PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمائي خريد lcd

naser31
06-10-2010, 10:25
سلام دوستان
ميخواستم يك ال سي دي 40 اينچ بگيرم به نظر شما كدوم مدل زير ازهمه بهتره به چه دليلي
sony 40 ex400
sony 40 bx400
panasonic 37 s10

samsong 40 c550
وسوال ديگه اينه كه مگن ال سي دي نبايد روبروي باد كولر يا پنچره اي باشه كه مستقيم به سمتش باد ميخوره
وگرنه پنلش خورد ميشه اين درسته يا نه و اگه بخواد روبروي باد كولر باشه تا چه فاصله اي مشكل ايجاد نميشه

متشكر ميشم اگه زودتر جواب بدين

Artam01
06-10-2010, 10:38
فکر کنم به خاطر اینکه باد کولر آبی مرطوبه، کلن برا وسایل برقی خوب نباشد.

aftab_azad20
06-10-2010, 12:29
سلام دوستان
ميخواستم يك ال سي دي 40 اينچ بگيرم به نظر شما كدوم مدل زير ازهمه بهتره به چه دليلي
sony 40 ex400
sony 40 bx400
panasonic 37 s10

samsong 40 c550
وسوال ديگه اينه كه مگن ال سي دي نبايد روبروي باد كولر يا پنچره اي باشه كه مستقيم به سمتش باد ميخوره
وگرنه پنلش خورد ميشه اين درسته يا نه و اگه بخواد روبروي باد كولر باشه تا چه فاصله اي مشكل ايجاد نميشه

متشكر ميشم اگه زودتر جواب بدين
سلام اگه شما سونی رو به ex500تغییر بدی خوب میشه،ولی سامسونگ c550هم مدل خوبیه:40:

naser31
06-10-2010, 12:49
آخه بودجه ام در همون حده .
حالا با توجه به مدلهائي كه گفتم كدوم بهتره .
ملاك اصليم كيفيت تصوير با توجه به امكاناته .
درمورد باد كولر و پنجره هم اگه توضيح بدين ممنون ميشم چون پانل سامسونگ يكي از آشناها خورد شد ازنمايندگي كه اومدن اول گشتن دنبال منبع بادي كه مستقيم يه تلويزيون بزنه و از گارانتي خارجش كنن وحتي ازشون سوال كردن قبلا مكانش جاي ديگه اي بود يا از اول همينجا بوده .

asadifarshad7
06-10-2010, 13:25
ما پاناسونیک داریم ارزونه کیفیتشم خوبه فقط اگه نور افتاب بهش مستقیم بخوره یا نور زیاد تصویرش بد کیفیت میشه.
مصرفشم فک کنم بالاس یه تحقیق بکن
راستی پانوسونیک پلاسماس فرقشو با ال سی دی سرچ کن

Artam01
06-10-2010, 13:26
منظورت قاب پنله؟
حتمن از جنسای نامرغوب درست میکنن که سرد و گرم میشه می ترکد.
این گارانتی ها هم همش دنبال راهی هستن که مستری رو بپیچونن یه پولی بزنن به جیب.
کلن سامسونگ معمولن یکی دو سال بعد گارانتیش خراب میشه، من تو مانیتور تجربه کردم.
حالا یه جای دیگه ی دنیا یه دزدی به خاطر خرابی درب تو کاراژ چند روز، بعد میره از شرکت سازنده ی در کلی خسارت میگیرد(تو روزنامه خوندم).

samira_googleOne
06-10-2010, 15:28
آخه بودجه ام در همون حده .
حالا با توجه به مدلهائي كه گفتم كدوم بهتره .
ملاك اصليم كيفيت تصوير با توجه به امكاناته .
درمورد باد كولر و پنجره هم اگه توضيح بدين ممنون ميشم چون پانل سامسونگ يكي از آشناها خورد شد ازنمايندگي كه اومدن اول گشتن دنبال منبع بادي كه مستقيم يه تلويزيون بزنه و از گارانتي خارجش كنن وحتي ازشون سوال كردن قبلا مكانش جاي ديگه اي بود يا از اول همينجا بوده .

سامسونگ كيفيت پنل هاش خوب نيست و زود خراب ميشه. ضمن اينكه گارانتي سامسرويس هم خيلي اذيت مسكنه.. نبايد به كولر ربط داشته باشه. چون اگر كولر با اون شدت به تلوزيون بخوره قبل از اينكه پنل ترك بخوره آدم ميميره از سرما. سرما ممكنه در كيفيت تصوير تاثير داشته باشه اونم به دليل اينه كه كريتال مايع وقتي كه گرم ميشه چسبندگيش كم ميشه و براي همسن سريعتر حركت كرده و تصوير رو بهتر ميتونه نشون بده. تو اين لينك بيشتر توضيح داده:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

در مورد 40 اينچ:
من به شما LE700 شارپ رو كه پنلش ژاپني هست معرفي مي كنم. قيمتش 1.600 هست . كيفيت تصويرش خيلي خوبه. قيمتش مناسبه. ايرادش نداشتن پورت usb است.

اين هم لينك:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

باز اگر اين مدا رو دوست نداشتين G10 پاناسونيك رو به شما معرفي مي كنم

منظورت قاب پنله؟
حتمن از جنسای نامرغوب درست میکنن که سرد و گرم میشه می ترکد.
این گارانتی ها هم همش دنبال راهی هستن که مستری رو بپیچونن یه پولی بزنن به جیب.
کلن سامسونگ معمولن یکی دو سال بعد گارانتیش خراب میشه، من تو مانیتور تجربه کردم.
حالا یه جای دیگه ی دنیا یه دزدی به خاطر خرابی درب تو کاراژ چند روز، بعد میره از شرکت سازنده ی در کلی خسارت میگیرد(تو روزنامه خوندم).

دقيقا با شما موافقم
متاسفانه سامسونگ تا ميتونه ميخواد بتازونه

naser31
11-10-2010, 09:26
مرسي سميرا ودوستان ديگر كه زحمت كشيدن و نظرشون رو دادن .
راستش شارپ le700 يه كمي با بودجه من جور در نمياد . حا لا پاناسو نيك g10 با وجودي كه پلاسما است فكر ميكني از
مدلهاي ديگه اي كه گفتم از نظر تصوير بهتر باشه ؟

Artam01
11-10-2010, 12:12
G10 کیفیتش خوبه، من از نزدیک دیدم.
شارپ رنگ و کیفیتش خیلی خوبه ولی میگن برا فیلم های سریع و اکشن خوب نیست تو یک ریویو خوندم.
سامسونگ 550 هم خوبه تصویر شاد و براقی داره و امکاناتشم خوب است.

samira_googleOne
11-10-2010, 15:50
مرسي سميرا ودوستان ديگر كه زحمت كشيدن و نظرشون رو دادن .
راستش شارپ le700 يه كمي با بودجه من جور در نمياد . حا لا پاناسو نيك g10 با وجودي كه پلاسما است فكر ميكني از
مدلهاي ديگه اي كه گفتم از نظر تصوير بهتر باشه ؟

من g10 پاناسونيك رو خيلي مي پسندم
البته LE700 شارپ هم 1500 هست . با هزينتون جور در نمياد؟ مگه چقدر هزينتونه؟ باز بهتون ميگم اول LE700 ويل اگر خوشتون نمياد G10 خيلي عاليه
رنگاش واقعيه و الكي پر رنگ نيست

samira_googleOne
11-10-2010, 16:01
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]