیک تیم به djourou گفته بودم رو رونی مارک کنه و تکل بره رو پاش و ... اما ولش کرد؟

ضمناً دو تا باخت سنگین داشتم و روحیه تیم بسیار پایینه چکار کنم تیم تو بازی های بعدی بهتر بشه؟

سلام
کلا با دو تا تیم کار کردن، توی لیگ انگلیس، خیلی مردونگی می خواد، یکی لیورپوله، یکی آرسنال ( البته اولی بیشتر :46: )

نکته اول: هیچ وقت، تکرار می کنم، هیچ وقت یک مدافع وسط رو برای گرفتن یک بازیکن خاص قرار نده. چون نتیجه اش همیشه فاجعه انگیزه ( بیش از بیست بار امتحان کردم، هرچند بعضی وقت ها خوب بوده ولی در کل راضی نبودم و نتیجه نگرفتم) چون وظیفه اصلی مدافع وسط جمع کردن توپه آخر زمینه، تا وقتی که توپ به منطقه اون نرسیده، بازیکن مورد نظر رو بخوبی مهار می کنه، اما همین که توپ به اون منطقه برسه شروع می کنه به گیج بازی درآوردن.)
اما بجاش هافبک دفاعیتو برای گرفتن اون بازیکن قرار بده، چرا چون معمولا هافبک دفاعی ها جنگنده ترن، و وظیفه اصلیشون شرکت توی درگیری هایی از همین قسمه.
یه نکته: از نظر من ( البته کاملا شخصیه) بعد از دروازه بان، مهمترین بازیکن توی یه تیم هافبک دفاعیه، پس در خرید یه خوبش اصلا تردید نکن، اگه خواستی من یه تعداد بازیکن توی آستین دارم که بهت پیشنهاد بدم :)
نکته بعدی: برو توی تاکتیک، روی هافبک دفاعی ات راست کلیک کن، سه تا گزینه داره، هافبک بازی ساز، هافبک دفاعی ، تخریب چی. حتما تخریب چی رو انتخاب کن هرچند تعداد بازیکنی که بتونن تخریبچی بازیکنن زیاد نیستن.

برای برگشتن روحیه تیمی، یک کم به بازیکنای ذخیرت بازی بده( حداکثر سه تا تغییر ) و با تیم بعدی جنگ روانی راه بنداز تا بازیکنات دوباره تهییج بشن

موفق باشی

وین رونی
07-08-2011, 19:05
خوب رفیق تا شما بیای و جواب منو بدی باید بگم که این بازی بسیار بسیار واقعی شبیه سازی شده.واقعاً اگر ذره ای خطا کنی نتیجش را می بینی.
برای این بازی سایتهای بی شماری در اینترنت طراحی شدن.تاکتیکهای بسیاری معرفی کردن.
من از یک تاکتیک در اینترنت استفاده کردم که به قول سازندش همون تیکی تاکای معروف را پیاده می کرد.واقعاً سرعت پاسکاری تیم بالا رفته بود اما خوب مشکلات دیگری برای تیم پیش آورد...
تو رو خدا نذارید این تاپیک بره پایین
به زودی مشکلاتم رو در این بازی(مربی گری آرسنال)بیان می کنم
متشکر

bipoop
07-08-2011, 19:51
خوب رفیق تا شما بیای و جواب منو بدی باید بگم که این بازی بسیار بسیار واقعی شبیه سازی شده.واقعاً اگر ذره ای خطا کنی نتیجش را می بینی.
برای این بازی سایتهای بی شماری در اینترنت طراحی شدن.تاکتیکهای بسیاری معرفی کردن.
من از یک تاکتیک در اینترنت استفاده کردم که به قول سازندش همون تیکی تاکای معروف را پیاده می کرد.واقعاً سرعت پاسکاری تیم بالا رفته بود اما خوب مشکلات دیگری برای تیم پیش آورد...
تو رو خدا نذارید این تاپیک بره پایین
به زودی مشکلاتم رو در این بازی(مربی گری آرسنال)بیان می کنم
متشکر

هرگز هرگز هرگز هرگز از تاکتیک یکی دیگه استفاده نکن. در ضمن تیکی تاکا برای بارسا طراحی شده، یعنی باید تیمت بازیکنایی داشته باشه که بتونن اونجوری بازیکنن و متاسفانه ارسنال یه همچین قابلیتی نداره.
بجایی که از ماهی آمادۀ دیگران استفاده کنی سعی کن ماهی گیری یاد بگیری و مطمئن باش من از هیچ کمکی برای ماهی گیر کردن شما دریغ نمی کنم.
( همه لذت این بازی توی نتیجه گرفتن با تاکتیک شخصیته، نه پرت و پلاهایی که دیگران آپلود می کنن. )
فقط تاکتیک شخصی
( حتی اگه لازم بشه، یه دور کامل تاکتیک ها رو شرح می دم تا همه از تاکتیک دیگران بی نیاز بشن )

و کاملا موافقم که این بازی بسیار دقیق طراحی شده.

موفق باشی

khan_dadach
07-08-2011, 23:26
سری چی از دستت ناراحته:
1- مصاحبه بدی کردی؟
2- از team talk که داشتی نارحته؟
3- بهش قولی دادی که عمل نکردی؟
4- تراکم بازیکن توی پستش زیاده؟ ( اگر در یه پست که ظاهرا به اندازه کافی بازیکن داری، بخوای یه ستاره دیگه بخری، بعضی از بازیکن هایی که روحیه چموشی دارن، شاکی میشن.
5- از طرف تیم های دیگه برای خروج از تیمت تحریک میشه ولی تو اجازه رفتن نمی دی؟
6-توی پست دلخواهش بازی نمی کنه؟
7- جدیدا بازیکنی به خدمت گرفتی که دستمزدش ازش بیشتره؟
8- توی یه بازی مهم نیمکت نشینش کردی؟( البته باید بدونی که از نظر اینها همه بازی ها در رده خیلی مهم طبقه بندی میشن)
9- می خواد پنالتی یا کاشته بزنه، نمیگذاری؟

کاپیتانی رو ازش گرفتم ولی از وقتی کاپیتانیشو گرفتم مثل چی گل میزنه. دستیارمو عوض کردم بازیکنا رو هم خر کردم روحیه ها اومده بالا دستت درد نکنه. دوستمون درمورد تاکتیک راست میگه من میخواستم روش بارسا رو تو من سیتی اجرا کنم کارم به تساوی با استقلال رسید. این تمرینها سخت باشن یا وسط فصل آسون باشن؟ مربیا خیلی گزارش میدن که فلان بازیکن از سختی تمرینها ناراحته. تمرینها متوسط رو به سنگینه. بازیش از نظر هوش مصنوعی خیلی خوبه بدیش لیسانس نبودن لیگای معتبره. یه سایت خوب بگین عکس بازیکنا رو دانلود کنم البته بجز اون فایل 3گیگی چون اینترنتم زورش بش نمیرسه.

bipoop
08-08-2011, 07:37
کاپیتانی رو ازش گرفتم ولی از وقتی کاپیتانیشو گرفتم مثل چی گل میزنه. دستیارمو عوض کردم بازیکنا رو هم خر کردم روحیه ها اومده بالا دستت درد نکنه. دوستمون درمورد تاکتیک راست میگه من میخواستم روش بارسا رو تو من سیتی اجرا کنم کارم به تساوی با استقلال رسید. این تمرینها سخت باشن یا وسط فصل آسون باشن؟ مربیا خیلی گزارش میدن که فلان بازیکن از سختی تمرینها ناراحته. تمرینها متوسط رو به سنگینه. بازیش از نظر هوش مصنوعی خیلی خوبه بدیش لیسانس نبودن لیگای معتبره. یه سایت خوب بگین عکس بازیکنا رو دانلود کنم البته بجز اون فایل 3گیگی چون اینترنتم زورش بش نمیرسه.

بازم تکرار می کنم از تاکنیک یکی دیگه استفاده نکنید.
تمرینات باید یک کمی از حد متوسط بالاتر باشن، فقط تمرینات دروازه بان می تونه خیلی سحت باشه. چون هرچی تمرینات بیشتر باشه بازیکنا وسط بازی زودتر خسته می شن و این اصلا خوب نیست.
گفتی مربی ها گزارش می دن که یه بازیکن از سختی تمرین شکایت داره، فقط یه سوال مطمئنی که از سختی تمرین گله می کنن نه از very high بودند workload در match preparation?
نکته بعدی اینه که از قضا لیگ های معتبر همشون لیسانس دارن و حتی به مرز فوق لیسانس هم نزدیک شدن!
غیر از تیم ملی آلمان، بقیه لیگ ها و کشور های مهم لیسانس شدن.
اما در مورد تمرین، هیچ وقت از تمرین های دیفالت بازی استفاده نکنید، و حتما برای خودتون تمرین بسازید.
برای هر پست هم جدا تمرین درست کنید.
مثلا برای دروازه بان جدا، مدافع وسط جدا، مدافع کناری جدا، هافبک دفاعی جدا، هافبک میانی جدا، هافبک تهاجمی جدا، وبنگر جدا و مهاجم هم جدا. و غیر از دروازه بقیه 5 تا 7 کلیک از high کمتر باشه

khan_dadach
08-08-2011, 14:38
بازم تکرار می کنم از تاکنیک یکی دیگه استفاده نکنید.
تمرینات باید یک کمی از حد متوسط بالاتر باشن، فقط تمرینات دروازه بان می تونه خیلی سحت باشه. چون هرچی تمرینات بیشتر باشه بازیکنا وسط بازی زودتر خسته می شن و این اصلا خوب نیست.
گفتی مربی ها گزارش می دن که یه بازیکن از سختی تمرین شکایت داره، فقط یه سوال مطمئنی که از سختی تمرین گله می کنن نه از very high بودند workload در match preparation?
نکته بعدی اینه که از قضا لیگ های معتبر همشون لیسانس دارن و حتی به مرز فوق لیسانس هم نزدیک شدن!
غیر از تیم ملی آلمان، بقیه لیگ ها و کشور های مهم لیسانس شدن.
اما در مورد تمرین، هیچ وقت از تمرین های دیفالت بازی استفاده نکنید، و حتما برای خودتون تمرین بسازید.
مثلا برای دروازه بان جدا، مدافع وسط جدا، مدافع کناری جدا، هافبک دفاعی جدا، هافبک میانی جدا، هافبک تهاجمی جدا، وبنگر جدا و مهاجم هم جدا. و غیر از دروازه بقیه 5 تا 7 کلیک از high کمتر باشه

