PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درد شدید در نای؟

kasra_khan2003
03-10-2010, 10:09
سلام؛ یه چند روزی هست، یکم پایین تر از جناغ سینم، یا به نوعی بالای معدم خیلی احساس درد و سوزش میکنم، انگار که یه چیز گیر کرده. مدام هست فقط گاهی کم و زیاد میشه.

امروز که داشتم صبحانه میخوردم، لقمه رو میدادم پایین دردش زیاد میشد! انگار که داخل مسیر رفتن غذا به معده، یه قسمتی زخم باشه و تا غذای جویده شده بهش میخوره سوزش میکنه.

زمانی که لقمه رو خیلی خوب میجویدم دردش خیلی کمتر بود، اما وقتی چای میخوردم ( خیلی داغ نبود، اما گرم بود ) سوزشش خیلی زیاد میشد...

درد به هیچ عنوان از داخل معدم نیست. جدیدا هم فقط از قرص Pharmaton و سیپروهپتادین 4میلی گرم به تعداد روزی یه بار قبل از صبحانه استفاده کردم.

مشکل من چیه؟:41:

AThEisT
03-10-2010, 12:44
من هم همینجوری هستم ! الان چند ساله !!! بعضی موقع ها انگار یک خطی وسط قفسه سینه ام به پایین تیر میکیشه شدید که نمیتونم نفس بکشم ! چند ثانیه نفس رو نگه میدارم تا خوب بشه !
دردش رو تا توی کمرم هم حس میکنم !

sastwhc
03-10-2010, 13:20
سلام؛ یه چند روزی هست، یکم پایین تر از جناغ سینم، یا به نوعی بالای معدم خیلی احساس درد و سوزش میکنم، انگار که یه چیز گیر کرده. مدام هست فقط گاهی کم و زیاد میشه.

امروز که داشتم صبحانه میخوردم، لقمه رو میدادم پایین دردش زیاد میشد! انگار که داخل مسیر رفتن غذا به معده، یه قسمتی زخم باشه و تا غذای جویده شده بهش میخوره سوزش میکنه.

زمانی که لقمه رو خیلی خوب میجویدم دردش خیلی کمتر بود، اما وقتی چای میخوردم ( خیلی داغ نبود، اما گرم بود ) سوزشش خیلی زیاد میشد...

درد به هیچ عنوان از داخل معدم نیست. جدیدا هم فقط از قرص Pharmaton و سیپروهپتادین 4میلی گرم به تعداد روزی یه بار قبل از صبحانه استفاده کردم.

قرص آهن گاهی باعث احساس ناراحتی گوارش می گردد با پزشک ت مشورت کن

morsadr
03-10-2010, 13:45

علایمی که شما می فرمایید به احتمال زیاد مربوط به ناحیه انتهای مری می باشد که دچار التهاب شده است . علت آن می تواند مصرف مواد سوزاننده و یا داروها باشد . برگشت مواد غذایی از معده ویا به اصطلاح رفلاکس از علل دیگر این مورد است
البته اسپاسم عضلات مری نیز می تواند از علل این نوع درد باشد که این مورد نیز مستلزم شرح حال و بررسی می باشد

ببنید با خوردن شربت معده چه تفاوتی در شدت درد ایجاد می شود .

بهتره که به یک پزشک مراجعه کنید تا مورد بررسی و درمان قرار گیرید .