PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آیا فوتبالیست ها موهاشون رو لیزر می کنن؟

mohammad13.blogfa
05-10-2010, 21:52
با عرض سلام.به شدن نوکرم.
شاید سوالم یکم عجیب باشه.اما چون نتونستم جوابم رو پیدا کنم ؛ گفتم شاید شما بتونید کمک کنید.
سوالم اینه ؛ آیا فوتبالیست ها ، کشتی گیر ها و کلا ورزشکارها موهاشون رو لیزر می کنن؟
آخه برام جالبه.اگه توجه کرده باشین هیچکدوم از اینا پاهاشون مو نداره ، اگه جواب مثبته ؛ به نظرتون این دور از شان یه مرد نیست؟
با عرض تشکر
MER30

Alireza SM
05-10-2010, 22:07
با عرض سلام.به شدن نوکرم.
شاید سوالم یکم عجیب باشه.اما چون نتونستم جوابم رو پیدا کنم ؛ گفتم شاید شما بتونید کمک کنید.
سوالم اینه ؛ آیا فوتبالیست ها ، کشتی گیر ها و کلا ورزشکارها موهاشون رو لیزر می کنن؟
آخه برام جالبه.اگه توجه کرده باشین هیچکدوم از اینا پاهاشون مو نداره ، اگه جواب مثبته ؛ به نظرتون این دور از شان یه مرد نیست؟
با عرض تشکر
MER30

دوچرخه سوارها و شناگرها كه همشون ليزر ميكنن ولي فوتباليست ها نيازي به اين كار ندارن البته رشد موها انرژي بدن رو مصرف ميكنه ديگه .

مردانگي هم نشانه ها و شعون خيلي زيادي داره كه مو و پشم بدن جزئش نيست

mohammad13.blogfa
05-10-2010, 22:17
دوچرخه سوارها و شناگرها كه همشون ليزر ميكنن ولي فوتباليست ها نيازي به اين كار ندارن البته رشد موها انرژي بدن رو مصرف ميكنه ديگه .

مردانگي هم نشانه ها و شعون خيلي زيادي داره كه مو و پشم بدن جزئش نيست
خیلی ممنونم از توجهت.
به نظرت این کار در محبوبیتشون بین خانوم ها تاثیر منفی نداره.آخه من شنیدم خانم ها از ارتباط با مردان بی مو فراری هستند.(می فهمی که چی میگم؟)
ممنونم

Alireza SM
05-10-2010, 22:24
خیلی ممنونم از توجهت.
به نظرت این کار در محبوبیتشون بین خانوم ها تاثیر منفی نداره.آخه من شنیدم خانم ها از ارتباط با مردان بی مو فراری هستند.(می فهمی که چی میگم؟)
ممنونم

والا من به عنوان يه خانم تجربه اي ندارم والا :20: در مورد مردها فقط ميدونم كه از خانم هايي كه بدنشون مو داشته باشه فرار ميكنن :دي

panther99
05-10-2010, 22:37
والا من به عنوان يه خانم تجربه اي ندارم والا :20: در مورد مردها فقط ميدونم كه از خانم هايي كه بدنشون مو داشته باشه فرار ميكنن :دي

سخت و به شدت سخت در اشتباهی عزیز برادر. شاید بین خانومهای خارجی اینطور باشه اما بین خانومهای ایرانی از هر 100 تا خانوم شاید و البته شاید یکی از مردی که بدنش مو داشته باشه خوشش نمیاد !!!!!!!!!!!!!!!! این تجربه شخصی بنده ست .
در ضمن در ورزشکارا یه استثناست . وقتی لازم باشه و بهشون توصیه میکنن که موی بدنشون رو بزنن ( چون صد در صد از لحاظ علمی توجیه شده ) بنابراین به مردونگی و اینجور چیزا خدشه ای وارد نمیشه . خیالتون راحت . :5:

.:2M:.
05-10-2010, 22:47
خانوم های ایرانی بیشتر از یه مرد تمام عیار خوششون میاد !! :دی درسته مو مردونگی نیست اما خانوم ها دوست دارن فرقی بین اونا با مردها باشه ! :دی حتی بعضی ها رو دیدم که از پر موئی مرد خوششون میاد !!!