آره میگن فلان بازیکن از workload تمرین ناراحته. واسه من که از لیگهای معتبر فقط اسپانیا و هلند آرم تیمهاشون و عکس بازیکناشون هست. من نسخه روسی بازی رو دارم

bipoop
08-08-2011, 16:41
آره میگن فلان بازیکن از workload تمرین ناراحته. واسه من که از لیگهای معتبر فقط اسپانیا و هلند آرم تیمهاشون و عکس بازیکناشون هست. من نسخه روسی بازی رو دارم

اگه تیمت در match preparation به هماهنگی کامل رسیدی، workload رو کم کنی ضرری نداره.
عکس و آرم و اینها ملاک نیست، اینها رو می تونی از سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید دانلود کنی.

وین رونی
09-08-2011, 20:38
یعنی بیایم این قسمت و روی یکی از تمرینات کلیک کنیم؟
دیگه چکار کنیم؟

soheilnouri
10-08-2011, 20:31
سلام من فوتبال منجیر رو از ورژن ساله 1999 بازی می کنم....اکثرا هم مربیگری رو با لاتسیو شروع می کنم.فک کنم بهترین رکوردم تو فوتبال منیجر سال 2009 بود که با لاتسیو ارسنال اشتوتگارت لیون کلا 40 تا جام اوردم.

وین رونی
12-08-2011, 12:09
وضع تیمم خیلی خرابه-تو جام حذفی به بارنلی 4 به 1 باختم و حذف شدم.تیمم آرسناله
یکی کمک کنه

bipoop
13-08-2011, 20:28
یعنی بیایم این قسمت و روی یکی از تمرینات کلیک کنیم؟
دیگه چکار کنیم؟

سلام ببخشید که یه مدت نبودم
توی این صفحه یک تاکتیک جدید باز کن و به دلخواه تغییرش بده. (همه نوارها جداگانه قابلیت تغییر پیدا می کنن)
کلیدشم اگر اشتباه نکنم اولین گزینه از سمت راست، در قسمت پایین صفحه است. (وقتی ایجاد می کنی، باید براش یه اسم هم انتخاب کنی)

---------- Post added at 09:28 PM ---------- Previous post was at 09:25 PM ----------

وضع تیمم خیلی خرابه-تو جام حذفی به بارنلی 4 به 1 باختم و حذف شدم.تیمم آرسناله
یکی کمک کنه

تاکتیکتو نشونم بده!
به همراه لیست کامل بازیکنات( اگه فصل اولی، همین که بگی کی رو خریدی، کی رو فروختی کافیه)
چندتا مربی استخدام کردی؟
کمک مربیت کیه؟ و چه توانایی هایی داره؟
توی جدول چندمی و چندتا بازی گذشته؟
بهترین بازیکن ثابت و بدترین بازیکن ثابتت توی کدوم پست بازی می کنن؟

bipoop
13-08-2011, 20:34
سلام من فوتبال منجیر رو از ورژن ساله 1999 بازی می کنم....اکثرا هم مربیگری رو با لاتسیو شروع می کنم.فک کنم بهترین رکوردم تو فوتبال منیجر سال 2009 بود که با لاتسیو ارسنال اشتوتگارت لیون کلا 40 تا جام اوردم.

خوب یه حرفه ای دیگه هم به جمعمون اضافه شد :20:

سال 99 اولین عنوان فوتبال منجر اومد بیرون که البته برای لیگ انگلیس بود، قبلشم Premier Manager 98 بود که اونم بازی بدی نبود.

یادش بخیر

وین رونی
13-08-2011, 21:30
تاکتیک تیم

وضعیت نیمار

نتایج چند بازی اخیر

جدول

khanghodrat
13-08-2011, 22:25
به به
منم از cm4 بازی میکنم خدایی خیلی حال میده
من بدون تیم شروع میکنم کم کم به تیم های قوی میرم
همیشه ارزوم بوده به تیم چلسی یا اینتر برم که رفتم ولی وقتی ضعیف شدن
تو 2010 اینتر 2020 بود اینتر رفت دسته یک و برگشت من شدم مربی ...
تو 2011 هم 2021 بود رفتم چلسی بعد ویندوز عوض کردم یادم رفت سیو رو بردارم
بهترین مقام هم قهرمان لیگ کاپ اروپا شدم با روم
دوم لیگ قهرمانان شدم با فیورنتینا
با برزیل دوم و سوم کوپا امریکا

دوستان از hall of fame شون یه شات بزارن ببینیم

soheilnouri
14-08-2011, 13:58
من هال او فیمم سیو نشد بعد از تعویض ویندوز

khanghodrat
14-08-2011, 16:47
hall of fame اینجاست
C:\Documents and Settings\user\Application Data\Sports Interactive\Football Manager 2011

bipoop
14-08-2011, 17:10
تاکتیکت اصلا خوب نیست، مدافع چپت چرا اینطوریه؟ مگه بازیکن تخصصی برای اون پست نداری؟
تاکتیکتو عوض کن و سعی کن از یه سیستم دیگه استفاده کنی، جای فابرگاس که اونجا نیست. سمیر نصری رو چیکار کردی؟ تیم لیل فرانسه یه بازیکن 19 ساله به اسم موسی سیسوکو داره، بازیکن خوبیه بخرش، نیمار بهتره جای ون پرسی بازی کنه و ون پرسی مهاجم نوک باشه، هم والکات و هم آرشاوین خیلی بازیکنای به درد بخوری برای فیکس بازی کردن نیستند، ماتا از والنسیا و هالک از پورتو خیلی به دردت می خورن. حتما یه دروازه خوب هم بخر. آرسنال بازیکن الکی زیاد داره بفروششون. بیشتر از 18 تا بازیکن احتیاج نداری. اگه لازم شد از ذخیره ها یا جوانان بازیکن میاری.
در مورد نیمار ( مهاجم نوک) : attacking رو کمتر کن، run from deep رو سر خیلی کم بگذار، passing style رو کمتر کن.
کرنرهای تیمتم بگو بفرستن تیر دو( ّfar post) , و بهترین و بلندقدترین بازیکنت رو بگذار که به تیر دو هجوم بیاره.

از نتایجت معلومه تیمت از بازی با ساندرلند دچار بحران شده، برو اون بازی و دو سه تا بازی بعدشو آنالیز کن ببین کجاها مشکل داشتی.
لیست بازیکن هاتم که ندادی :20:
با خبرنگارها زیاد مصاحبه می کنی؟ اگه نه در team setting اولین گزینه رو تیک بزن تا کمکات برن جات مصاحبه. کادر فنیتم ضعیفه، مربی خوب استخدام کردن مثل بازیکن خوب خریدنه.

