PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نحوۀ غیر فعال کردن یک آنتی ویروس آن لاین

fojehpuppet
04-10-2010, 14:58
چند روزیه به محض اینکه کامپیوترم رو روشن می کنم یا وارد اینترنت میشم هی صفحه ای باز می شه به اسم آنتی ویروس ۲۰۱۰ که میخواد کامپیوتر رو اسکن کنه وبعد از اینکه اسکن می کنه میخواد که از طریق اینترنت اونرو خریداری کنی . این تصویر همون برنامه است .
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
اکثر مواقع هم وقتی که کامپیوتر رو روشن می کنی یا ری استارت می کنی یه پیغام می ده وبعد تصویر دسکتاپ سیاه می شه و این پیام نشون داده می شه .
چطوری می شه اون رو از بین برد .
سوال بعدیم هم اینه که من آنتی ویروس نود ۳۲ رو از طریق آف لاین به روز کردم حالا چطوری باید تنظیمات اونرو تغییر بدم که از طریق آن لاین بشه از این به بعد به روز رسانیش کرد/ سپاس

M E H R A N
04-10-2010, 15:36
سیستم شما آلوده به روتکیت و تروجان دانلودر شده.

راه های پاک کردن آلودگی به ترتیب:

1. آنتی ویروس فعلی خودتون رو هر چی که هست آپدیت کنید و با اون در Safe Mode فول اسکن کنید.
2. Hitman Pro را از لینک زیر بر حسب 32 بیتی و یا 64 بیتی بودن سیستمتون دانلود کنید و زمانی که به اینترنت وصل هستید باهاش سیستم را اسکن کنید. در موقع اسکن حتما باید به اینترنت وصل باشید چون این برنامه از دیتابیس آنتی ویروسها بصورت آنلاین استفاده میکنه و اگر اینترنت شما قطع باشه اسکن با این برنامه بی نتیجه خواهد بود.

3. برنامۀ MalwareBytes AntiMalware را برای پیدا کردن کلید های رجیستری مخربها و پاک کردنشون دانلود کنید و بعد از آپدیت کردن برنامه فول اسکن کنید.

fojehpuppet
04-10-2010, 23:54
سیستم شما آلوده به روتکیت و تروجان دانلودر شده.

راه های پاک کردن آلودگی به ترتیب:

1. آنتی ویروس فعلی خودتون رو هر چی که هست آپدیت کنید و با اون در Safe Mode فول اسکن کنید.
2. Hitman Pro را از لینک زیر بر حسب 32 بیتی و یا 64 بیتی بودن سیستمتون دانلود کنید و زمانی که به اینترنت وصل هستید باهاش سیستم را اسکن کنید. در موقع اسکن حتما باید به اینترنت وصل باشید چون این برنامه از دیتابیس آنتی ویروسها بصورت آنلاین استفاده میکنه و اگر اینترنت شما قطع باشه اسکن با این برنامه بی نتیجه خواهد بود.

3. برنامۀ MalwareBytes AntiMalware را برای پیدا کردن کلید های رجیستری مخربها و پاک کردنشون دانلود کنید و بعد از آپدیت کردن برنامه فول اسکن کنید.

ازراهنمایی ات خیلی ممنون . اما دو تا سوال برام هست
۱ - چون من خیلی ناواردم منظورتون رو از safe mode نفهمیدم. اگه ممکنه توضیح بدین ( با توجه به اینکه آنتی ویروس من نود ۳۲ است )
۲- سوال دوم من رو هم اگه ممکنه در پست اصلی جواب بدین .( اینکه چطوری تنظیمات آنتی ویروسم رو برگردونم که بشه آن لاین آپدیتش کرد) بی نهایت سپاس

M E H R A N
05-10-2010, 00:08
ازراهنمایی ات خیلی ممنون . اما دو تا سوال برام هست
۱ - چون من خیلی ناواردم منظورتون رو از safe mode نفهمیدم. اگه ممکنه توضیح بدین ( با توجه به اینکه آنتی ویروس من نود ۳۲ است )
۲- سوال دوم من رو هم اگه ممکنه در پست اصلی جواب بدین .( اینکه چطوری تنظیمات آنتی ویروسم رو برگردونم که بشه آن لاین آپدیتش کرد) بی نهایت سپاس

شما فعلا از Malwarebytes antimalware و همچنین Hitman pro استفاده کن و هر چی پیدا کردند Remove یا Delete را بزن.

جهت رفتن به سیف مد هم باید کامپیوتر رو ریستارت کنی و قبل از بالا اومدن سیستم کلید F8 را چندین بار بزن و تکرار کن تا اینکه یک صفحۀ مشکی با چند نوشته برات باز میشه. اونجا برو روی Safe Mode و Enter رو بزن.

برای آپدیت کردن آنتی ویروس ناد32 هم به تاپیک خودش در لینک زیر برو. اونجا توضیح داده شده چکار باید بکنی. صفحۀ اول تاپیک را هم حتما بخون.

M E H R A N
05-10-2010, 00:40
پست اضافی ارسال شد.

jax2
05-10-2010, 12:44
شما می تونید این فایلو هم دانلود کنید و سیستم رو باهاش فول اسکن کنید
یادتون باشه باید به اینترنت اتصال نداشته باشید موقع اسکن