PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خاموش شدن فوری و چندباره در لحظه روشن شدن

ceasar
05-10-2010, 21:45
خب این مشکل ماله تقریبا یک سال و نیم پیشه .
وقتی دستگاه رو روشن می کنم ( چه از طریق کی برد و چه از طریق دکمه پتور کیس ) سیستم خود به خود دوباره خاموش میشه . بعضی وقت ها به ثانیه نمی کشه بعضی وقت ها هم بعد 1 یا 2 ثانیه .
جالبش ابنه که وقتی خاموش میشه دیگه هیج جوری روشن نمیشه تا حتما دکمه برق پشت کیش رو قطع کنم چند ثانیه صبر کنم تا یه صدای مشخص ازش بیاد بعد دوباره برق و رو وصل و دکمه روشن رو امتحان کنم .
بین 2 - 5 - 10 یا حتی 20 بار بعضی وقت ها باید این کار رو انجام بدم تا سیستم روشن بشه . قبلا خیلی کم این اتفاق میوفتاد و با یکی دوبار روشن می شد ولی الان یکی دو ماهه دیگه داره میره رو اعصاب .
همون اوایل پاور رو هم عوض کردم . اما مشکل از اون نبود .
مشکل از مادربرده ؟ قابل تعمیره ؟ به هارد ربطی نداره ؟
خلاصه کمک !!!

far2009
05-10-2010, 22:08
این هایی که میگی خیلی به پاور مربوطه مخصوصا فیوزش .

پشت کیش را ببین ولتاژ برق روی چند قرار داده شده ؟!

EXTREME
05-10-2010, 22:13
مشکل شما یا از پاوره یا مین

ceasar
05-10-2010, 22:26
این هایی که میگی خیلی به پاور مربوطه مخصوصا فیوزش .

پشت کیش را ببین ولتاژ برق روی چند قرار داده شده ؟!

راستش منم همون اوایل همین فکر رو کردم برای همین پاور رو عوض کردم ولی باز مشکل حل نشد . حتی تغییر هم نکرد .
پشت کیس مگه چیزی برای تنظیم برق هست ؟ پاور کیش فقط یه دکمه قطع و وصل برق داره .

مشکل شما یا از پاوره یا مین

از پاور که بعیده ولی از کجای مین ؟ یعنی باید کلا مین رو عوض کنم ؟ به باطری مین یا کانکتورهای پاور مربوط نمیشه ؟

ceasar
07-10-2010, 17:34
کمک
از وقتی این تاپیک رو زدم ... پی سی نیم ساعت طول میکشه روشن شه ..... فکر کنم به گوشش رسوندن .

far2009
07-10-2010, 18:05
بعضی کیس های قدیمی تنظیم برای دو نوع ولتاژ 110 و 220 داشتند . اگر روی 220 باشه پاور را می سوزونه .

حالا شما همین جا از کیست تعریف کن ببین درست میشه :31:

ceasar
09-10-2010, 20:23
نظری... ایده ای چیزی ؟
یعنی تاحالا همچین اتفاقی برای کسی نیوفتاده ؟
تو این چند روزه سسیستم با اشک و التماس و سلام و صلوات روشن میشه .

ehsanjkh
15-10-2010, 23:38
به نظر من از CPU میتونه باشه.از گرم شدن بیش از حد cpu . به نظرم فن روش خوب سوار نیست.

evani
19-10-2010, 17:38
منم همین مشکلو دارم . چند شب پیش دیدم دمای cpu خیلی رفته بالا . درش آوردم خمیر بهش زدم . دیگه سیستمم اصلاً بالا نیومد . تا روشنش می کنم فقط برق به چراغای مانیتور می یاد و فن گرافیک و cpu روشن میشه . تقریباً 3 ثانیه بعد فنها خاموش میشن دوباره بعد چند ثانیه دوباره روشن میشن .

ceasar
21-10-2010, 21:25
بعیده مشکل از داغ کردن و این ها باشه . چون اصولا وقتی بعد از هزار جور بد بختی روشن میشه دیگه مشکلی نیست . تا 10 ساعت هم روشن بوده . مشکل فقط تو لحظه روشن شدن است .
البته جدیدا گاهی همون اول که وبندوز بالا میاد هم خاموش میشه و دوباره روز از نو . ولی خیلی کم .