PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بالا نیامدن لپ تاپ 1520 بعد آپدیت ناقص بایوس

mahmood_t
03-10-2010, 21:24
سلام دوستان

دوستان خواهشا کمک کنید .وقتی که خواستم بایوس رو با فایلی که از سایت دل گرفته بودم آپدیت کنم وسط های های کار وقتی داشت بایوس رو فلش می کرد هنک کرد و بعد چند دقیقه ریست شد و دیگه بالا نمیاد .یعنی و قتی روشنش می کنم چراغ هاش رو شن میشه و لی صفحش کاملا سیاه است

H@mid-Vista
04-10-2010, 08:24
مشكل اینه كه شما آنتی ویروس رو موقع به روز كردن بایوس غیر فعال نمی كنین و خرابكاری میشه بایوس
برای به روز كردن بایوس حتما باید آنتی ویروس غیر فعال باشه و نوت بوك هم به برق شهر وصل باشه.
باید ببری نمایندگی برات برنامه ریزی بایوس بشه.

mahmood_t
04-10-2010, 21:24
مشكل اینه كه شما آنتی ویروس رو موقع به روز كردن بایوس غیر فعال نمی كنین و خرابكاری میشه بایوس
برای به روز كردن بایوس حتما باید آنتی ویروس غیر فعال باشه و نوت بوك هم به برق شهر وصل باشه.
باید ببری نمایندگی برات برنامه ریزی بایوس بشه.

ممون از اینکه جواب دادین
نوت بوک به برق وصل بود ولی انتی ویروس رو غیر فعال نکرده بود .

حلا میشه بفرماید امکانش هست که خودم بتونم درستش کنم چون فکر کنم اینجای که ما هستیم نمایندگی داشته باشه .اگه بدم بیرون درست کنند چقدر هزینش میشه و کلا چقدر طول میکشه در ضمن امکانش هست خودم هاردشو در بیارم بعد بعدم واسه تعمیر

saeid_lion1
05-10-2010, 11:05
ممون از اینکه جواب دادین
نوت بوک به برق وصل بود ولی انتی ویروس رو غیر فعال نکرده بود .

حلا میشه بفرماید امکانش هست که خودم بتونم درستش کنم چون فکر کنم اینجای که ما هستیم نمایندگی داشته باشه .اگه بدم بیرون درست کنند چقدر هزینش میشه و کلا چقدر طول میکشه در ضمن امکانش هست خودم هاردشو در بیارم بعد بعدم واسه تعمیر
با اجازه از آقا حمید اون قیمت و مدت تعمیر به نمایندگی بستگی داره قیمت به انصاف خودشون و مدت زمان به نوبت شما و شما میخوایید به خاطر اینکه لپتاپتو ندی میخوایی کلا نابودش کنی؟ خودت در بیاری که داغون میشه لپتاپ که مثل پی سی نیست خیلی حساس تره بهتره ریسک نکنی که یه مشکل کوچیک به یه مشکل خیلی بزرگ تبدیل شه

mahmood_t
06-10-2010, 19:23
با اجازه از آقا حمید اون قیمت و مدت تعمیر به نمایندگی بستگی داره قیمت به انصاف خودشون و مدت زمان به نوبت شما و شما میخوایید به خاطر اینکه لپتاپتو ندی میخوایی کلا نابودش کنی؟ خودت در بیاری که داغون میشه لپتاپ که مثل پی سی نیست خیلی حساس تره بهتره ریسک نکنی که یه مشکل کوچیک به یه مشکل خیلی بزرگ تبدیل شه

سلام دوست عزیز
ممنون از پاسختون

اگه امکان داره شما یا دیگر دوستان مراکز معتبری توی تهران واسه تعیمر معرفی کنید

saeid_lion1
07-10-2010, 00:47
حالا نمیدونم بچه کجایی ولی بازم آدرس دقیق میدم

تهران خیابان ولیعصر بازار کامپیوتر ایران (بازار رضا) اونجا هرچی بخوای پیدا میشه