PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یه سئوال خیلی مهم

milad20e20
03-10-2010, 15:47
سلام من یه اشتراک اینترنت 512 دارم و دو تا مودم ای دی اس ال میخواستم بدونم راهی هست که بشه از هر کدوم از این مودم ها در یک اتاق استفاده کنم بطوریکه همزمان با هم کانکت بشم و سرعت شر بشه.
مودم من هر دو یک خروجی شبکه بیشتر نداره در ضمن فاصله دو تا اتاق هم یه جوری که نمیشه سیم شبکه کشید.
میخواستم بدونم راهی هست که بشه هر دو با هم کانکت بشم (در حال حاضر فقط یکی می تونه کانکت بشه و مودم اون یکی حتماً باید خاموش باشه و همزمان نمی تونیم کانکت بشیم)

ممنون میشم اگه کمک کنید.:11:

fujitsu.siemens
03-10-2010, 16:13
سلام

با هر خط تلفن فقط با یک اشتراک میشه کانکت شد. یک خط تلفن. یک مودم و یک اشتراک ADSL

اگر قصد شیر کردن اینترنت بین دو سیستم رو دارید و امکان کابل کشی ندارید مجبورید از گزینه های وایرلس استفاده کنید. یا برای کامپیوتر دیگه اشتراک دیگه ای با خط دیگه یا استفاده از GPRS یا ....

اما این موردی که شما فرمودید امکانپذیر نمیباشد.

salmanazizi
06-10-2010, 00:51
سلام من یه اشتراک اینترنت 512 دارم و دو تا مودم ای دی اس ال میخواستم بدونم راهی هست که بشه از هر کدوم از این مودم ها در یک اتاق استفاده کنم بطوریکه همزمان با هم کانکت بشم و سرعت شر بشه.
مودم من هر دو یک خروجی شبکه بیشتر نداره در ضمن فاصله دو تا اتاق هم یه جوری که نمیشه سیم شبکه کشید.
میخواستم بدونم راهی هست که بشه هر دو با هم کانکت بشم (در حال حاضر فقط یکی می تونه کانکت بشه و مودم اون یکی حتماً باید خاموش باشه و همزمان نمی تونیم کانکت بشیم)

ممنون میشم اگه کمک کنید.:11:

سلام
با هر خط تلفن فقط میشه از یک مودم استفاده کرد. توصیه میکنم کابل شبکه بکشید.

mmiladd
06-10-2010, 00:53
سلام..

يا كابل شبكه و يا وايرلس..

DrXoX
06-10-2010, 02:20
سلام
با هر خط تلفن فقط میشه از یک مودم استفاده کرد. توصیه میکنم کابل شبکه بکشید.

این بنده خدا که گفته بود امکان کشیدن کابل نداره

joe_satriani
06-10-2010, 14:20
با سلام
منظورتون از اينكه فاصله دو تا اتاق يه جوري هست - يعني اينكه فاصله خيلي هست؟!

موفق باشيد.

razmjoo
06-10-2010, 14:37
یه مودم وایرلس دار بخر یه دونه هم برای اون یکی . البته مال اون یکی رو از اون شبیه فلش ها بگیر .