Alireza SM
05-10-2010, 23:00
سخت و به شدت سخت در اشتباهی عزیز برادر. شاید بین خانومهای خارجی اینطور باشه اما بین خانومهای ایرانی از هر 100 تا خانوم شاید و البته شاید یکی از مردی که بدنش مو داشته باشه خوشش نمیاد !!!!!!!!!!!!!!!! این تجربه شخصی بنده ست .
در ضمن در ورزشکارا یه استثناست . وقتی لازم باشه و بهشون توصیه میکنن که موی بدنشون رو بزنن ( چون صد در صد از لحاظ علمی توجیه شده ) بنابراین به مردونگی و اینجور چیزا خدشه ای وارد نمیشه . خیالتون راحت . :5:

من چه حرفي زدم كه شما اينطور بداشت كردين ؟ پست منو به دقت خوندين ؟

Glad Boy
05-10-2010, 23:05
من اگه بخام نظرم رو درباره صحبت های دوستان بگم باید عرض کنم خدمتتون که اینجوری ها که شما صحبت
کردید هم نیست ! یعنی اینقدر کلی نیست ! درسته؛ بعضی از خانم ها از مردهای پر مو خوششون میاد ...
ولی نه دیگه مثل کینگ کونگ باشه ! البته همون قدر که مسئله بالا درسته همون قدر هم برعکس مسئله بالا
صادقه ...
در مورد زدن موهای بدن ورزشکارها هم بله. خیلی از ورزشکارا توی خیلی از رشته های ورزشی مجبورن که موهای
بدنشون رو از بین ببرن. حتی من شنیدم که زدن موها توی رشد و بهبود عضله ها هم موثره ...
و البته به هیچ عنوان با اون صحبت در شان یه مرد بودن و این حرفا موافق نیستم ! اصلا چه ربطی داره به موی بدن !؟
فکر می کنم ما چون زیاد توی کشورمون مردی و مردونگی ندیدیم یه سری تخیلات غلط واسه خودمون ساختیم ...

farzaneh*f
05-10-2010, 23:08
به نظرتون این دور از شان یه مرد نیست؟
به نظر من نه نیست! :13: همین که رفتار جوانمردانه و درست داشته باشن ثابت می شه مردن دیگه لازم نیس با این چیزا اثبات کنن مردونگی شونو...بعدشم من نمی دونم این قانون هر چی خشن تر زمخت تر (در بعضی موارد) ژولیده تر ، مردتر از کجا در اومده :41:خب مردم مث زن آدمه باید تمیز و مرتب باشه :5:

خانوم های ایرانی بیشتر از یه مرد تمام عیار خوششون میاد !! درسته مو مردونگی نیست اما خانوم ها دوست دارن فرقی بین اونا با مردها باشه ! حتی بعضی ها رو دیدم که از پر موئی مرد خوششون میاد !!!

:2:
به چه چیزایی علاقه داشتیمو نمی دونستیم :31:

excessive
05-10-2010, 23:43
آخه موی بدن چه ربطی به مردونگی داره. مردونگی باید تو اخلاق و رفتار باشه:28:

online_amin
06-10-2010, 07:52
حالا اون یه چیزی گفت و شد و سوژه دست که باهاش شعار بدن.

dsa dsa
06-10-2010, 11:34
اشکالی نداره ارایش هم کنیم ؟ اخه مردونگی به این چیزا نیست که به اخلاق و رفتار هست .
برادر من این حرفا کدومه ؟
شما تصور کن بدن زن مو داشته باشه ؟ بده دیگه درسته و بر عکس تصور کن بدن مرد مو نداشته باشه ؟

panther99
06-10-2010, 11:51
Glad Boy لفظ کینگ کونگ رو خیلی باحال اومدی کلی خندیدم . حتی وقتی بهش فکر میکردم !! :31: :19:
کلا مشکلات خانومها در بدن مو دار یا بدون موی آقایون نیست . مشکل در جاهای دیگه ست . در ورزش هم اگه برامون تعجب برانگیز باشه که چرا این کار رو میکنن جای کمی شاید هم بسی خنده داره !!!!!!
زنده باد کینگ کونگ ایرانی !!!!1 :31:

06-10-2010, 11:59
اشکالی نداره ارایش هم کنیم ؟ اخه مردونگی به این چیزا نیست که به اخلاق و رفتار هست .
برادر من این حرفا کدومه ؟
شما تصور کن بدن زن مو داشته باشه ؟ بده دیگه درسته و بر عکس تصور کن بدن مرد مو نداشته باشه ؟
اصلا آرایش هم بکنن ، هیچ عیبی نداره :دی اینکه بدن زن مو داشته باشه غیر ممکنه، اگرم یه کوچولو باشه سری محوش میکنن :دی مردی هم به موی بدن نیست، اینا حرفهای سنتی عهد ...خانه ! از لحاض علم پزشکی هم مو چیزی جز محل باکتری و قارچ و میکروب نیست ...!

کلا مشکلات خانومها در بدن مو دار یا بدون موی آقایون نیست . مشکل در جاهای دیگه ست . در ورزش هم اگه برامون تعجب برانگیز باشه که چرا این کار رو میکنن جای کمی شاید هم بسی خنده داره !!!!!!
زنده باد کینگ کونگ ایرانی !!!!1 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
تو حرفات یه تیکه خیلی ... انداختیااا ! :دی من تجربش رو دارم ، درسته ... :دی :21:

dsa dsa
06-10-2010, 12:03
اصلا آرایش هم بکنن ، هیچ عیبی نداره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif اینکه بدن زن مو داشته باشه غیر ممکنه، اگرم یه کوچولو باشه سری محوش میکنن :دی مردی هم به موی بدن نیست، اینا حرفهای سنتی عهد ...خانه ! از لحاض علم پزشکی هم مو چیزی جز محل باکتری و قارچ و میکروب نیست ...!

eee
چه طور بدن زن نمیشه مو داشته باشه ؟ زنونگی که به این چیزا نیست .. اگر بدن می خواست مو نداشته باشه خدا یه کار می کرد که در نیاد حتما یه چیزی بوده ..

06-10-2010, 12:08
eee
چه طور بدن زن نمیشه مو داشته باشه ؟ زنونگی که به این چیزا نیست .. اگر بدن می خواست مو نداشته باشه خدا یه کار می کرد که در نیاد حتما یه چیزی بوده ..
آها حالا که خدا داده شما ناخن هات رو هم کوتاه نکن بعد ریشتم نزن که خدا داده ! :دی یا روم به دیوار ، گلاب به روت WC هم نرو ! :دی
حتما یه چیزی بوده چیه ، علم پزشکی میگه که مو هم محل رشد قارچ و میکروبه و هم باعث تعریق و بوی نامطبوع بدن و ...!

dsa dsa
06-10-2010, 12:31
موی بدن به حد مناسب رشد می کنه مثل ناخن نیست یا موی سر که هی رشدش زیاد بشه ؟ موی دستش شما رشد می کنه ؟؟؟؟

S@nti@go_s&k
06-10-2010, 12:57
کلا ایرانیا دوست دارن تو کار همیدیگه دخالت و فضولی کنن :27:

حالا یارو پشماشو زده یا نزده به ما چه ربطی داره فعلا داریم هر چی در میاریم میدیم واسه بنزین

armin_punisher6
06-10-2010, 13:05
چه ربطی به مردونگی داره؟دیگه الان اینقدر سطح تحصیل و فرهنگ بالارفته که دیگه این بحث ها چیزی نیست.الان دیگه 50 سال پیش نیست که میگفتن مردی که سیبیل شو بزنه مرد نیست.

morsadr
06-10-2010, 14:41
علم پزشکی میگه که مو هم محل رشد قارچ و میکروبه و هم باعث تعریق و بوی نامطبوع بدن و ...!
:18::18::18::18::18::18::18::18::18:
:19::19::19::19::19::19::19::19::19:
اینو کی گفته ؟

shahab_f
06-10-2010, 14:48
راست میگه مو ، بوی نامطبوع عرق رو تو خودش جذب میکنه ، محل رشد قارچ هم میشه. این ورزشکارا عرق زیاد میکنن باید موهاشون رو بزنن .
هر کی قبول نداره یا تاحالا ورزش نکرده ، یا بدنش مو نداره ، یا تاحالا موهای بدنش رو نزده که تفاوت رو احساس کنه ، بابا لا اقل زیر بغل رو که همه میزنن خودتون میدونین دیگه چجوریه