هیچ وقت هم ناامید نشو، حتما این فصل رو تموم کن، چون بزرگترین تجربه تو داری پشت سر میگذاری.
موفق باشی

وین رونی
14-08-2011, 17:26
خیلی خیلی متشکر
یعنی از سیستم چهار دو سه یک بیام بیرون؟برای استفاده از نصری باید چه سیستمی داشته باشم یعنی به درد چه پستی می خوره؟

لیست بازیکنان

عشق کریمی و کارلوس منو واداشت این دوتا رو سر پیری بخرم :31: البته کارلوس خدایی بازیکن بدی نیست چه شوتایی میزنه.راستی نیکلاس بنتنر هم هست اون پایینا

وین رونی
14-08-2011, 19:09
bipoop عزیز یکبار دیگه جدول رو نگاه کن.کی صدر جدوله؟درسته تاتنهام
خوب الآن بازیم با تاتنهام تموم شد.فکر می کنید نتیجه چی شد؟اول بگم از 1-3-2-4 سوئیچ کردم به 2-4-4 فورواردها فان پرسی و اجباراً در این بازی بنتنر.بنتنر چقدر قشنگ فان پرسی رو راه می نداخت و با فضا سازی کمکش می کرد
بازی 4 به 2 به نفع من تموم شد.چهار گل از فان پرسی.بازی تو خونه حریف بود.باورت میشه صدر جدولو با 4 گل زدم؟خودم که منتظر یه باخت سنگین بودم با این وضع روحیه
ای کاش از اول اون سیستم لعنتی رو به 2-4-4 تغییر میدادم و فان پرسی رو می ذاشتم نوک حمله
به هرحال ممنون از راهنماییت ببینم بازی های بعدی چی میشه

bipoop
14-08-2011, 19:47
bipoop عزیز یکبار دیگه جدول رو نگاه کن.کی صدر جدوله؟درسته تاتنهام
خوب الآن بازیم با تاتنهام تموم شد.فکر می کنید نتیجه چی شد؟اول بگم از 1-3-2-4 سوئیچ کردم به 2-4-4 فورواردها فان پرسی و اجباراً در این بازی بنتنر.بنتنر چقدر قشنگ فان پرسی رو راه می نداخت و با فضا سازی کمکش می کرد
بازی 4 به 2 به نفع من تموم شد.چهار گل از فان پرسی.بازی تو خونه حریف بود.باورت میشه صدر جدولو با 4 گل زدم؟خودم که منتظر یه باخت سنگین بودم با این وضع روحیه
ای کاش از اول اون سیستم لعنتی رو به 2-4-4 تغییر میدادم و فان پرسی رو می ذاشتم نوک حمله
به هرحال ممنون از راهنماییت ببینم بازی های بعدی چی میشه

یه نکته رو بدون که چون آرسنال و تاتنهام، با هم خیلی دشمنن، بازیکنا از انگیزه زیادی برای بازی برخوردارن. ولی با این حال بیشترین تاثیر در این پیروزی رو، ترکیبت داشته و باید سعی کنی و امیدوارم که ترکیبت رو پیدا کنی. ( وقتی توی یک پستی بازیکن خوبی نداره، سعی کن از اون پست توی ترکیبت استفاده نکنی، مثلا آرسنال DM درست حسابی نداره، پس لازم نیست ترکیبش حتی یه دونه DM داشته باشه، چه برسه به دوتا )
بعد از این بازی حتما با ون پرسی صحبت کن و برای بازی خوبش ازش تشکر کن.
نکته: بازیکنی که بهش بازی نمی رسه، نباید توی فهرست تیم اصلی باشه، اون چند نفری که یا جوونن یا بی کیفیت به تیم ذخیره یا جوانانت منتقل کن.
چرا هرکدوم از دروازه بانات این همه بازی کرده؟ مگه دروازه بان اصلیت مصدوم شده که از اون یکی استفاده کردی، اینو بدون که هیچ وقت هیچ وقت دروازه بانتو عوض نکن حتی توی بازی دوستانه، دروازه بان تنها بازیکنی که همیشه باید بازی کنه چه بازی مهم باشه چه تدارکاتی
کاش دوباره یه عکسی از ترکیبت میگذاشتی تا در مورد نصری بیشتر صحبت کنیم.
نتیجه گیری: فهرست تیم اولتو کوچیک کن. هدف اصلیت برای ادامه فصل باید رسیدن مستقیم به لیگ اروپا باشه.
موفق باشی

bipoop
16-08-2011, 23:33
آقا من و وین رونی یه دست آنلاین زدیم، اولین بازی دوستانمون رو هم انجام دادیم که آرسنال ( وین رونی ) موفق شد 3-1 من سیتی رو شکست بده.
کلا اگه پایه این بازی هستید، آنلاینشو از دست ندید
موفق باشید

وین رونی
17-08-2011, 08:33
آقا من و وین رونی یه دست آنلاین زدیم، اولین بازی دوستانمون رو هم انجام دادیم که آرسنال ( وین رونی ) موفق شد 3-1 من سیتی رو شکست بده.
کلا اگه پایه این بازی هستید، آنلاینشو از دست ندید
موفق باشید
سلام
تجربه خیلی جالبی بود.حتماً دوستان انجام دهند.
یه سوال دارم
bipoop عزیز من و شما دیشب یک لیگ را شروع کردیم.من آرسنال و شما من سیتی.خوب این یعنی اینکه ما یک لیگ را باید تا آخر با هم بریم؟پس احتمال بازی من و شما در لیگ(بدون بازی دوستانه و بازیهای حذفی و ...)2 بار با هم بازی می کنیم؟اگه آره فرض می کنیم بازی رفتمون بازی سوم لیگ هست.خوب من الآن دو بازی انجام میدم(بازی اول و دوم لیگ)و میرسه نوبت بازی سوم که من و شما هستیم خوب شما باید حتماً آنلاین باشی؟
اصلاً یه توضیح مفهومی میدی در مورد بخش آنلاینش
متشکر

bipoop
17-08-2011, 15:04
سلام
تجربه خیلی جالبی بود.حتماً دوستان انجام دهند.
یه سوال دارم
bipoop عزیز من و شما دیشب یک لیگ را شروع کردیم.من آرسنال و شما من سیتی.خوب این یعنی اینکه ما یک لیگ را باید تا آخر با هم بریم؟پس احتمال بازی من و شما در لیگ(بدون بازی دوستانه و بازیهای حذفی و ...)2 بار با هم بازی می کنیم؟اگه آره فرض می کنیم بازی رفتمون بازی سوم لیگ هست.خوب من الآن دو بازی انجام میدم(بازی اول و دوم لیگ)و میرسه نوبت بازی سوم که من و شما هستیم خوب شما باید حتماً آنلاین باشی؟
اصلاً یه توضیح مفهومی میدی در مورد بخش آنلاینش
متشکر

نه لازم نیست، وقتی شما آفلاین میشی، بازی به حالت انفرادی تغییر می کنه و کامپیوتر نقش اون فردی رو که آنلاین نیست به عهده می گیره، مثلا دیشب تا شما رفتی، یکی اومد و منچستر شد و ما ما 10 دقیقه بدون شما ادامه دادیم.
بخاطر همین وقتی می خوان آنلاین بازی کنن، همیشه صبر می کنن که طرف مقابل هم برسه بعد ادامه بدن و الا همونطور که گفتم بازی انفرادی میشه

princeofpersia_7
17-08-2011, 22:17
آقا من میخوام اوون هارگریوز رو به تیم ملی دعوت کنم..منتها کنار اسمش یه علامت قرمز رنگ خورده و نوشته WDN ..
بعد هرکار میکنم که بتونم دعوتش کنم هیچ آپشنی براش نیست..جالبه که نه از تیم ملی بازنشسته شده و نه من گفتم که دیگه نمیخوامش..هنوز هم به فوتبالش داره ادامه میده و قصد برای خداحافظی از تیم ملی و باشگاه نداره..

چیکار کنم اینو بتونم دوباره به تیم بیارم؟!

bipoop
17-08-2011, 22:26
آقا من میخوام اوون هارگریوز رو به تیم ملی دعوت کنم..منتها کنار اسمش یه علامت قرمز رنگ خورده و نوشته WDN ..
بعد هرکار میکنم که بتونم دعوتش کنم هیچ آپشنی براش نیست..جالبه که نه از تیم ملی بازنشسته شده و نه من گفتم که دیگه نمیخوامش..هنوز هم به فوتبالش داره ادامه میده و قصد برای خداحافظی از تیم ملی و باشگاه نداره..

چیکار کنم اینو بتونم دوباره به تیم بیارم؟!

تیم باشگاهیت منچستره؟
اگه آره، قبل از اینکه مربی انگلیس بشی، این بازیکن قبلا به تیم ملی دعوت شده؟
اگه آره، اون موقع که دعوت شد ( برای بازی دوستانه ) تو اجازه رفتن بهش ندادی؟
اگه آره(یعنی اجازه ندادی بره تیم ملی)، دیگه نمی تونی دعوتش کنی.
این باگ این بازیه متاسفانه

فکر کنم یه همچین چیزی بود...ولی من بهش اجازه رفتن دادم..اما کاپلو دیگه دعوتش نمی کرد..
اگه فقط یه بار اجازه نداده باشی، کلا دیگه دعوت نمیشن، حتی اگر خودت سرمربی تیم ملی شده باشی

چجوری میتونم مربی تیم ملی بشم؟ خودم میتونم پیشنهاد بدم؟
باید اون پست خالی بشه، بعد پیشنهاد بدی، اگه خوششون بیاد انتخابت کنن.
اما یه راه ساده ترم دارم، اگه اعتبار بالایی داری و جام های متعدد و مهمی مثل لیگ یا لیگ قهرمانان رو بردی، برو توی Add manager یه یوزر الکی بساز و مربیگیری اون تیم ملی رو که می خوای انتخاب کن، بعد از انتخاب هم یوزر الکی رو حذف کن و با یوزر اصلی است پیشنهاد بده، اگه از اعتبار خوبی برخوردار باشی، قبولت می کنن. (معمولا تیم ملی همون لیگی که هستی رو انتخاب کن)

princeofpersia_7
18-08-2011, 02:24
تیم باشگاهیت منچستره؟
اگه آره، قبل از اینکه مربی انگلیس بشی، این بازیکن قبلا به تیم ملی دعوت شده؟
اگه آره، اون موقع که دعوت شد ( برای بازی دوستانه ) تو اجازه رفتن بهش ندادی؟
اگه آره(یعنی اجازه ندادی بره تیم ملی)، دیگه نمی تونی دعوتش کنی.
این باگ این بازیه متاسفانه

