PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در نصب اسکنر

Simaaa
05-10-2010, 15:08
من یه اسکنرHP G3010 دارم که حدود 3 سال پیش خریدم....در کل ازش کم استفاده کردم ..
از حدود 6 ماه پیش که win xp رو عوض کردم و win 7 نصب کردم مشکلم شروع شد ...از سایت hp درایور 7 رو دانلود کردم و نصب کردم ... اوایل خوب کار می کرد... بعد شروع کرد به بازی در اورن .. یعنی اینکه یا اصلا برنامه اش (همون photosmart خود hp که با درایورش نصب میشه) باز نمیشد و می گفت اسکنر خاموشه یا وصل نیست یا می گفت درایورش درست نصب نشده و این چیزا ... یه چند باری درایور رو پاک کردم و دوباره نصب کردم درست میشد ولی چند روز بعد دوباره همون وضع بود.. .. چند وقت پیش هر کاری کردم دیگه درست نشد..
یعنی اصلا کابل رو که میزنم به کامپیوتر هیچ plug &Play یی نمیشناسه و هیچ عکس العملی نشون نمیده ...

رو لپ تاپ تستش کردم نصب شد ولی دوباره دفعه بعد اونم همون جور شد ....

نمیدونم مشکل از اسکنره یا اینکه این درایوره یه کاری می کنه که وقتی وصلش میکنم اصلا هیچ عکس العملی از طرف ویندوز نیست ..
درایور هم که نصب کنم به اون جایی که میرسه میگه اسکنر رو روشن کنید ... روشن که میکنم هیچ اتفاقی نمی افته و همچنان هیچ چی نشون نمیده ...

Simaaa
06-10-2010, 11:09
کسی نیست راهنماییم کنه؟

payam hero
06-10-2010, 16:31
دوست عزيز اگر برنامه اسكنر رو كامل پاك ميكنيد و اسكنر رو وصل ميكنيد و هيچ پنجره اي باز نميشه و ويندوز اسكنر رو نميشناسه احتمال داره فرمتر دستگاه شما از بين رفته باشه.

Simaaa
09-10-2010, 09:12
دوست عزيز اگر برنامه اسكنر رو كامل پاك ميكنيد و اسكنر رو وصل ميكنيد و هيچ پنجره اي باز نميشه و ويندوز اسكنر رو نميشناسه احتمال داره فرمتر دستگاه شما از بين رفته باشه.

"فرمتر" چیه ؟ منظورت Firmware یا چیز دیگه ؟؟؟ خودم کاری می تونم بکنم ؟

هر وسیله usb که به سیستم وصل میشه، تو ویندوز، اون پایین کنار ساعت یه notify میده که یه چیزی وصل شده ، ولی اسکنر رو که وصل میکنم هیچی نشون نمیده ........

Simaaa
09-10-2010, 09:26

"فرمتر" چیه ؟ منظورتون Firmware یا چیز دیگه ؟؟؟ خودم کاری می تونم بکنم ؟

هر وسیله usb که به سیستم وصل میشه، تو ویندوز، اون پایین کنار ساعت یه notify میده که یه چیزی وصل شده ، ولی اسکنر رو که وصل میکنم هیچی نشون نمیده ........

payam hero
09-10-2010, 12:45
دوست عزيز فرمتر برد اصلي دستگاه هست مثل مادر برد كامپيوتر. تعويضش هم كار شما نيست. كمي تخصص ميخواد. براي تعميرش پي ام بدين يا با شماره زير تماس بگيريد بگم كجا ببريدش.