PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کامپیوتر ریست نمیشه!

vosh
06-10-2010, 20:42
سلام
نمیدونم هر روز باید یه مشکل واسه کامپیوتر من پیش بیاد!
آقا از وقتی ویندوز رو تعویض کردم ، کامپیوتر ریست نمیشه ... یه صفحه ی سیاه میاد اما همونطوری میمونه باید دستی ریست کنم.
علتش چیه؟

Saeed System
06-10-2010, 20:47
یه برنامه ای هست البته من دارم صورت مساله رو پاک میکنم و شما باید خود مشکل رو حل کنید...

یه برنامه ای هست اسمش سوپر فست شات دان ..super fast shutdown که در عرض 1 ثانیه سیستم رو خاموش یا ریست میکنه

لینک مستقیم:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Spiffy
06-10-2010, 21:34
رفيق مطمئن هستيد كه مشكل سخت افزاري پيش نمياره؟
يا سخت افزار رو تحت فشار قرار نميده؟
اينطوري كه فوري عمل ميكنه لابد كار ريست دستي رو ميكنه ديگه نه؟

ebicross
07-10-2010, 00:13
آره این نرم افزارها بستن سرویس ها و End کردن خیلی از برنامه ها رو بیخیال میشن و فقط اصطلاحا Save دسکتاپ انجام میدن. شدیدا مضر و برای سیستمهای اداری خطرناک هست.
سرعت شات داون رو میشه نهایتا 2 تا 3 ثانیه (از زمان اصلی) کاهش داد. که اون هم متد خاصی داره و باز هم اون متد ها توصیه نمیشه.

آقا از وقتی ویندوز رو تعویض کردم ، کامپیوتر ریست نمیشه ... یه صفحه ی سیاه میاد اما همونطوری میمونه باید دستی ریست کنم.

یعنی صفحه ی آبی بعد از زدن ریست رد میشه و بعدش توی صفحه ی مشکی میمونه؟ یا ریست میشه و بعدش بالا نمیاد. کامل تر توضیح بدین.
ممکنه مشکل از تنظیمات BIOS باشه.

vosh
08-10-2010, 00:04
اون صفحه ی آبی میره ... و مانیتور خود به خود خاموش میشه و دیگه به اون صفحه ای که باید بیاد نمیره!!!
نمیدونم درست توضیح دادم یا نه!
یعنی مانیتور شروع به چشمک زدن میکنه ... ولی صفحه ای بالا نمیاد!
واسه سیستم قبلیم همین مشکل پیش میومد.

یه برنامه ای هست البته من دارم صورت مساله رو پاک میکنم و شما باید خود مشکل رو حل کنید...

یه برنامه ای هست اسمش سوپر فست شات دان ..super fast shutdown که در عرض 1 ثانیه سیستم رو خاموش یا ریست میکنه

لینک مستقیم:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

یه زمانی تو ویندوز XP میشد تو تسک منیجر همچین کاری رو کرد ... اما تو ویستا و سون برش داشتن!

excessive
08-10-2010, 00:29
یه سری درایورهها رو عوض کن شاید بر طرف بشه مخصوصا گرافیک رو.