PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خواب هايي هولناك و وحشتناك پس از تغيير محل خواب !!

Gam3r
01-10-2010, 10:57
سلام ...

من 4 شب ميشه كه اطاقم رو عوض كردم و توي يك اطاق ديگه ميخوابم كه فضاش يكم كوچيكتر هم هست ( بنا به دلايلي ... )
اما اين 4 شب، 1 ثانيه هم از دست روياهاي هولناك راحت نبودم ! يه بار ديدم يه سري كرم قرمز با سر هاي گنده از بدنم داره مياد بيرون ! دفعه ي بعد ديدم افتادم توي يه چاه كه پر از عقربه ! شب بعدش هم ديدم كه رفتم به دوران قرون وسطي و ميخوان با گيوتين من رو بكشن ! ديشب هم ديدم كه يك گله سگ وحشي توي خيابون منو دنبال كردن !!

اين 4 شبي دهنم سرويس شده :13: اينجوري هم نيستم كه وقتي جاي خوابم عوض بشه، خوابم نبره، چون انقدر خسته هستم كه بلافاصله خوابم ميبره ...
اين 4 شبي، صبح ها كه از خواب پا ميشم انگار ذهنم خيلي خسته هست و اصلا آرامش و استراحت نداشته ... براي يادگيري و كارهاي ديگه هم به اون اندازه كه قبلا سريع الانتقال بودم، نيستم ... :41:

لطفا كمك كنيد :41:

Majid-6120
01-10-2010, 11:48
سلام ...

من 4 شب ميشه كه اطاقم رو عوض كردم و توي يك اطاق ديگه ميخوابم كه فضاش يكم كوچيكتر هم هست ( بنا به دلايلي ... )
اما اين 4 شب، 1 ثانيه هم از دست روياهاي هولناك راحت نبودم ! يه بار ديدم يه سري كرم قرمز با سر هاي گنده از بدنم داره مياد بيرون ! دفعه ي بعد ديدم افتادم توي يه چاه كه پر از عقربه ! شب بعدش هم ديدم كه رفتم به دوران قرون وسطي و ميخوان با گيوتين من رو بكشن ! ديشب هم ديدم كه يك گله سگ وحشي توي خيابون منو دنبال كردن !!

اين 4 شبي دهنم سرويس شده :13: اينجوري هم نيستم كه وقتي جاي خوابم عوض بشه، خوابم نبره، چون انقدر خسته هستم كه بلافاصله خوابم ميبره ...
اين 4 شبي، صبح ها كه از خواب پا ميشم انگار ذهنم خيلي خسته هست و اصلا آرامش و استراحت نداشته ... براي يادگيري و كارهاي ديگه هم به اون اندازه كه قبلا سريع الانتقال بودم، نيستم ... :41:

سلام

خب بستگی داره!.....

توی این اتاق جدید دقیقا محل خوابت چه تغییری کرده؟ یعنی نسبت به قبل؟......مثلا روبه روت در اتاقه؟.....یکی از دلایلش میتونه این باشه! نمیدونم چرا ولی میگن که کسی که رو به در اتاق بخواب خواب زیاد می بینه!

استرس دلیل بعدیه!......تویه این 4 شب به خاطر مسئله ای استرس نداری؟.....

Gam3r
01-10-2010, 11:57
تقريبا ميشه گفت رو به در اطاق هست ! ( ولي چه ربطي داره ؟! :دي )

نه، استرس هم ندارم !

sayanermia
01-10-2010, 12:03
فکر نکنم به در اتاق بستگی داشته باشه!! چندین ساله تخت من رو به روی در هستش!! دریغ از یک خواب وحشتناک!!

عامل خواب های آشفته می تونه : 1- استرس
2- اعصاب خوردی و خستگی خاص که در طول روز برای فرد حاصل شده و مدام ذهن ودر طول روز درگیر کرده
3- تغذیه نامناسب مخصوصا خوردن غذاهای چرب و نشاسته دار قبل از خواب
4- تلقین ( که مورد عام و فراگیری نیست و بعضا تو برخی افراد روی میده!! مثلا طرف مدام با خودش به صورت ناخودآگاه و در ضمیر پنهان خودش این مساله رو تکرار میکنه که من جام عوض شده ، اینجا یه جوریه ؛ یعنی راحت میخوابم؟ و امثال این.... ) که باعث میشه خواب آشفته بیاد سراغش!

Gam3r
01-10-2010, 12:06
عامل خواب های آشفته می تونه :
1- استرس
2- اعصاب خوردی و خستگی خاص که در طول روز برای فرد حاصل شده و مدام ذهن ودر طول روز درگیر کرده
3- تغذیه نامناسب مخصوصا خوردن غذاهای چرب و نشاسته دار قبل از خواب
4- تلقین ( که مورد عام و فراگیری نیست و بعضا تو برخی افراد روی میده!! مثلا طرف مدام با خودش به صورت ناخودآگاه و در ضمیر پنهان خودش این مساله رو تکرار میکنه که من جام عوض شده ، اینجا یه جوریه ؛ یعنی راحت میخوابم؟ و امثال این.... ) که باعث میشه خواب آشفته بیاد سراغش!

هيچكدوم از اينها نيست !‌

ممنونم بابت توجهتون

hamijoon
01-10-2010, 14:10
منم اين اتفاق واسم افتاده . البته نه به اين شدت . راهش هم امتحان كردم درست شد .

يكي از دوستام گفت كه گياه بامبو بخر بزار تو اتاقت . تحقيق كه كردم ديدم گياه بامبو انرژي + ميده .
بعدش ديگه تو اون اتاق خواب ترسناك نديدم . يه امتحان كني ضرر نداره . گياه خوشملي هم هست :40:

yuseph
01-10-2010, 19:52
سلام ...

باباتوی سایلنت هیل هم همچین کابوسی نبود!؟!:31:
ببین عزیزمن کابوس یه چیز کاملا خصوصی وشخصیه99%خودت هم باید کشفش کنی..
البته یه چیز دیگه هم هست:به متافیزیک اعتقاد داری؟
اون هم ممکنه دلایل زیادی داشته باشه..
البته با شناختی که من از شما دارم دیدن این خواب ها ببخشید کابوس ها کاملا طبیعیه:27:
یه چیزی دیگه من میتونم توی خواب، رویاها+کابوسها و....روکنترول کنم!یادگرفتم که چطوری هروقت که بخوام مسیر خوابم رو تغییر بدم..جریانش مفصله..اما جالبه حتما امتحان کنید:31:

behzad_zn
01-10-2010, 19:54
فیلم اینا نمیبینی وقت خوابیدن؟
کلا زیاد فیلمای تخیلی میبینی؟
ولی یه چیز یادت باشه یاد خدا
شب سعی کن سبک بخوابی معدتو میگم
نماز بخون بخواب و خوابیدنی به خدا فکر کن...
ایشالا امشب راحت بخوابی

kiuq
01-10-2010, 19:59
قبل از اینکه بخوابی موزیک گوش بده..
خلاصه یه کاری بکن دیگه :دی

yuseph
01-10-2010, 20:12
خوب اول بگم که قصد ونیتم دست انداختن نیست برای همین اولین کلید رو بهتون میدم اگر تست کردین وجواب گرفتین میتونید بهم پیام بدین تا مراحل بعدی رو توضیح بدم...
تا الان بارها براتون پیش اومده که زمانی که دارین از دیدن یه خواب زجرمیکشین یا برعکس لذت میبرید از خواب میپرید(به صورت کاملا طبیعی)خوب بالافاصله بعداز اینکه متوجه شدین که بیدارشدین چشمانتون روببندین(خیلی مهمه)وآرام سرجای خودتون بمونید وسعی کنید که به خواب برگردید(بخوابید)ودقیقا به همون آخرین مرحله خوابتون(قبل از بیدارشدن)بیندیشید واون رو به یاد آورید...خواهید دید که بلافاصله به همون محیط قبلی بازخواهیدگشت(البته بدون احساس خاصی..بعدا این رو توضیح میدم)

این مرحله کاملا ساده است(بازگشت) وهرآدم طبیعی میتونه بعداز 2الی3بار تلاش کاملا طریقه کار دستش بیاد...البته آدمهایی هم وجوددارن که به صورت کاملا عادی دراین کار مهارت دارن...
ناگفته: این مراحله ومراحل بعد خطراتی هم دارن که من همین جا میگم که مسئولیتش با خودتونه.

saeed_cpu_full
01-10-2010, 20:31
خوب اول بگم که قصد ونیتم دست انداختن نیست برای همین اولین کلید رو بهتون میدم اگر تست کردین وجواب گرفتین میتونید بهم پیام بدین تا مراحل بعدی رو توضیح بدم...
تا الان بارها براتون پیش اومده که زمانی که دارین از دیدن یه خواب زجرمیکشین یا برعکس لذت میبرید از خواب میپرید(به صورت کاملا طبیعی)خوب بالافاصله بعداز اینکه متوجه شدین که بیدارشدین چشمانتون روببندین(خیلی مهمه)وآرام سرجای خودتون بمونید وسعی کنید که به خواب برگردید(بخوابید)ودقیقا به همون آخرین مرحله خوابتون(قبل از بیدارشدن)بیندیشید واون رو به یاد آورید...خواهید دید که بلافاصله به همون محیط قبلی بازخواهیدگشت(البته بدون احساس خاصی..بعدا این رو توضیح میدم)

این مرحله کاملا ساده است(بازگشت) وهرآدم طبیعی میتونه بعداز 2الی3بار تلاش کاملا طریقه کار دستش بیاد...البته آدمهایی هم وجوددارن که به صورت کاملا عادی دراین کار مهارت دارن...
ناگفته: این مراحله ومراحل بعد خطراتی هم دارن که من همین جا میگم که مسئولیتش با خودتونه.

آقا اینطوری که این بنده خدا همه ی چیز هایی که توی خواب میدیده ، توی واقعیت میبینه !!! :31::31:
اصلا طرف متافیزیک نرید !

Gam3r
01-10-2010, 20:41

اين يكي رو كه خودمم بلد بودم ! :27:
البته به تجربه ياد گرفتم ! مثلا 2باره ميخوابيدم و ادامه ي همون خواب رو ميديدم ! اما مثلا براي نيم ساعت ميخوابيدم تا ادامش رو ببينم اما ادامش فقط 2-3 دقيقه ميشد ! يعني زمان توي خواب خيلي كند تر ميگذشت !

و : اون قسمت كنترل كردن خواب رو بگو ! چون من هر موقع خواب هاي بد بد ميبينم بي جنبه بازي در ميارم، مدتش طولاني تر بشه بهتره

خوب اين خودش يه دليله براي اينكه اون شخص خودش اين كارو كرده باشه تا تو رو از اطاقش فراري بدهاشه تا تو رو از اطاقش فراري بده

روي اين تا تورو از اطاقش فراري بده چه تاكيدي كردي ها ... :دي

داداش شما كارآگاه بخش جنايي نيستي ؟ :دي
اين دلايل نيست مطمئنم چون الان از اين خونه رفته

yuseph
01-10-2010, 20:50
آقا اینطوری که این بنده خدا همه ی چیز هایی که توی خواب میدیده ، توی واقعیت میبینه !!! :31::31:
اصلا طرف متافیزیک نرید !

بینگو...
چیزی که شما گفتید امکان داره که رخ بده..

اين يكي رو كه خودمم بلد بودم ! :27:
البته به تجربه ياد گرفتم ! مثلا 2باره ميخوابيدم و ادامه ي همون خواب رو ميديدم ! اما مثلا براي نيم ساعت ميخوابيدم تا ادامش رو ببينم اما ادامش فقط 2-3 دقيقه ميشد ! يعني زمان توي خواب خيلي كند تر ميگذشت !

و : اون قسمت كنترل كردن خواب رو بگو ! چون من هر موقع خواب هاي بد بد ميبينم بي جنبه بازي در ميارم، مدتش طولاني تر بشه بهتره

دقیقا برعکس گفتی:13:
ربطی به اون حرف ها نداره بابا...
دقت کن ببین چی گفتم:تا الان شده که وسط خواب(خوب یا بد)به حالت نیمه خواب از خواب بپری؟
خب بلافاصله چشمهات روببند وبه آخرین مرحله خوابت فکر کن.ok
اگه موقف شدی این کار بکنی یه نشونه داره عزیز...توی خوابت یه اتفاق جالب رخ میده!!(که برای رفتن به مرحله بعد باید بگی تا من مطمئن شوم شما موفق شدین)
بازم میگم مسئله رو شوخی نگیر کاملا دارم جدی میگم...

Pr0totype
01-10-2010, 20:51
هیچ کاری نمیتونی بکنی ،حدود ۱ماه طول میکشه تا به حالت عادی برگردی،خیلی با مغز و فکرت در نیفت ضرر میکنی

Gam3r
01-10-2010, 20:54
بینگو...
چیزی که شما گفتید امکان داره که رخ بده..

دقیقا برعکس گفتی:13:
ربطی به اون حرف ها نداره بابا...
دقت کن ببین چی گفتم:تا الان شده که وسط خواب(خوب یا بد)به حالت نیمه خواب از خواب بپری؟
خب بلافاصله چشمهات روببند وبه آخرین مرحله خوابت فکر کن.ok
اگه موقف شدی این کار بکنی یه نشونه داره عزیز...توی خوابت یه اتفاق جالب رخ میده!!(که برای رفتن به مرحله بعد باید بگی تا من مطمئن شوم شما موفق شدین)
بازم میگم مسئله رو شوخی نگیر کاملا دارم جدی میگم...

يعني چي كه به مرحله ي آخر فكر كن ؟

مرحله ي اخر كه من نميدونم چي ميشه ! چيجوري بهش فكر كنم ؟!

yuseph
01-10-2010, 21:08
يعني چي كه به مرحله ي آخر فكر كن ؟

مرحله ي اخر كه من نميدونم چي ميشه ! چيجوري بهش فكر كنم ؟!
ای بابا!!:31:
گفتم که مرحله آخر خواب قبل از بیدارشدن...
قبل از اینکه حس کنی بیدار شدی داشتی چه خوابی رو میدیدی...

Gam3r
01-10-2010, 21:36
ای بابا!!:31:
گفتم که مرحله آخر خواب قبل از بیدارشدن...
قبل از اینکه حس کنی بیدار شدی داشتی چه خوابی رو میدیدی...

خب هيچ وقت يادم نميمونه بجز يك صحنه هاي هولناك ! :41:
مشكلم اينه كه شبا كه اينجوي ميشه، كارايي ذهنم توي روز بسيار پايين مياد انگار كه اصلا استراحت نداشته و ...

yuseph
01-10-2010, 21:47
خب هيچ وقت يادم نميمونه بجز يك صحنه هاي هولناك ! :41:
مشكلم اينه كه شبا كه اينجوي ميشه، كارايي ذهنم توي روز بسيار پايين مياد انگار كه اصلا استراحت نداشته و ...
خوب من هم میخوام کمکت کنم.البته خودت باید به خودت کمک کنی من فقط یه راهنما هستم.
چیزی که توی تمام کابوسهات مشترک باشه وجود داره؟

yuseph
02-10-2010, 04:06
یک مدت خواب میدیدم یک چیزی دنبالم میکنه و من فرار میکنم و میفتم از دره پایین. بعد از خواب میپریدم. این آخری ها دیگه از اون چیزه نترسیدم و میدونستم خوابه،دیگه ندیدمش و تموم شد:46:
تموم شد؟
کابوس کلا تموم نشدنی هست.وخودش رو به اشکال والوان مختلف درمیاره(حسب حال طرف)..
چندوقت دیگه(بستگی به عوامل زیادی داره) خودت تجربه میکنی که کابوس مثل سایه عضوی از انسانه.:20:

s_paliz
02-10-2010, 11:31
قبل از خواب به فکر خودت آرامش بده... من هروقت قبل از خواب فکرم مشغول باشه خواب ترسناک میبینم که با داد و هواار از خواب میپرم:27:

واسه همینه که میگن قبل از خواب یه قل هو الله بخونید.

+

شما یه شربت درست کن و توش حتما گلاب بریز و قبل از خواب بخور... یقین بدون تا صبح یه کله می خوابی... گلاب معجزه آرامشه

+

اگر میتونی اینجور مواقع به زور هم که شده چشماتو باز کن.. خوابه میره..

+

در مورد چیزایی که یوسف میگه من خیلی مواقع شده که بین یک خواب چندبار بیدار شدم و دوباره خودمو به خواب زدم و ادامه رو دیدم... این سری آخر خواب من شبیه فیلم ۲۰۱۲ بود (نابودی جهان) خیلی جالب بود. کوهها منفجر میشدن زمین دود شد رفت هوا... با این حال من دوباره میخوابیدم که ادامه رو ببینم.:31:

cao-cao
02-10-2010, 16:14
ببینم تو روز چقدر بازی میکنی؟
چی بازی میکنی؟

s_paliz
02-10-2010, 16:26
من موقعی که کنکور داشتم شبی ۳-۴ بار از خواب میپریدم.. شده بود عین جهنم... رفتم هرشب شربت با گلاب خوردم خوب شدم :دی

piroooz
02-10-2010, 16:59
به نظرم باید تکنیک های تو خوابی را یاد بگیری ...
البته هر کسی براش یه جوره...
مثلا قبلا که خواب های ترسناک میدیدم توی خواب چشام را میبستم ...
یا مثلا دیگه توی خواب میفهمیدم که این خوابه و واقعیت نداره و دهن خوابم را سرویس میکردم:31:(این خیلی حال میده)
چیزهایی هم که بچه ها گفتند انجام بده (ذکر و آرامش و ...)

mr.mehdi.mmx
03-10-2010, 00:28
فكر نكنم اين عملي باشه !
فرض ميكنيم من رو به در خوابيدم ... صبح كه بيدار ميشم ميبينم رو به ميز كامپيوتر خوابيدم ! يعني 90 درجه چرخيدم !!