فکر کنم یه همچین چیزی بود...ولی من بهش اجازه رفتن دادم..اما کاپلو دیگه دعوتش نمی کرد..

khan_dadach
19-08-2011, 12:48
چجوری میتونم مربی تیم ملی بشم؟ خودم میتونم پیشنهاد بدم؟

Misam350
21-08-2011, 21:50
سلام

یکی لطفا کمک من کنه
من تاحالا نه فیفامنجر بازی کردم نه فوتبال منجر

برای اولین بار تاپینکهای این بخش دیدم گفتم برم فوتبال منجر11 بگیرم

الان نصبش کردم ولی اصلا بلد نیستم بیارمش توبازی

هرچی ور میرم نمدونم چه کار باید کرد

صفر صفرم هیچی بلد نیستم

لطفا راهنمایم کنید

Misam350
21-08-2011, 23:57
کسی کمک نمیکنه

ثواب داره بخدا

وین رونی
22-08-2011, 00:39
سلام

یکی لطفا کمک من کنه
من تاحالا نه فیفامنجر بازی کردم نه فوتبال منجر

برای اولین بار تاپینکهای این بخش دیدم گفتم برم فوتبال منجر11 بگیرم

الان نصبش کردم ولی اصلا بلد نیستم بیارمش توبازی

هرچی ور میرم نمدونم چه کار باید کرد

صفر صفرم هیچی بلد نیستم

لطفا راهنمایم کنید
منظورت اینه که نمی تونی بازی رو اجرا کنی یا نمی تونی فوتبال بازی کنی؟

bipoop چطوری؟چند روزی نمی تونستم زیاد آن بشم.چه خبر از تیمت؟

یه چیزی از نیمار بگم.کلی پول ریختم پای این بازیکن اما همچین بازیکن مالی نیست.گذاشتمش گوش راست ببینم اینجا چطور جواب میده.اما بنتنر عجب بازیکنیه واقعاً با تجربه بازی می کنه چه فضا سازی هایی می کنه یا حفظ توپ می کنه تا فوروارد کناریش در موقعیت خوبی قرار بگیره.
فعلاً که دارم می سازم با تیمم تا فصل...اگه اخراج نشم

Misam350
22-08-2011, 00:53
بازی سالمه نصب میشه

طرز استفادشو بلد نیستم

اولش که میری تو new game

بعد اسامی چندتا کشور میاد اسپانیا انتخاب کردم بعد اسم مربی تیم سال تولد کشور پر کردم

ولی بعدش نمیدونم باید چه کارا کرد

ترکیب بازیکن خریدن مربی گرفتن

حتی نمیدونم چطوری باید رفت برای مسابقه و شروع فصل

تاحلا اصلا رنگ چمنو ندیدم نتونستم برم تو بازی

نمی دونم چه گزینه هایی باید یزنم

لطفا کمک کنید تشکر

bipoop
22-08-2011, 01:50
بازی سالمه نصب میشه

طرز استفادشو بلد نیستم

اولش که میری تو new game

بعد اسامی چندتا کشور میاد اسپانیا انتخاب کردم بعد اسم مربی تیم سال تولد کشور پر کردم

ولی بعدش نمیدونم باید چه کارا کرد

ترکیب بازیکن خریدن مربی گرفتن

حتی نمیدونم چطوری باید رفت برای مسابقه و شروع فصل

تاحلا اصلا رنگ چمنو ندیدم نتونستم برم تو بازی

نمی دونم چه گزینه هایی باید یزنم

لطفا کمک کنید تشکر

بعد از اینکه مشخصاتتو وارد کردی، next می کنی، توی صفحه بعد باید تیم مورد نظرتو انتخاب کنی.
بعد از اینکه تیمتو انتخاب کردی، وارد inbox میشه و پیغام هاتو می خونی، (اونهایی که قرمزه رو باید حتما جواب بدی) بعد از جواب دادن به اونها، بالا سمت راست گزینه continue وجود داره، اینقدر میزنی تا اینکه یه صفحه باز کنه، و نشون بده که تیمت با یه تیم دیگه بازی داره، بعد دوباره روی همون کلیک می کنی و ترکیب مورد نظرتو می چینی و بعد می ری توی بازی. ( برای شروع همین کافیه، یعنی شما فقط باید روی گزینه continue کلیک کنی)
همینو که خوب یاد گرفتی در مورد بقیه چیزها صحبت می کنیم.
موفق باشی

bipoop چطوری؟چند روزی نمی تونستم زیاد آن بشم.چه خبر از تیمت؟

یه چیزی از نیمار بگم.کلی پول ریختم پای این بازیکن اما همچین بازیکن مالی نیست.گذاشتمش گوش راست ببینم اینجا چطور جواب میده.اما بنتنر عجب بازیکنیه واقعاً با تجربه بازی می کنه چه فضا سازی هایی می کنه یا حفظ توپ می کنه تا فوروارد کناریش در موقعیت خوبی قرار بگیره.
فعلاً که دارم می سازم با تیمم تا فصل...اگه اخراج نشم

ممنون رفیق، هیچی ادامه ندادم. اما شب بعدش یکی پیدا شد و می خواست آرسنال بشه( طرف انگلیسی بود)، من هاست شدم و بارسلونا و رئال مادرید رو آوردم توی لیگ انگلیس، من شدم بارسا.
یه بازی دوستانه گذاشتیم 5-1 بردمش،(تازه نیمه دوم هم فقط با ذخیره ها)، طرف کفش برید . گفت کیا هستی تا ادامه بدیم، خلاصه ساعتامون به هم نمی خورد کلا بی خیال شدیم.

همون پولو می دادی هالک یا ماتا رو می آوردی، کلی به نفعت می شد، برای دفاع آرسنال کیا رو خریدی؟

Misam350
22-08-2011, 10:51
[QUOTE=bipoop;6389180]بعد از اینکه مشخصاتتو وارد کردی، next می کنی، توی صفحه بعد باید تیم مورد نظرتو انتخاب کنی.
بعد از اینکه تیمتو انتخاب کردی، وارد inbox میشه و پیغام هاتو می خونی، (اونهایی که قرمزه رو باید حتما جواب بدی) بعد از جواب دادن به اونها، بالا سمت راست گزینه continue وجود داره، اینقدر میزنی تا اینکه یه صفحه باز کنه، و نشون بده که تیمت با یه تیم دیگه بازی داره، بعد دوباره روی همون کلیک می کنی و ترکیب مورد نظرتو می چینی و بعد می ری توی بازی. ( برای شروع همین کافیه، یعنی شما فقط باید روی گزینه continue کلیک کنی)
موفق باشی

من طبق راهنمایی بالا انجام دادم

ولی وفتی continue میزنم از بازی رد میکنه و فقط نتیجه بازی میزنه

هنوز نمیدونم چطور باید وارد بازی شد

خوب وقتی continue میزدیم و به یه بازی میرسیدیم یه گزینه yesچیزی می امد وخودمون انتخاب میکردیم که از

بازی رد بشه یا داخل بازی بره

منکه تا حالا حال نکردم از این بازی خیلی پیچیده کلافه شدم

bipoop
22-08-2011, 15:58
[QUOTE=bipoop;6389180]بعد از اینکه مشخصاتتو وارد کردی، next می کنی، توی صفحه بعد باید تیم مورد نظرتو انتخاب کنی.
موفق باشی

من طبق راهنمایی بالا انجام دادم

ولی وفتی continue میزنم از بازی رد میکنه و فقط نتیجه بازی میزنه

هنوز نمیدونم چطور باید وارد بازی شد

خوب وقتی continue میزدیم و به یه بازی میرسیدیم یه گزینه yesچیزی می امد وخودمون انتخاب میکردیم که از

بازی رد بشه یا داخل بازی بره

منکه تا حالا حال نکردم از این بازی خیلی پیچیده کلافه شدم

بازی های خودتو رد می کنه یا اینکه نتایج بازی های تیم های دیگه رو نشون میده؟
می تونی چندتا عکس از صفحات مختلف بازیت بگذاری؟
موقعی برای اولین بار وارد بازی میشی راهنمای بازی فعاله، راهنما خیلی بهت کمک می کنه، با دقت بخونشون و طبقشون عمل کن.

Misam350
22-08-2011, 19:57
[QUOTE=Misam350;6389775]

بازی های خودتو رد می کنه یا اینکه نتایج بازی های تیم های دیگه رو نشون میده؟
می تونی چندتا عکس از صفحات مختلف بازیت بگذاری؟
موقعی برای اولین بار وارد بازی میشی راهنمای بازی فعاله، راهنما خیلی بهت کمک می کنه، با دقت بخونشون و طبقشون عمل کن.