Glad Boy
06-10-2010, 14:57
نیست ما آدم ها ذاتا راحت طلبیم ! اصلا چه می دونی !؟ شاید خدا این مو و ناخن و اینا رو به آدم داده
تا علاوه بر مزیت هایی که داره آدم رو مجبور کنه که به خودش و بدنش و نظافت اون اهمیت بده !
فک کن !

mohammad13.blogfa
06-10-2010, 15:48
با عرض تشکر از حضور صمیمی همه دوستان.
من جواب سوالاتم رو گرفتم.:10:
واقعا ممنونم.:40:
ادامه بحث به نظر خودتون(اگه نیازه)

V E S T A
06-10-2010, 15:51
سلام

کلا خانوم ها و آقايون و همه انسان ها جذب فردي ميشن که تميز و مرتب باشه ... خيلي از آقايون يه تار مو زائد رو بدنشون ندارن

و ظاهر ژوليده پوليده و نا مرتب و کثيف دارن ...

براي من به شخصه خيلي اتفاق افتاده گذرم به اداره بيفته يادانشگاه يا تاکسي بخاطر بوي نامطبوع کسي يا ظاهر بهم ريخته و

کثيفش خدا خدا کنم که زودتر اونجا رو ترک کنم:2:

به نظر من بهتر آقايون ايروني بيشتر به ظاهر و بهداشتشون و تميز بودن ظاهرشون برسن حالا هر جور متناسب باهاشون هست

اگه کسي موي بدنش از حد نرمال بيشتر علاوه بر اصلاح هروز و تميز نگه داشتن صورت و بدنش ..بهتره ليزر هم کنه ..تا بحالت

نرمال در بياد

پاکيزگي و تميزي مختص خانوما نيست يه امر لازم براي هر انساني هست ..چيزي که تو ايران بخصوص بين اغلب آقايون (نه

همشون)اهميت زيادي نداره:20:

اميدوارم کسي هم دلخور نشه چون قصدم جسارت به کسي نبوده:20:

excessive
06-10-2010, 18:52
من یه نظری دارم، کلا این بحث تموم شه بهتره هر کسی هر جور دوست داره بمونه حالا یکی کینگ کونگ میمونه یا یکی هم همیشه تر تمیز می کنه خودشو.

far2009
06-10-2010, 19:31
خوب ظاهر مرتب و تمیز که یک اصل هست . ولی آیا فقط همین تمیزی و آراستگی مهم هست یا نوع مدل مو و ریش یا نوع لباس ( منظورم مثلا مجلسی یا اسپرت هست ) یا چیزهایی از این قبیل هم مهمه ؟

MMM52
06-10-2010, 19:36
خوب ظاهر مرتب و تمیز که یک اصل هست . ولی آیا فقط همین تمیزی و آراستگی مهم هست یا نوع مدل مو و ریش یا نوع لباس ( منظورم مثلا مجلسی یا اسپرت هست ) یا چیزهایی از این قبیل هم مهمه ؟
صد در صد اراستگی با قرتی گری فرق داره!!!

---------- Post added at 07:35 PM ---------- Previous post was at 07:34 PM ----------

راستی منم پسرم میخوام موهای دست و پام رو صاف کنم!!!
بغیر از لیزر چه راه هایی رو پیشنهاد میکنین؟
ارزون باشه ها......
مثلا با اپیلاتور چطوره؟!

Spiffy
06-10-2010, 20:38
هیچ عنوان با اون صحبت در شان یه مرد بودن و این حرفا موافق نیستم ! اصلا چه ربطی داره به موی بدن !؟
اما احتمالا منظور ايشون با كساييه كه ريش و سيبيلشونو از بين ميبرن و زير ابرو برميدارن و مثله دخترا ميشن
من خودم به اين موضوع مونده بودم كه چرا اين پا هاي دوچرخه سوارا و كلا بدن و دست و پاي شناگران بيموئه نگو ليزر ميكنن
ايول از تاپيكتون