PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نیاز به برنامه ای برای استفاده حداکثری از شبکه وایرلس!!!!

Captainzag
06-10-2010, 19:14
دوستان میخواستم ازتون خواهش کنم اگه برنامه ای میشناسید که به من کمک کنه ممنون میشم :11:
والا قضیه از این قراره که ما توی خوابگاهمون یه اینترنت وایرلس هست که ازش استفاده میکنیم ولی دیگه دوستان شورشو در اوردن و سرعت دانلودمون که اون اولا به 800 کیلوبایتم می رسید الان بعضی وقتا به زیر یک کیلوبایتم رسیده :2:
خلاصه که یه برنامه میخواستم بم معرفی کنین که باش بتونم سرعت دانلودمو به روزای اوجش برگردونم :31::27:
چه بتونین چه نتونین کمکم کنین همه جوره ازتون ممنون:40::11:
راستی IDM رو یه سری میگفتن خوبه ولی ما در این زمینه ها که خیری ازش ندیدیم :13:

ali1234
10-10-2010, 10:11
لطفا يكي جواب بده !!!

alireza1411
10-10-2010, 11:22
دوستان میخواستم ازتون خواهش کنم اگه برنامه ای میشناسید که به من کمک کنه ممنون میشم :11:
والا قضیه از این قراره که ما توی خوابگاهمون یه اینترنت وایرلس هست که ازش استفاده میکنیم ولی دیگه دوستان شورشو در اوردن و سرعت دانلودمون که اون اولا به 800 کیلوبایتم می رسید الان بعضی وقتا به زیر یک کیلوبایتم رسیده :2:
خلاصه که یه برنامه میخواستم بم معرفی کنین که باش بتونم سرعت دانلودمو به روزای اوجش برگردونم :31::27:
چه بتونین چه نتونین کمکم کنین همه جوره ازتون ممنون:40::11:
راستی IDM رو یه سری میگفتن خوبه ولی ما در این زمینه ها که خیری ازش ندیدیم :13:

منم دو سال پیش یادمه تو امیر کبیر همین جوری شده بود. یه برنامه به اسم getbot هست با حجم 320 کیلو. تست کن حتما. رو چیزی که داری دانلود میکنی هی راست کلکی کن بزن get. هی کانکشن میده و سرعت شدیدا ممکنه بالابره. البته مسئولین سایت فهمیدن و ترافیک رو محدود کردن و بعد از مدتی دیگه همون idm بهتر بود.