PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دو سوال ذر مورد ال سی دی سامسونگ

naaaji
05-10-2010, 21:14
سلام دوستان من یه 40 اینچ سری 5 دارم ال سی دی
دو تا سوال
الان دو روزه وقتی روی تلتکس میزنم میزنه موجود نیست چرا؟ قبلا درست بود ولی الان اینو میگه
و اینکه ساعت روشن شدن تلویزیون چه جوریه؟ مثلا من میخوام بذارم ساعت 8 صبح روشن بشه هرچی گشتم چیزی نبود فقط ساعت خاموش شدن بود
ممنون

t_tanhayam
05-10-2010, 21:18
سلام دوستان من یه 40 اینچ سری 5 دارم ال سی دی
دو تا سوال
الان دو روزه وقتی روی تلتکس میزنم میزنه موجود نیست چرا؟ قبلا درست بود ولی الان اینو میگه
و اینکه ساعت روشن شدن تلویزیون چه جوریه؟ مثلا من میخوام بذارم ساعت 8 صبح روشن بشه هرچی گشتم چیزی نبود فقط ساعت خاموش شدن بود
ممنون

-در مورد تلتكست نميدونم بزرگوار ممكنه مشكل انتن باشه ممكنه مشكل شبكه باشه ...
-در مورد ساعت خاموش وروشن در منوي set up بعد اينكه وارد time بشين و clock روتنشيم كنيد در زير منوهاي timer 1.2.3 فعال ميشه ميتونيد اونجا set كنيد تاريخ روشن ويا خاموش شدن

naaaji
06-10-2010, 01:55
اخه مشکل من همینجاس که وقتی ست میکنم ساعت رو اینا فعال نمیشه و فقط یه گزینه که اونم واسه خاموش شدن هست فعال میشه هرکاری میکنم اون قسمت ها فعال نمیشن

t_tanhayam
06-10-2010, 09:45
اخه مشکل من همینجاس که وقتی ست میکنم ساعت رو اینا فعال نمیشه و فقط یه گزینه که اونم واسه خاموش شدن هست فعال میشه هرکاری میکنم اون قسمت ها فعال نمیشن

-تا زمانيكه clock ست نشده باشه اره غير فعال هستند timer ها منتها به محض اينكه ست شد ساعت timer ها غعال ميشن ونبايد مشكلي داشته باشين بزرگوار
-من راه ديگه اي به ذهنم نميرسه