PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با jet audio

ali-u
05-10-2010, 18:03
با سلام

وقتی با jet audio فیلمی رو باز می کنم کیفیت اش پایینه (حالت شطرنجی داره)
در حالی که با نرم افزار های دیگه همون فیلم کیفیتش خوبه

اگه راهنمایم کنید ممنون می شم

با تشکر

powerslave
05-10-2010, 18:27
به این سئوالت جواب درستی نمیشه داد. ولی هر نرم افزاری از الگوریتم های خاصی برای تفسیر فایل به تصویر استفاده میکنه و به همین صورت هر نرم افزاری به یک صورت خاص اقدام به بهینه سازی تصویر میکنه. و برای همین ممکنه یک فایل در چند پلیر به چند صورت دیده بشه. در کل، بر خلاف تصور اکثریت، نرم افزار با قدرت نمایش صحیحتر و دقیق تر باعث بالا رفتن کیفیتی که شما میبینید نمیشه. چون که به این ترتیب ضعف های فایل اصلی، در صورت کم کیفیت بودن، بیشتر مشخص میشه.
به هر حال شما همیشه میتونید از نرم افزار های دیگه استفاده کنید که تو ایران مفت و مجانی همه بهشون دسترسی دارن. پیشنهاد همیشگی من برای هر فایلی (فقط فایل ها و نه DVD) نرم افزار ژاپنی Neuview Professional هست. این رو شما از منی دارید میشنوید که هر چی پلیر بگی باهاش کار کردم. میزان بهبود و کنترلی که این نرم افزار در زمینۀ کنتراست، برایتنس، سچوریشن و شارپنس بهتون میده غیر قابل باور هست. تکنولوژی خاصی که این نرم افزار استفاده میکنه پیکسل فوژن نام داره که باعث وضوح بیش از حد تصور میشه. هدف اصلی سازنده هاش هم این بود که توش بتونن فایل های معمولی را با کیفیتی نزدیک hd ببینن. البته طبق معمول هر چه فایل کم کیفیت تر باشه، در تنظیم های بالاتر، ضعف های تصویر بیشتر معلوم میشه. میتونید برای دیدن فرق تصاویر ویدئوی که با این نرم افزار بهبود یافتن با تصویر اصلی، از لینک زیر استفاده کنید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید