PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ویندوز صدا ندارد!

vosh
01-10-2010, 15:04
سلام دوستان
بنده چند وقت پیش گرفتار ویروس و اینا بودم ... برای حل این مشکل هم دوستان کمک کردند.
حالا ویروس ها پاک شده متاسفانه ویندوز صداش در نمیاد. در حالی که درایورش نصبه و دوستانی 7 نصب کردن می دونن که خودش درایور صدا رو نصب میکنه!
چندین بار درایور های مختلف رو امتحان کردم و نشد!
چه راهی هست؟

B.J.U
01-10-2010, 15:14
سلام دوستان
بنده چند وقت پیش گرفتار ویروس و اینا بودم ... برای حل این مشکل هم دوستان کمک کردند.
حالا ویروس ها پاک شده متاسفانه ویندوز صداش در نمیاد. در حالی که درایورش نصبه و دوستانی 7 نصب کردن می دونن که خودش درایور صدا رو نصب میکنه!
چه راهی هست؟

برو توی device manager ببین کدوم یکی از device های صدات علامت سوال ززرد رنگ داره

feizafra
01-10-2010, 15:51
با سلام و خسته نباشید؛
از دیروز صدای سسیتم من قطع شده, البته ویندوز من XP هستش و از اسپیکر Usb sound استفاده می کنم. در ضمن کنار USB audio device علامت زرد تعجب اومده. درایور این اسپیکر رو هم خود ویندوز به راحتی میشناسه . می خواستم بدونم مشکل سخت افزاریه و یا از درایور مشکل ایجاد شده؟
با تشکر.

vosh
01-10-2010, 19:30
برو توی device manager ببین کدوم یکی از device های صدات علامت سوال ززرد رنگ داره
نه علامتی جلوش نیست!

Dew Drop
01-10-2010, 19:40
با سلام و خسته نباشید؛
از دیروز صدای سسیتم من قطع شده, البته ویندوز من XP هستش و از اسپیکر Usb sound استفاده می کنم. در ضمن کنار USB audio device علامت زرد تعجب اومده. درایور این اسپیکر رو هم خود ویندوز به راحتی میشناسه . می خواستم بدونم مشکل سخت افزاریه و یا از درایور مشکل ایجاد شده؟
با تشکر.

درایور تون رو آپدیت کنید به احتمال زیاد مشکلتون حل میشه.
سوال در مورد ویندوز xp رو تو انجمن خودش بپرسید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

---------- Post added at 07:40 PM ---------- Previous post was at 07:36 PM ----------

سلام دوستان
چه راهی هست؟

چرا درایورهای مختلف؟؟؟همون درایور خودش رو باید نصب کنید.درایوری رو که نصب کردید حذف کنید
که فکر میکنم نرم افزارهایی هم برا یاین کار هست بعد درایور ویندوز 7 اش رو نصب کنید یا آپدیتش کنید.

شما رو علامت بلندگو تو تسکبار کلیک راست کنید playback device رو انتخاب کنید
اونجا ببینید speaker هست,disable نیست.