نه خودش رد میکنه نتیجه بازی میزنه که باختم یا نه

نگاه من هرکاری میکنم از توی بازی عکس میگیرم

صفحه سیاه کپی میشه موقع pastتو نقاشی

قبلا برا کال 6 هرچی خواستم عکس بگیرم نشد:41:

اگه میتونی خودت از نحوه بازیکن خریدن

مربی خریدن

پاسخ دادن به ایمیل ها تمرین کردن ترکیب چیدن

با توی خود بازی رفتم که خیلی مهمه نتونستم برم با عکس برام بفرستی یه توضیح کوچیکی هم بدی تادیگه

مزاحمت نشم

تشکر منتظرم:10:

وین رونی
22-08-2011, 20:58
همون پولو می دادی هالک یا ماتا رو می آوردی، کلی به نفعت می شد، برای دفاع آرسنال کیا رو خریدی؟
نیمار-روبرتو کارلوس و کریمی-تا به حال از کریمی زیاد استفاده نکردم یا مصدوم بوده یا تو ترکیب ایران بوده همینجوری خریدمش :31: اما کارلوس دفاع خوبیه شوتاش وحشتناکه
الآن شش تا بازیه تو لیگ نباختم.یه خورده من مارکینگ تو تیمم بهتر شده و بهتر از همه فهمیدم که بنتنر چه الماسیه

---------- Post added at 09:58 PM ---------- Previous post was at 09:57 PM ----------

[QUOTE=bipoop;6390906]

نه خودش رد میکنه نتیجه بازی میزنه که باختم یا نه

نگاه من هرکاری میکنم از توی بازی عکس میگیرم

صفحه سیاه کپی میشه موقع pastتو نقاشی

قبلا برا کال 6 هرچی خواستم عکس بگیرم نشد:41:

اگه میتونی خودت از نحوه بازیکن خریدن

مربی خریدن

پاسخ دادن به ایمیل ها تمرین کردن ترکیب چیدن

با توی خود بازی رفتم که خیلی مهمه نتونستم برم با عکس برام بفرستی یه توضیح کوچیکی هم بدی تادیگه

مزاحمت نشم

تشکر منتظرم:10:
از نرم افزار Fraps برای عکس گرفتن استفاده کن

وین رونی
28-08-2011, 12:12
چهارتا بازی آخرو بردم :5:
از هشتم رسیدم به پنجم اگه بازی آخرو که با لیورپوله ببرم و من سیتی هم نبره میرم جام باشگاهها.حالا دارم حسرت امتیازایی که از دست رفته رو می خورم!!

در روزی که 4 گل به لیورپول زدم و باعث شدم دالگلیش اخراج بشه لیگ با قهرمانی تاتنهام به پایان رسید اما حیف که من سیتی هم برد و من پنجم شدم و جام باشگاهها را از دست دادم.حیف
به قول bipoop این فصل تجربه خوبی بود برای من.تازه تو 8 تا بازی آخر ترکیب اومد دستم.
امروز هم با یه جابجایی تاکتیکی الکس سانگ را گذاشتم تو بازی و انداختمش جون جرارد.طوری شد که فقط سایه جرارد تو زمین بود و وقتی پا به توپ میشد سانگ چسبیده بهش حرکت می کرد.در حقیقت سانگ رو خرج جرارد کردم اما جک ویلشیر مجبور بود دوبله کار کنه تو بازی امروز...

masoodbr
29-08-2011, 21:03
سلام كسي ميتونه در مورد نقل و انتقالات توضيح بده؟

Ramin khuzestan
02-09-2011, 08:45
سلام
کسی میدونه چطور میشه زننده ضربات کرنر و پنالتی و ایستگاهی رو مربی مشخص کنه ؟ مثله فوتبال منیجر 2008
در مورد جذب بازیکن اگه میشه راهنمایی کنید البته چند تا بازیکن درجه 1 جذب کردم ولی هنوز 60 میلیون واسم باقی مونده ولی به هر بازیکنی میگم توافق اولیه انجام میشه ولی در مرحله بعد یه سری گزینه توی قرار داد میاد که هرکاری کردم قرمز بودن و مانع جذب بازیکن میشن . باید چیکار کنم ؟ اشکاله کار کجاست؟
ممنون

وین رونی
02-09-2011, 11:11
سلام
کسی میدونه چطور میشه زننده ضربات کرنر و پنالتی و ایستگاهی رو مربی مشخص کنه ؟ مثله فوتبال منیجر 2008
در مورد جذب بازیکن اگه میشه راهنمایی کنید البته چند تا بازیکن درجه 1 جذب کردم ولی هنوز 60 میلیون واسم باقی مونده ولی به هر بازیکنی میگم توافق اولیه انجام میشه ولی در مرحله بعد یه سری گزینه توی قرار داد میاد که هرکاری کردم قرمز بودن و مانع جذب بازیکن میشن . باید چیکار کنم ؟ اشکاله کار کجاست؟
ممنون
در قسمت تاکتیک برو ویرایش تاکتیک،در یک قسمت می تونی زنندگان کرنر چپ و راست و پنالتی و ضربات ایستگاهی را مشخص کنی.می تونی حتی مشخص کنی در هنگام زدن کرنر فلان بازیکن که هد زن خوبیه کجا بایسته یا اینکه زننده کرنر رو تیر یک بفرسته یا جای دیگه.من روبرتو کارلوس را چون خوب شوت میزنه موقع کرنرها فرستادم پشت 18 که توپهای برگشتی مدافعان را شوت بزنه!
برای جذب بازیکن هم چون بازیکن خریدی پس اصول اولیش را بلدی.فقط می تونی قبل خرید بازیکن یک کمی تو رسانه ها ازش تعریف کنی.
اون گزینه ها که قرمز هستن مواردیه که ایجنت بازیکن از شما درخواست داشته(مثلاً پاداش برای هر گل زده)اما هیئت مدیره تیمت(آقای شاکانی مثلاً)موافق اون مورد نیست و شما باید مبلغ را با زدن گزینه منفی ( - ) کم کنید تا برسه به مبلغ مورد نظر هیئت مدیره باشگاه

Ramin khuzestan
02-09-2011, 13:36
در مورد جواب سوال اول دمت گرم:10:
در مورد سوال دوم : من گزینه ( - ) رو میزنم ولی ایجنت اون بازیکن به هیچ صراطی مستقیم نیست سریع هم قهر میکنه :31:
تقریبا 80% بازیکنا به همین شکل هستن
نمیشه هیئت مدیره رو ولخرج تر کنیم ؟

وین رونی
02-09-2011, 14:50
در مورد جواب سوال اول دمت گرم:10:
در مورد سوال دوم : من گزینه ( - ) رو میزنم ولی ایجنت اون بازیکن به هیچ صراطی مستقیم نیست سریع هم قهر میکنه :31:
نمیشه هیئت مدیره رو ولخرج تر کنیم ؟
نمی دونم میشه کاری کرد که هیئت مدیره ولخرج تر بشه یا نه.باید صبر کنی bipoop بیاد که چند وقته پیداش نیست.شما چه تیمی داری؟
راستی یه نکته:
اگر در قسمتی از تیمت احساس ضعف می کنی از کاپیتان تیمت یا بازیکن با تجربه تیمت بخواه که بازیکن مناسب برات پیشنهاد کنه.

Ramin khuzestan
02-09-2011, 18:28
من سیتی تیمه منه
ورژن 2008 و 2011 این بازی رو بازی میکنم فیفا منیجر هم زیاد بازی میکنم ولی فوتبال منیجر رو بیشتر میپسندم چون تخصصی تر به فوتبال و مسائل توی زمین میپردازه
زبان انگلیسیم در حد متوسط رو به بالا هست ولی این کارایی که شما گفتی رو تو حالا انجام ندادم (کاپیتان و بازیکن با تجربه)
توی پست هافبک نفوذی به شدت تیمم ضعف داره طوری که اصلا این پست رو حذف کردم و از یه هافبک طراح ( پیرلو ) جلوی هافبک دفاعی ها استفاده میکنم
این فصل که تموم شد میخوام این بازیکنا رو بخرم ( کلاس یان هونتلار _دیگو میلیتو _ فابرگاس _ و دو سه نفر بازیکن دیگه در حد معمولی واسه نیمکت ذخیره ها)

khan_dadach
03-09-2011, 01:35
[QUOTE=Ramin khuzestan;6425988]در مورد جواب سوال اول دمت گرم:10:
نمیشه هیئت مدیره رو ولخرج تر کنیم ؟[/QUOTE

برو قسمت هیئت مدیره یا boardroom فک کنم. اونجا تو قسمت بودجه ترانسفر میتونی از بودجه نقدی که داری یه مقدارشو کم کنی و به دستمزد ماهانه تیمت اضافه کنی یا تو همون صفحه توی درخواست از هیئت مدیره توی تب finance یا مالی payrol budget یا یه همچین چیزی از هیئت مدیره درخواست بالا بردن دستمزدو بکنی که من سیتی معمولا جوابشون مثبته.
ادن هازارد یا پاستوره واسه پست هافبک نفوذی عالین

