PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : حذف متن از روي عکس

V E S T A
01-10-2010, 17:54
سلام دوستان

امکان اين وجود داره متن تايپ شده رو از روي عکس بشه حذف کرد ؟؟

من به فتوشاپ چندان آشنا نيستم

ممنون ميشم راهنمايي کنيد

:11:

MAX X
01-10-2010, 18:01
سلام
مسلما این کار شدنیه
اگه عکس اینجا بزارین بهتر میشه کمک کرد

A R E S
01-10-2010, 18:30
کار با فتوشاپ تخصصی هست به قول دوستمون شدنیه فقط مربوط میشه به عملگر و فتوشاپ کار که چقدر کارش تمیز باشه. البته من چند جا نرم افزار دیدم که این کار رو اتوماتیک انجام می دن و بخش هایی از عکس رو به صورت اسمارت حذف می کنن. توی قسمت نرم افزار هم شاید بتونین درخواست بدید ولی توی سایت های دانلود می تونید پیدا کنید

جادوگر جوان
01-10-2010, 18:52
بله خیلی راحت و البته بستگی به متنتون داره
شما میتونید با ابزار clone stamp tool
این کار رو انجام بدید

armin_punisher6
01-10-2010, 19:00
بله خیلی راحت و البته بستگی به متنتون داره
شما میتونید با ابزار clone stamp tool
این کار رو انجام بدید
این برنامه که شما معرفی کردین خودش متن رو تشخیص میده یا باید خودمون متن رو edit کنیم و حذفش کنیم؟

جادوگر جوان
01-10-2010, 19:11
این برنامه که شما معرفی کردین خودش متن رو تشخیص میده یا باید خودمون متن رو edit کنیم و حذفش کنیم؟
برنامه نیست عزیزم
ابزار فتوشاپه
شما در اصل با این ابزار میتونید گوشه ها و اطراف و کناره های متن را کپی کنید و روی متن بندازید خیلی طبیعی به نظر میرسه
شما ئکمه الت را میگیرید و کنار متنتون کلیک میکنید سپس روی متن کلیک میکنید تا متن از بین بره

naderfar
01-10-2010, 19:49
سلام
با اجازه اساتید

ولی به نظره بنده بهترین نرم افزار برای این کار بخصوص، ACDSee Photo Manager هستش با حجم کم

وقتی عکسو باز میکنید توی قسمت edit عکس، ابزار Repair Toolو بزنید بعدش cloon
به نظر من کاراییش بالاتر از clone stamp tool در فتوشاپه

V E S T A
02-10-2010, 21:55
برنامه نیست عزیزم
ابزار فتوشاپه
شما در اصل با این ابزار میتونید گوشه ها و اطراف و کناره های متن را کپی کنید و روی متن بندازید خیلی طبیعی به نظر میرسه
شما ئکمه الت را میگیرید و کنار متنتون کلیک میکنید سپس روی متن کلیک میکنید تا متن از بین بره

يه مقداريشو حذف کردم با اين روش ولي دقت زياد ميخواد که من وارد نيستم زياد:9:

سلام
با اجازه اساتید

ولی به نظره بنده بهترین نرم افزار برای این کار بخصوص، ACDSee Photo Manager هستش با حجم کم

وقتی عکسو باز میکنید توی قسمت edit عکس، ابزار Repair Toolو بزنید بعدش cloon
به نظر من کاراییش بالاتر از clone stamp tool در فتوشاپه

دوست عزيز تو اين نرم افزار مثه clone stamp tool بايد کناره ها رو کپي کنم يا همونطور که دوستان گفتن متن

رو تشخيص ميده و حذف ميکنه ؟

naderfar
04-10-2010, 21:03
دوست عزيز تو اين نرم افزار مثه clone stamp tool بايد کناره ها رو کپي کنم يا همونطور که دوستان گفتن متن

رو تشخيص ميده و حذف ميکنه ؟

سلام
اینم مثل ابزار فتوشاپ کناره ها رو کپی میکنه با این تفاوت که شما می توانید به صورت یکجا قسمت مورد نظررو پاک کنید (بدون برداشتن موس)

blake
05-10-2010, 21:03
سلام دوستان

امکان اين وجود داره متن تايپ شده رو از روي عکس بشه حذف کرد ؟؟

من به فتوشاپ چندان آشنا نيستم

ممنون ميشم راهنمايي کنيد

:11:

سلام به همه
دوست عزیز عکس رو اپ کن تا برات درستش کنم و یا با ایمیل برام بفرست تا برات درستش کنم و بهت بدمش.
اگه دوستان هم کاری داشتن بهم pm بدن خوشحال میشم بتونم کاری کنم.در خدمتیم:11:

babak-adel
28-12-2012, 18:24
[QUOTE=blake;5488700]سلام به همه
دوست عزیز عکس رو اپ کن تا برات درستش کنم و یا با ایمیل برام بفرست تا برات درستش کنم و بهت بدمش.
اگه دوستان هم کاری داشتن بهم pm بدن خوشحال میشم بتونم کاری کنم.در خدمتیم:11:[/QUOT

لطفا" عکس بدم برای من نوشته رو برمیدارید ؟

AriA jOhaRi
31-12-2012, 13:36
لطفا" عکس بدم برای من نوشته رو برمیدارید ؟

همبنجا بزارید دوست عزیز انجامش میدیم

panorma
15-07-2013, 21:19
سلام دوستان میشه عکس با فرمت JPG رو هم ویرایش کرد و متن روی عکس رو برداشت راستش عکس خامش خیلی برام حیاتیه.