PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : CodeVisionAVR C Compiler

moas
01-10-2010, 18:55
بعد از نصب این نرم افزار این پیغام خطا ظاهر میشود

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لطفا لینک دانلود نسخه 64 بیتی برای ویندوز 7 را قرار دهید

alireza1411
01-10-2010, 19:47
بعد از نصب این نرم افزار این پیغام خطا ظاهر میشود

لطفا لینک دانلود نسخه 64 بیتی برای ویندوز 7 را قرار دهید

راست کلک کن تحت ادمین اجرا کن شیاد حل شد.

run as administrator

نشد هم تو بخش پراپرتی فایل اجرایی برو و گزینه های comptibilityرو بزار رو windows xp sp3 شاید درست بشه.

Ship Storm
01-10-2010, 19:56
نسخه 64 بیتی برای این نرم افزار من ندیدم نسخه های موجود 32 بیتی هستن مطمئن هستید 64 بیتی وجود داره؟

moas
01-10-2010, 19:59
نسخه 64 بیتی برای این نرم افزار من ندیدم نسخه های موجود 32 بیتی هستن مطمئن هستید 64 بیتی وجود داره؟
نه شاید نباشه ولی چطوری باید روی ویندوز7 نصبش کنم؟

---------- Post added at 07:59 PM ---------- Previous post was at 07:58 PM ----------

راست کلک کن تحت ادمین اجرا کن شیاد حل شد.

run as administrator

نشد هم تو بخش پراپرتی فایل اجرایی برو و گزینه های comptibilityرو بزار رو windows xp sp3 شاید درست بشه.
این کار رو هم کردم جواب نداد

alireza1411
01-10-2010, 21:02

احتمالا نداشته باشه.
مثل cadence لابد رو 64 بیتی هم نصب میشه و رو 32 هم همون نسخه نصب میشه. برنامه های مکانیک هم همین طوره بعضی هاش.

alireza1411
01-10-2010, 21:13
ببین دوست من سرچ کردم چیز خوبی پیدا نمیشه متاسفانه. :41::41:

اینجا رو خوندم ولی راه حلی جز این که نوشتم نگفتن:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

error message says "EIOPortError in module cvavr.exe at 001406A4 . Can't start IOPORT.SYS driver

1.Make sure you have IOPORT.SYS driver copied in C:\\Windows\SYSTEM32\DRIVERS directory"

2.operating system is windows vista

3. need to run codevision compiler

بعد چون گفته رو ویستا شما هم یا کامپتیبیلیتی ویستا یه تست کن. ایکس پی که جواب نداه ... خب اصلا هر چی گزینه داره اونجا یکی یه بار تست کن.:41::41:

moas
01-10-2010, 22:24
ببین دوست من سرچ کردم چیز خوبی پیدا نمیشه متاسفانه. :41::41:

اینجا رو خوندم ولی راه حلی جز این که نوشتم نگفتن:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
error message says "EIOPortError in module cvavr.exe at 001406A4 . Can't start IOPORT.SYS driver

1.Make sure you have IOPORT.SYS driver copied in C:\\Windows\SYSTEM32\DRIVERS directory"

2.operating system is windows vista

3. need to run codevision compiler

بعد چون گفته رو ویستا شما هم یا کامپتیبیلیتی ویستا یه تست کن. ایکس پی که جواب نداه ... خب اصلا هر چی گزینه داره اونجا یکی یه بار تست کن.:41::41:

بالاخره نصب کردم! ولی ورژن 2.04 ولی دوباره مشکلی پیدا کرده وقتی میخوام کد رو build کنم این خطا رو میده

درصورتی که من پروگرامر رو روی پورت 3 گذاشتم
پورت های دیگه رو هم تست کردم ولی بازم نشد
کسی میتونه راهنمایی کنه؟

alireza1411
02-10-2010, 00:17
بالاخره نصب کردم! ولی ورژن 2.04 ولی دوباره مشکلی پیدا کرده وقتی میخوام کد رو build کنم این خطا رو میده

درصورتی که من پروگرامر رو روی پورت 3 گذاشتم
پورت های دیگه رو هم تست کردم ولی بازم نشد
کسی میتونه راهنمایی کنه؟

پروگرم کردنش رو دیدم ولی خودم برقی نیستم که بلد باشم. این جور حاها دیدم مشکل زیاد پیدا میکنه.
پروگرمر رو گذاشتین رو پورت 3 بعد اینجا که نوشته پورت 2 ؟؟؟؟ درسته ؟؟؟؟

moas
04-10-2010, 01:32
پروگرم کردنش رو دیدم ولی خودم برقی نیستم که بلد باشم. این جور حاها دیدم مشکل زیاد پیدا میکنه.
پروگرمر رو گذاشتین رو پورت 3 بعد اینجا که نوشته پورت 2 ؟؟؟؟ درسته ؟؟؟؟
دقیقا مشکل همینه اگه درایور جدید دانلود کنم ممکنه مشکلش حل بشه؟

alireza1411
04-10-2010, 01:56
دقیقا مشکل همینه اگه درایور جدید دانلود کنم ممکنه مشکلش حل بشه؟

شاید. یه پروگرمر آرم بود با 4 تا ورژن برنامه تست کردیم. فقط یکیش درست پورتها و تنظیمات رو میفهمید !!!!

ببین یعنی شما گذاشتی رو پورت 3 ولی نرم افزار میره پورت 2 رو سرچ میکنه ؟؟؟ نمیفهمه باید بره 3 رو سرچ کنه یا تنظیمی نداره بگین بره سراغ پورت 3؟

moas
05-10-2010, 00:09
شاید. یه پروگرمر آرم بود با 4 تا ورژن برنامه تست کردیم. فقط یکیش درست پورتها و تنظیمات رو میفهمید !!!!

ببین یعنی شما گذاشتی رو پورت 3 ولی نرم افزار میره پورت 2 رو سرچ میکنه ؟؟؟ نمیفهمه باید بره 3 رو سرچ کنه یا تنظیمی نداره بگین بره سراغ پورت 3؟
باید امتحان کنم ببینم میشه یا نه ولی فکر کنم مشکل از درایورش باشه