وین رونی
03-09-2011, 08:03
من سیتی تیمه منه
ورژن 2008 و 2011 این بازی رو بازی میکنم فیفا منیجر هم زیاد بازی میکنم ولی فوتبال منیجر رو بیشتر میپسندم چون تخصصی تر به فوتبال و مسائل توی زمین میپردازه
زبان انگلیسیم در حد متوسط رو به بالا هست ولی این کارایی که شما گفتی رو تو حالا انجام ندادم (کاپیتان و بازیکن با تجربه)
توی پست هافبک نفوذی به شدت تیمم ضعف داره طوری که اصلا این پست رو حذف کردم و از یه هافبک طراح ( پیرلو ) جلوی هافبک دفاعی ها استفاده میکنم
این فصل که تموم شد میخوام این بازیکنا رو بخرم ( کلاس یان هونتلار _دیگو میلیتو _ فابرگاس _ و دو سه نفر بازیکن دیگه در حد معمولی واسه نیمکت ذخیره ها)
واقعاً فابرگاس داره برای من در حد معمولی بازی می کنه.علی کریمی رو خریدم بهتر از اون داره بازی می کنه.البته دلیلشو می دونم دلیلش اینه که مورینیو داره راه به راه پیغام میده که فابرگاس اله و بله و فابرگاس از پله و مارادنا بهتره.این بچه هم هوایی شده و دل به ما نمیده
تو فکر این هستم نوری شاهین رو بگیرم

Ramin khuzestan
03-09-2011, 08:32
[QUOTE=Ramin khuzestan;6425988]در مورد جواب سوال اول دمت گرم:10:
نمیشه هیئت مدیره رو ولخرج تر کنیم ؟[/QUOTE

برو قسمت هیئت مدیره یا boardroom فک کنم. اونجا تو قسمت بودجه ترانسفر میتونی از بودجه نقدی که داری یه مقدارشو کم کنی و به دستمزد ماهانه تیمت اضافه کنی یا تو همون صفحه توی درخواست از هیئت مدیره توی تب finance یا مالی payrol budget یا یه همچین چیزی از هیئت مدیره درخواست بالا بردن دستمزدو بکنی که من سیتی معمولا جوابشون مثبته.
ادن هازارد یا پاستوره واسه پست هافبک نفوذی عالین
اگر اینطور جواب بده که واقعا عالیه چون من فقط بلد بودم از اون قسمت بودجه رو افزایش بدم:11:
هازارد رو که آرسنال خرید با 10 میلیون مفت از چنگم پرید :41: چون پول دستمزدش رو نداشتم
برم ببینم پاستوره چی میشه البته فکر کنم مونتولیوو و لوکا مودریچ بهتر باشن:46:

---------- Post added at 09:32 AM ---------- Previous post was at 09:28 AM ----------

واقعاً فابرگاس داره برای من در حد معمولی بازی می کنه.علی کریمی رو خریدم بهتر از اون داره بازی می کنه.البته دلیلشو می دونم دلیلش اینه که مورینیو داره راه به راه پیغام میده که فابرگاس اله و بله و فابرگاس از پله و مارادنا بهتره.این بچه هم هوایی شده و دل به ما نمیده
تو فکر این هستم نوری شاهین رو بگیرم
نوری شاهین اگر اشتباه نکنم هافبک دفاعیه
یه سواله دیگه:
بازیکنی که unhappy شده باشه رو چیکار کنم که happy بشه ؟ چطور صحبت کنم باهاش؟

وین رونی
03-09-2011, 09:49
[QUOTE=khan_dadach;6427939]
بازیکنی که unhappy شده باشه رو چیکار کنم که happy بشه ؟ چطور صحبت کنم باهاش؟
باهاش صحبت کن.روش راست کلیک کن بعد گزینه Have Private Chat (تو این مایه ها)اگه تو ترکیب بازی قبلیت بوده بهش بگو ایول خوب بازی کردی البته خیلی تعریف الکی نکن چون می فهمه داری الکی ازش تعریف می کنی.
یا اگه بازیکن خوب و با تجربه ایه بهش بگو برای فلان پست بازیکن خوب سراغ داری؟یا بهش بگو دنبال یه کمک مربی خوب هستم سراغ داری؟یا اگه یک سال از قراردادش باقی مونده قراردادشو با یه پول و دستمزد تپل تمدید کن.یا اگه تجربه خوبی داره یه بازیکن جوون را بسپر بهش برای تمرین دادن اختصاصی
فکر کنم bipoop یه چیزای دیگه ای رو در صفحات قبل برای اینکار گفته بود.
نوشته های bippop را سرچ کن اطلاعات خوبی از بازی داده

princeofpersia_7
04-09-2011, 19:53
من میخوام وین رونی رو برای تیم ملی انگلیس دعوت بکنم.

ولی کنار اسمش یه علامت قرمز رنگ هست که نوشته WDN و هرچی میخوام دعوتش کنم اون گزینه اش نیست.

مشکل چیه؟ باید چیکار کنم این مساله برطرف بشه؟

وین رونی
04-09-2011, 21:22
من میخوام وین رونی رو برای تیم ملی انگلیس دعوت بکنم.

ولی کنار اسمش یه علامت قرمز رنگ هست که نوشته WDN و هرچی میخوام دعوتش کنم اون گزینه اش نیست.

مشکل چیه؟ باید چیکار کنم این مساله برطرف بشه؟
داداش شرمنده وقت ندارم برای تیم ملی بازی کنم :31:
اما
WDN= The player has been withdrawn from international duty by his club manager
متوجه شدی که.نوشته بازیکن از بازی ملی توسط مربی باشگاهیش منع شده است.
راه حلی ندارم!
لیست کل اصطلاحات:
STATUS ICON
DESCRIPTION
45
A club manager has requested that an international manager only uses this player for 45 minutes in an upcoming friendly international.
Abs
The player has recently been absent from the club without permission.
Bid
The player is subject to a transfer bid from another club.
Ctr
The player is out of contract at his current club.
Cup
The player is cup-tied having played for another club in the same competition in a previous round.
Dev
The player is on an MLS developmental contract.
Dft
The player has been selected in the MLS Draft.
DP
The player is an MLS Designated Player.
Enq
The player is subject to a transfer enquiry from another club.
Fgn
The player counts as a foreign player in the competition.
Frt
The player has decided to leave his club on a free transfer.
Fut
The player has concerns about his future at the club.
HG
The player counts towards the Home Grown player quota necessary for a competition.
Hol
The player is currently on holiday.
I
The player is an MLS International Slot player (non domestic).
Ine
The player is ineligible for the next match.
Ijc
The player is receiving a course of pain-killing injections.
Inj
The player is suffering from an injury.
Int
The player is on international duty.
Lmp
The player is short on match practice and may need a reserve outing to get to full fitness.
Loa
The player has been made available for loan.
Lrn
The player is learning from a team-mate who is tutoring him.
Lst
The player has been transfer listed.
MQ
The player is a Marquee Player in the Australian league.
PR
The player has reacted to a comment you have made in the media.
Req
The player has requested to leave his current club.
Ret
The player has announced his intention to retire at the end of the current season.
Rst
The player is in need of a rest.
Sct
The player is being scouted by your scouts.
Slt
The player has some slight concerns about his role at the club.
Sus
The player is suspended for the next match.
Trn
The player has agreed a transfer with another club and will leave when the transfer window next opens.
Trv
The player is traveling to join up with his international squad, or he is traveling back from international duty.
Tut
The player is tutoring a team-mate.
Unh
The player is unhappy with his role or an event/action.
Unr
The player is not registered for the competition.
Wdn
The player has been withdrawn from international duty by his club manager.
Wnt
The player is wanted by another club.
Wp
The player has no work permit and is therefore unable to play.
Yel
The player is one yellow card away from a suspension.
Yth
The player is on a youth contract and is not yet on professional terms.

Arrowtic
04-09-2011, 21:38
تو این بازی از کجا بفهمم بازیکن بیشتر به درد چه پستی میخوره؟مثلا یکی برا نوک حمله بهتره یا نه بهتره یه ذره بکشمش عقب یکی دیگه رو بذارم نوک.از فوتبال واقعی باید بفهمم یا تست یا ... ؟

وین رونی
04-09-2011, 21:59
تو این بازی از کجا بفهمم بازیکن بیشتر به درد چه پستی میخوره؟مثلا یکی برا نوک حمله بهتره یا نه بهتره یه ذره بکشمش عقب یکی دیگه رو بذارم نوک.از فوتبال واقعی باید بفهمم یا تست یا ... ؟
خوشبختانه این بازی یه شبیه ساز واقعیه
بهتره که شما قبل از شروع فصل با انجام بازی های تدارکاتی ترکیب اصلیتو خوب بشناسی.
من در آرسنال اوایل از آرشاوین در نوک کنار فن پرسی استفاده می کردم اما خوب نبود و الان گوش چپ بازی می کنه و خوب بازی می کنه یا گائل کلیشی را وقتی جای آرشا میارم میشه یه تعویض طلایی
ببین وقتی رو بازی کن کلیک می کنی در قسمت پوزیشن ببین اون قسمتی که سبز تره خوب بازیکن در اون قسمت بهتر بازی می کنه اما برای بعضی ها چند جا سبز هستند.تو همون قسمت نوشته که این بازیکن در کدوم قسمت بازی می کنه
در قسمت ریپورت بازیکن هم کمکت بهت میگه این بازیکن بهتره کجا بازی کنه.
اما باز هم در بازی های متعدد می تونی بفهمی کدوم بازیکن کجا بیشتر بکارت میاد.

princeofpersia_7
04-09-2011, 22:43
داداش شرمنده وقت ندارم برای تیم ملی بازی کنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اما
WDN= The player has been withdrawn from international duty by his club manager
متوجه شدی که.نوشته بازیکن از بازی ملی توسط مربی باشگاهیش منع شده است.
راه حلی ندارم!

