PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آمار به سبک NOD32

bjbozorgi
05-10-2010, 13:46
نمودار زیر نمودار مقایسه قدرت هوش مصنوعی آنتی ویروس ها توسط AV-COMPARATIVE در سال 2010 است که در وب سایت اصلی NOD32 آمده.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این هم نمودار اصلی در سایت AV-COMPARATIVE

بله لطف کردند و نمودارو از وسط بریدند.
اول بودن به چه قیمتی؟

این هم لینکهای مربوط

santamove
05-10-2010, 14:56
البته،ولی شرکتeset نگفته برترینه ،خواسته به نوعی compare کنه ،که eset از چه آنتی ویروس هایی برتره!

در پست

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
به زبان فارسی تست های آگوست سال2010 تحلیل شدند و esetپنجمین آنتی ویروس برتر دنیاست،

ولی همچنان محبوبترین و پراستفاده ترین در ایران،می تونی بری تو لینک زیر:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

bjbozorgi
06-10-2010, 10:04
اوه اوه
سایت اصلیش که اینه ببین ترجمه فارسیش چیه.

ضمنا رفتم اون ترجمه فارسی رو دیدم. آقا یکم جابجا نکرده بودید آمارو؟

دوستان حتما برند خودشون سایت AV_COMPARATIVE رو ببینند.

SuffEr
06-10-2010, 10:23
اوه اوه
سایت اصلیش که اینه ببین ترجمه فارسیش چیه.
بابا ما ایرانیا که تو آمار در آوردن اولیم، شما هم که کمپانی اصلیتون خودش سیاستش همینه. یکدفعه میزاشتیدش برترین آنتی ویروس قرن با قدمت 3000 ساله. دو تا نقل قول از بیل گیتس هم میذاشتید که مثلا: ویندوز من با NOD32 کامل می گردد یا اگر ESET اجاره بدهد روی ویندوز های آینده اریجینال یه اسذارت سکیوریتی می گذاریم.
جان ؟! ..........

bjbozorgi
06-10-2010, 12:11
ببخشید یکم بد منظورم رو گفتم.

منظورم این بود که وقتی سایت اصلی ESET اینجوری نمودار می کنه تو پاچه ملت، ببینید ترجمه به فارسی AV-COMPARATIVE چقدر میتونه بی منظور یکم ادیت شده باشه.

Karkas20
06-10-2010, 20:48
ببخشید یکم بد منظورم رو گفتم.

منظورم این بود که وقتی سایت اصلی ESET اینجوری نمودار می کنه تو پاچه ملت، ببینید ترجمه به فارسی AV-COMPARATIVE چقدر میتونه بی منظور یکم ادیت شده باشه.

دوست من مگر شرکت ایست دل نداره شاید خواسته رتبه پنجم شده اش را به رخ بکشد که جای تعجب ندارد ولی باید بهش تبریک گفت چون بین چند شرکت بزرگ امنیتی رتبه خوب گرفتن سخت است من به نوبه خودم به شرکت ایست و کاربران این شرکت تبریک میگم .شک نکنید.من خودم کاربر کاسپر هستم

santamove
07-10-2010, 00:17
دوست من مگر شرکت ایست دل نداره شاید خواسته رتبه پنجم شده اش را به رخ بکشد که جای تعجب ندارد ولی باید بهش تبریک گفت چون بین چند شرکت بزرگ امنیتی رتبه خوب گرفتن سخت است من به نوبه خودم به شرکت ایست و کاربران این شرکت تبریک میگم .شک نکنید.من خودم کاربر کاسپر هستم
رتبه پنجم نه هفتم:5::دی

Karkas20
07-10-2010, 00:28
رتبه پنجم نه هفتم:5::دی

ببخشید رفیق حق با شماست اگر تک به تک ارزیابی کنیم میشه رتبه هفتم.نوکرتم رفیق با حال

mmiladd
07-10-2010, 00:33
عجب.......!

Dr Hannibal
20-10-2010, 20:53
عنوان تاپیک اصلاح شد.

از به کار بردن جملات با مفهوم کنایه و توهین به قومیت خاصی خوداری کنید در غیر این صورت برخورد میشه.

موفق باشید