PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چجوری فایل صوتی یا تصویری که نصفه دانلود شده رو درستش کنم؟

Golbarg01
03-10-2010, 20:31
سلام دوستان
گاهی وقتا یه فایل صوتی یا تصویری رو فارغ از فرمتی که داره دانلود می کنیم و وسطش دانلود قطع میشه و فایل تا یک درصدیش دانلود میشه مثلا 50 درصدش یا 80 درصدش یا 30 درصدش و ...
حالا اون فایل رو با نرم افزارهای پلیر که باز می کنیم نمی تونیم اون فیلم یا کلیپ صوتی رو ff یا rewind کنم.
حالا چجوری میشه اون مقداری از فایل که دانلود شده رو اصلاحش کنیم که تبدیل به یک کلیپ بدون نقص بشه و این مشکلات در پلیر ها براش پیش نیاد؟

aliupdate
03-10-2010, 21:23
سلام
اگه درست فهمیده باشم منظورتون اینه که اون قسمت سالم رو از قسمت اسیب دیده برداریم و یه فایل دیگه درست کنیم؟

alireza1411
03-10-2010, 22:16
سلام دوستان
گاهی وقتا یه فایل صوتی یا تصویری رو فارغ از فرمتی که داره دانلود می کنیم و وسطش دانلود قطع میشه و فایل تا یک درصدیش دانلود میشه مثلا 50 درصدش یا 80 درصدش یا 30 درصدش و ...
حالا اون فایل رو با نرم افزارهای پلیر که باز می کنیم نمی تونیم اون فیلم یا کلیپ صوتی رو ff یا rewind کنم.
حالا چجوری میشه اون مقداری از فایل که دانلود شده رو اصلاحش کنیم که تبدیل به یک کلیپ بدون نقص بشه و این مشکلات در پلیر ها براش پیش نیاد؟

تبدیل کنی شاید درست بشه. تست کردی ؟

Golbarg01
07-10-2010, 19:30
تبدیل کنی شاید درست بشه. تست کردی ؟

بله تبدیل کردم درست شد.