بابا من الان هم مربی منچستریونایتد هستم و هم تیم ملی انگلیس

رونی و هارگریوز هم بازیکن های خودم هستن..خودم هم مرض ندارم که نذارم بیان تیم ملی :31:

ولی وقتی میخوام دعوتشون کنم با این مشکل مواجه میشم :41:

Ramin khuzestan
05-09-2011, 13:24
فصل تموم شد و من سه تا قهرمانی با سیتی اوردم ولی واسه فصل جدید بودجه نداد:18: چه گلی به سرم بگیرم ؟:41:

وین رونی
05-09-2011, 18:45
فصل تموم شد و من سه تا قهرمانی با سیتی اوردم ولی واسه فصل جدید بودجه نداد:18: چه گلی به سرم بگیرم ؟:41:
من سیتی؟!اون که خدای بودجه است!من تازه با یه چیت از من سیتی پول دزدیدم آخر فصل دیدم تازه کلی پول داره.نکنه کلی بازیکن گرونقیمت خریدی؟

Ramin khuzestan
05-09-2011, 20:37
من سیتی؟!اون که خدای بودجه است!من تازه با یه چیت از من سیتی پول دزدیدم آخر فصل دیدم تازه کلی پول داره.نکنه کلی بازیکن گرونقیمت خریدی؟
عذر میخوام
دقیقا بعد از اینکه این پست رو ارسال کردم رئیس عربه یه بودجه تپل تقدیم کرد و منم یه تیم تپل جمع کردم :31:
هرکاری کردم نشد اون پست رو پاک کنم:46:
قهرمان لیگ اروپا(یوفا سابق) و FA کاپ شدم تا هفته ی سی ام دوم لیگ انگلیس بودم و من یونایتد اول بود با اختلاف 12 امتیاز منم دیگه ناامید شده بودم و واسه رده دوم بازی میکردم ولی یدفعه یونایتد از این رو به اون رو شد و همه ی بازی هارو میباخت یا مساوی میکرد حتی توی جام باشگاهها هم اوت شد و منم آخر فصل با یک امتیاز اختلاف قهرمان شدم:10:
بازیکنایی که این فصل خریدم : روبن _ پاستوره _ رانوکیا _ هونتلار
فصل قبل هم نیمار _ فورلان _ کونترائو و پیرلو رو خریدم

khan_dadach
05-09-2011, 20:50
بلافاصله که فصل تموم میشه که بودجه نمیده 1یکم طول میکشه ولی قبل از اینکه بازیکنا از تعطیلات برگردن بودجه رو میده من سیتی حدود 150میلیون دلار بودجه میده که صحبت کنی 40-50تای دیگه هم میزاره روش تیم منم من سیتیه.
یه باگ جالب داره بازی من هم تو یورو لیگ هستم هم چمپیونز لیگ همه تیمهای چمپیونز لیگ هم که اومدن بالا تو یورو لیگ هستن.

Ramin khuzestan
05-09-2011, 22:53
بلافاصله که فصل تموم میشه که بودجه نمیده 1یکم طول میکشه ولی قبل از اینکه بازیکنا از تعطیلات برگردن بودجه رو میده من سیتی حدود 150میلیون دلار بودجه میده که صحبت کنی 40-50تای دیگه هم میزاره روش تیم منم من سیتیه.
یه باگ جالب داره بازی من هم تو یورو لیگ هستم هم چمپیونز لیگ همه تیمهای چمپیونز لیگ هم که اومدن بالا تو یورو لیگ هستن.
واسه من که اینطور نیست که تیمها هم توی یورو لیگ باشن هم لیگ قهرمانان
تنها چیزی که ضعف داره آرم تیمها و چهره ی بازیکنهاست که اونم من سر میکنم باهاش:20:
راستی من همیشه 2D کلاسیک بازی میکنم و اهله 3D نیستم چون 2D حس دیگه ای داره:40:

khan_dadach
06-09-2011, 03:20
واسه من که اینطور نیست که تیمها هم توی یورو لیگ باشن هم لیگ قهرمانان
تنها چیزی که ضعف داره آرم تیمها و چهره ی بازیکنهاست که اونم من سر میکنم باهاش:20:
راستی من همیشه 2D کلاسیک بازی میکنم و اهله 3D نیستم چون 2D حس دیگه ای داره:40:

اگه حوصله داری مخلفاتشو از این سایتا داونلود کن تا بیشتر حالشو ببری

Hirad HRD
06-09-2011, 18:40
دوستان من این بازی رو از سال 1997 دارم بازی میکنم کسانی که با لوگو و عکس بازی کنه مشکل دارن من نزدیک به 70000 چهره بازیکنها رو دارم و همچنین لیگ ایران رو هم خودم درست کردم ولی مشکل اینجاست که حجم اونها خیلی بالا است ولی برای لیگ ایران و ترانسفرهای این بازی حجمش قابل میل کردن است هر کی میخواهد بگه کمکش کنم ولی برای لیگ ایران از پچ رسمی ورژن 3 استفاده کنید برای اون لوگو ها و چهره ها هم یک راهی جلوم بگذارین تا یه خدمتی بهتون کنم

khan_dadach
07-09-2011, 03:52
دوستان من این بازی رو از سال 1997 دارم بازی میکنم کسانی که با لوگو و عکس بازی کنه مشکل دارن من نزدیک به 70000 چهره بازیکنها رو دارم و همچنین لیگ ایران رو هم خودم درست کردم ولی مشکل اینجاست که حجم اونها خیلی بالا است ولی برای لیگ ایران و ترانسفرهای این بازی حجمش قابل میل کردن است هر کی میخواهد بگه کمکش کنم ولی برای لیگ ایران از پچ رسمی ورژن 3 استفاده کنید برای اون لوگو ها و چهره ها هم یک راهی جلوم بگذارین تا یه خدمتی بهتون کنم

دمت گرم که نارنجک به کمر بستی و با این اینترنت داغون 3گیگ دانلود کردی. اجرت با بیل گیتس

Ramin khuzestan
07-09-2011, 12:11
دوستان یه نفر نحوه ی تمرین دادن تیم رو اگه بلده توضیح بده دقیقا
ممنون

shahin_mp3
07-09-2011, 12:36
ممنون

خيلي راحت ميري ميگي اين كار و بكنن اگرم نكردن دور زمين بگردونشون :21:

Ramin khuzestan
07-09-2011, 12:40
قدر خودتو بدون خیلی حیفی :31:

shahin_mp3
08-09-2011, 05:21
ممنون

قدر خودتو بدون خیلی حیفی :31:

بشين فوتبال بزن تمرين مي خواي چيكار :21:

princeofpersia_7
08-09-2011, 22:34
این بازیکن های تیم ملی ما رو کسی نتونست راهنمایی کنه.:31:

حداقل بگید که این تیم مالاگا پولدار هست؟ مالکش عرب هست مثل منچسترسیتی..خوب بودجه میده ازشون بدزدیم؟ :31:

shahin_mp3
09-09-2011, 12:15

حداقل بگید که این تیم مالاگا پولدار هست؟ مالکش عرب هست مثل منچسترسیتی..خوب بودجه میده ازشون بدزدیم؟ :31:

اين همه تيم حالا بايد بچسبي به اين تيم :21:

bipoop
09-09-2011, 14:35
خوب الحمدالله وضع این تاپیک داره خیلی خوب پیش میره، وین رونی هم که حسابی با تجربه شده و داره کم کم یه پا کارشناس میشه :11:

تقریبا بچه ها به همه سوالات پاسخ دادن غیر از این یکی:

متاسفانه این مورد شما باگ محسوب میشه، یعنی اگر در football manager 2011 پچ 3 فقط برای یک بار بازیکنی از رفتن به تیم ملی کشورش ممانعت بشه، این بازیکن تا آخر عمر! به تیم ملی نمی تونه دعوت بشه، حتی اگه مربی تیم ملی عوض بشه.
بگذار مورد شما رو بررسی کنم هرجا اشتباه بود بگو اشتباهه:
شما ابتدا مربی منچستر شدی، در این مدتی که مربی منچستر بودی، مربی وقت انگلیس مهاجم شما یعنی وین رونی رو برای یک مصاف دوستانه به تیم ملی دعوت می کنه. ( این وین رونی کجا وین رونی خودمون کجا )
برای بازی های دوستانه، اجازه مربی شرط اصلی محسوب میشه، از این رو از شما در مورد حضور وین رونی در تیم ملی سوال میشه، شما به دلیل شرایط خاص خودتون( جلوگیری از مصدومیت، خستگی و ... ) اجازه حضور به این بازیکن در تیم ملی رو نمی دید، از این تاریخ به بعد، حتی زمانیکه خودتون مربیگری انگلیس رو به عهده می گیرید، نمی تونید این بازیکن رو دعوت کنید. تا اینجا درسته؟!
متاسفانه همین باگ این بازی محسوب میشه، یعنی اگه بازیکنی حتی فقط یکبار از حضور در تیم ملی منع بشه، دیگه حتی برای بازی های رسمی به تیم ملی دعوت نمیشه. لذا زین پس به بازیکن های دعوت شده فقط اجازه بازی در 45 دقیقه رو بدید.
در ضمن شما قبلا همی نمشکل رو در مورد هارگریوز هم داشتید که همونجا جوابتون رو داده بودم، اینم دقیقا مثل همون می مونه، اگه می خواید یه همچین مشکلی نداشته باشید، متاسفانه باید بازی رو از اول شروع کنید یا اینکه منتظر پچ جدید بمونید که بعیده دیگه پچی بیاد.
موفق باشید

