PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : لطفا کمکم کنید

hamid1002
06-10-2010, 18:11
با سلام خدومت شما دوستان عزیز
تازه ویندوز سیستمم رو عوض کردو (ویندور 7 هستش) یه مشکلی پیش اومده که وقتی به اینترنت وصل میشم و یه مدتی کار میکنم سیستم قفل میکنه و هیچ کاری نمیشه انجام داد غیر از ریست کردن ویندوز نمیدونم که درست فهمیدم یا نه که این مشکل بیشتر مواقعی رخ میده که مسنجرم باز هستش با مسنجر کار میکنم دقیقا نمیدونم شاید از برنامه های دیگه باشه انتی ویروسم نود 32 هستش که هر روز اپدیت شده است در ضمن سیستم رو هم با برنامه Malwarebytes' Anti-Malware اسکن کردم ولی چیزی پیدا نشد برنامه هایی که بیشتر باهاشون کار میکنم یکی برنامه idm ,jetaudio,yahoo messenger گاهی هم از v.p.nاستفاده میکنم به نظر شما سیستم الوده شده یا برنامه ها مشکل دارن لطفا در این مورد راهنمایی کنید

با تشکر

Dr Hannibal
06-10-2010, 18:16
با سلام خدومت شما دوستان عزیز
تازه ویندوز سیستمم رو عوض کردو (ویندور 7 هستش) یه مشکلی پیش اومده که وقتی به اینترنت وصل میشم و یه مدتی کار میکنم سیستم قفل میکنه و هیچ کاری نمیشه انجام داد غیر از ریست کردن ویندوز نمیدونم که درست فهمیدم یا نه که این مشکل بیشتر مواقعی رخ میده که مسنجرم باز هستش با مسنجر کار میکنم دقیقا نمیدونم شاید از برنامه های دیگه باشه انتی ویروسم نود 32 هستش که هر روز اپدیت شده است در ضمن سیستم رو هم با برنامه Malwarebytes' Anti-Malware اسکن کردم ولی چیزی پیدا نشد برنامه هایی که بیشتر باهاشون کار میکنم یکی برنامه idm ,jetaudio,yahoo messenger گاهی هم از v.p.nاستفاده میکنم به نظر شما سیستم الوده شده یا برنامه ها مشکل دارن لطفا در این مورد راهنمایی کنید

با تشکر

به دلیل هنگ سیستم نمیشه گفت سیستم آلوده هست ببینید علائم بهتره دیگه مثل شوهیدن نشدن فولدر اپشن ، از کار افتادن تسک منیجر و غیره رو میتونید پیدا کنید.

در ضمن پیشنهاد میکنم این مشکل رو در تاپیک ویندوز 7 مطرح کنید دوستان آگاه خوبی در این تاپیک شمارو راهنمایی میکنند.

hamid1002
06-10-2010, 18:29
با تشکر از شما دوست عزیز

تسک مسنجر و فلدر اپشن درست هستن چون این مشکل بیشتر مواقعی رخ میده که به اینترنت وصل هستم حدس زدم شاید سیستم الوده باشه

Dr Hannibal
06-10-2010, 18:37
با تشکر از شما دوست عزیز
تسک مسنجر و فلدر اپشن درست هستن چون این مشکل بیشتر مواقعی رخ میده که به اینترنت وصل هستم حدس زدم شاید سیستم الوده باشه

برای اینکه احتمال ویروسی بودن رو هم چک کنید پیشنهاد من فقط تست هیتمن هست.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

دانلود کنید به نت وصل شوید و اسکن بزنید. تا انتهای اسکن نت قطع نشود.

موفق باشید.