Ramin khuzestan
10-09-2011, 09:09
یه نفر بگه من چطور تیم رو تمرین بدم:41:

shahin_mp3
10-09-2011, 12:30

من بهت گفتم :31:

Ramin khuzestan
10-09-2011, 13:06
من بهت گفتم :31:
ای بابا دست بردار دیگه.
یه نفر اگه میتونه توضیح کامل بده
ممنون

shahin_mp3
11-09-2011, 01:29
ای بابا دست بردار دیگه.
یه نفر اگه میتونه توضیح کامل بده
ممنون

شوخي كردم :31:

من تو كار Manager نيستم اگه مي دونستم حتما بهت توضيح مي دادم :21:

khan_dadach
12-09-2011, 07:22
میتونی خودت واسه هر پست تمرین طراحی کنی یا اینکه از سایتای

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید یا
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تمرین که بقیه درست کردن بگیری و اگه خواستی به میل خودت یه تغیراتی توش بدی

Mk1361
12-09-2011, 11:09
من میتونم پک چهره ها را دانلود کنم.

وین رونی
12-09-2011, 11:43
من میتونم پک چهره ها را دانلود کنم.
چرا نمی تونی دنلود کنی.خوبم میتونی
می تونی از این پکهای بزرگ که فیس همه بازیکنها را درست می کنه دان کنی یا مثلاً فیس پک یه تیم خاص یا یه لیگ خاص.
آدرسش هم که دوستان قبلاً داده بودن

Mk1361
12-09-2011, 11:55
سلام بچه ها.من خیلی این بازی رو دوست دارم.اما اصلا انگلیسی ام خوب نیست.میشه برام آموزش فارسی رو تو سایت بذارید یا لینکی چیزی بهم بدید.ممنون میشم.لطفا یک جوان عاشق بازی رو نجات بدید.مرسی

MiMi Ci
27-10-2011, 08:56
چطور میشه آنلاین بازی کرد؟ میتونید راهنمایی کنید؟

reza94356
22-11-2011, 20:35
رفقا من این بازی رو دانلود کردم ......اما اول بازی دی وی دی بازی رو ازم میخواد .....دمتون گرم اگه کرک سالمش رو دارید ...بزارید ...ممنون میشم

reza94356
24-11-2011, 22:02
تو این بازی واسه من فقط صدای پاسکاری میاد.....این بازی گزارشگر داره یا نه ...اگه داره چطور میشه صداش رو دراود .....کلا بجز صدای صدای پاسکاری هیچ صدای دیگه ای نداره...نه صدای تماشاگری ....نه چیزی ....فقط صدای پاسکاری .....چطور میشه درستش کرد؟

AlexMercer
24-11-2011, 23:05
تو این بازی واسه من فقط صدای پاسکاری میاد.....این بازی گزارشگر داره یا نه ...اگه داره چطور میشه صداش رو دراود .....کلا بجز صدای صدای پاسکاری هیچ صدای دیگه ای نداره...نه صدای تماشاگری ....نه چیزی ....فقط صدای پاسکاری .....چطور میشه درستش کرد؟

نه نداره چون میخوان بازی سبک باشه:46:

Ramin khuzestan
10-01-2012, 19:30
دوستان چطور میشه فهمید تیم چقدر ضرر مالی داره
منچستر سیتی رو انتخاب کردم که اول فصل بدهکار نبود ولی حالا با این خریدهای نجومی که کردم:31: میخوام ببینم ضرر کردم یا نه
حدود 190 میلیون دلار بودجه ترانسفر داشتم که الان شده حدود 400 هزار دلار:31:

soheilnouri
10-01-2012, 20:50
ببین مهندس من...باید بری قسمت finance تیمت و بررسی کنی که از راه اسپانسر و خرج و مخارج ترانسفر چقدر سود و ضرر کردی...اینکه 190 میلیون پوند بودجه داشتی بعد شده اینقدر خوب طبیعیه دیگه...هر تیمی هر چقدرم ثروتمند یک بودجه محدود داره واسه یک فصل که مختص به ترانسفره...سال به سال بودجه بهت تعلق میگیره...اگر اول فصل جدید بودجه ترانسفرت کم باشه پس باید مطمئن بشی که تیمت بحران مالی داره..هر چند میتونی تو قسمت board request از هیئت مدیره تقاضای بودجه اضافی بکنی...

Ramin khuzestan
10-01-2012, 21:52
ببین مهندس من...باید بری قسمت finance تیمت و بررسی کنی که از راه اسپانسر و خرج و مخارج ترانسفر چقدر سود و ضرر کردی...اینکه 190 میلیون پوند بودجه داشتی بعد شده اینقدر خوب طبیعیه دیگه...هر تیمی هر چقدرم ثروتمند یک بودجه محدود داره واسه یک فصل که مختص به ترانسفره...سال به سال بودجه بهت تعلق میگیره...اگر اول فصل جدید بودجه ترانسفرت کم باشه پس باید مطمئن بشی که تیمت بحران مالی داره..هر چند میتونی تو قسمت board request از هیئت مدیره تقاضای بودجه اضافی بکنی...
مهندسه من :31: بنده از 2008 بازی میکنم تقریبأ با 80 % بازی آشنا هستم
فقط میخواستم ببینم از کجا میشه فهمید چقدر ضرر کردم و چطور بدهی ها رو تصفیه کنم البته زیاد از توضیحت چیزی دستگیرم نشد چون با اون قسمتی که اشاره کردی آشنا هستم ولی نمیدونم باید چیکار کنم که بفهمم ضرر کردم. مثلأ آیا جلوی عدد منفی میذاره؟ آیا قرمز نشون میده عدد رو ؟ کدوم فیلد رو باید ببینم ؟ دستت درد نکنه که کامل توضیح دادی اگر میشه اینا رو هم جواب بده:11:

soheilnouri
10-01-2012, 23:49
مهندسه من :31: بنده از 2008 بازی میکنم تقریبأ با 80 % بازی آشنا هستم
فقط میخواستم ببینم از کجا میشه فهمید چقدر ضرر کردم و چطور بدهی ها رو تصفیه کنم البته زیاد از توضیحت چیزی دستگیرم نشد چون با اون قسمتی که اشاره کردی آشنا هستم ولی نمیدونم باید چیکار کنم که بفهمم ضرر کردم. مثلأ آیا جلوی عدد منفی میذاره؟ آیا قرمز نشون میده عدد رو ؟ کدوم فیلد رو باید ببینم ؟ دستت درد نکنه که کامل توضیح دادی اگر میشه اینا رو هم جواب بده:11:

-------------------------------------------------------

برو ببین تو قسمت general information باشگات چقدر بدهی داری....

Ramin khuzestan
11-01-2012, 13:20
Joe Hart GK Superb 100% 7.11
Micah Richards D (RC) Superb 98% 7.54
DCR Vincent Kompany D (C), DM, M (C) Superb 97% 7.27
DCL Kolo Touré D (RC) Very Good 94% 7.31
DL Fábio Coentrão D/M/AM (L) Okay 72% 7.22
DMC Nigel de Jong DM, M (C) Very Good 89% 7.27
AMR James Milner M (RLC), AM (RL) Very Good 96% 7.41
AMCR Eden Hazard M/AM (LC) Superb 96% 7.29
AMCL Giuseppe Rossi AM (C), ST Superb 94% 7.25
AML David Silva M/AM (RLC) Very Good 94% 7.34
STC Emmanuel Adebayor ST Superb 96% 7.50
S1 Yaya Touré DM, M (C) Very Good 100% 7.33
Shay Given GK Okay 95%
Paulo Henrique M/AM (C) Okay 95% 7.05
S4 Gareth Barry DM, M (LC) Good 97% 6.76
S5 Lúcio D (C) Very Good 100% 7.03
S6 Carlos Tevez ST Okay 100% 7.43
S7 Mario Balotelli AM (RL), ST Good 100% 7.42
S8 Neymar AM (LC), ST Okay 100% 7.07
Jérôme Boateng D (RLC), WB (RL) Very Poor 94% 6.38
Wayne Bridge D (L) Okay 97% 7.10
Joleon Lescott D (LC) Very Good 100% 6.99
Pablo Zabaleta D/WB (R), M (RC) Okay 99% 7.09
Zakaria Labyad M/AM (C) Superb 80% 6.82

میانگین سنی 22 سال . کلأ خیلی به جوون گرایی اهمیت میدم:31:
سوم لیگ برتر هستم پایین تر از من یونایتد و آرسنال با 2 امتیاز اختلاف با صدر جدول همچنین به یک چهارم جام یوفا(لیگ اروپا) صعود کردم و با یوونتوس بازی دارم.
ضرر مالی هم نداشتم خداروشکر:20:
سوال:
راهی برای بزرگتر کردن استادیوم وجود داره ؟ مثل فیفا منیجر