شرق و غرب رو گفتي يه سوالي برام پيش اومد ... اگه به سمت قبله بخوابي اشكالي داره ؟
آخه فكر كنم دقيقا اين مشكل از وقتي پيش اومده برام كه رو به قبله دارم ميخوابم !

اونشو گه شما تو خواب 90 درجه میچرخی نمیدونم وای بهترین حالت خاب همون رو به قبله یا همون رو به جنوب هست در واقع در جهت قطبهای مغناطیسی زمین

خوب بخوابی

s_paliz
03-10-2010, 10:35
آقا اگه گلاب رو زدی نتیجه رو بگو....:20:

Nocturne
13-01-2011, 22:07
مثلا روبه روت در اتاقه؟.....یکی از دلایلش میتونه این باشه! نمیدونم چرا ولی میگن که کسی که رو به در اتاق بخواب خواب زیاد می بینه!

واقعا؟؟؟ :18: آخه تخت من رو به در اتاقه. من همیشه خواب میبینم و وقتی بیدار میشم احساس شادابی نمیکنم و کسل هستم همیشه...
البته من دلایل دیگر (استرس و ...) رو هم دارم. اما میخواستم ببینم این قضیه رو به در بودن واقعیه؟؟
اون وقت منظورتون دقیقا چیه؟ یعنی پاهامون باید رو به در باشه؟ یا فرقی نمیکنه.

man war
13-01-2011, 23:23
ُلام به دوستان

من چیکار کنم که خواب ببینم چه خوب چه بد !!

2 اندی ساله که خوابی چیزی ندیدم:19::19:

Gam3r
14-01-2011, 01:39
تجربه ی من ثابت کرده که قبل از خواب به هر چیزی فکر کنی در اون مورد خواب میبینی ...

Nocturne
14-01-2011, 03:24
ُلام به دوستان

من چیکار کنم که خواب ببینم چه خوب چه بد !!

2 اندی ساله که خوابی چیزی ندیدم:19::19:

ولی مدتها پیش در مطلبی علمی خوندم که ما خوابهای زیادی می بینیم اما مقدار کمی از اونها رو به یاد میاریم. در واقع احتمالا شما هم خوابهای زیادی می بینید اما طوری نیستند که بعد از بیداری تو یادتون بمونن.
جالب اینجاست که من هم چند سال پیش زمانی همینطور شده بودم و مدتها بود خواب نمیدیدم.
البته بنظر من کلا خواب چیز پیچیده ای هست و اشخاص متخصص باید در باره ش نظر بدن.

تجربه ی من ثابت کرده که قبل از خواب به هر چیزی فکر کنی در اون مورد خواب میبینی ...

من فکر میکنم خوابها مختلفند و اینی که گفتی در مورد خودت درسته. در مورد دیگران ممکنه صدق نکنه.

Gam3r
14-01-2011, 12:03
من فکر میکنم خوابها مختلفند و اینی که گفتی در مورد خودت درسته. در مورد دیگران ممکنه صدق نکنه.

دوست خوبم ... علم ثابت کرده که خواب ها از افکار روزانه سرچشمه میگیرن ...

کاشف پنی سیلین ، پنی سیلین رو در خواب کشف کرد ...

Nocturne
14-01-2011, 12:08
من این رو انکار نکردم. گفتم که دلیلی نداره دقیقا همونی که بهش فکر میکنی ببینی. ممکنه چیزهای دیگری ببینی که در واقع از اونی که تو فکرت بوده ریشه گرفته...
بعدم این مربوط به اکثر خوابهاس. اما برخی خوابها که تعبیر دارن چی؟ مثلا دانشمندان متافیزیک میگن قسمتی از روح از بدن جدا میشه و چیزهایی رو مشاهده میکنه...

Gam3r
14-01-2011, 12:25
به نظر من خواب هایی که تعبیر دارن ، از نوع خوابی که دیده میشه معلوم هستند ...

Gilb3rt
14-01-2011, 19:51
حتی تعبیر خواب رو هم ناخودآگاه و ذهن میسازه
فرض کنید شما امتحانی دارید که براتون سرنوشت سازه ولی تلاش زیادی براش نکردید
شما میدونید که مثلا دیدن چیزهایی مثل مار یا آوار یا دندان شکسته در تعابیر به معنی هشدار و خطره
پس ناخوداگاه شما یه هشدار برای شما در خواب میسازه و یکی از این ها رو به شما نشون میده
ذهنتون به هشداری رو که شما خودتون در واقعیت به خودتون میدید در خواب به شما دوباره القا میکنه
همه چیز منشا ناخوداگاه داره در خواب

Saeed System
16-01-2011, 21:06
سلام ..

من یه مشکلی دارم که با خودم گفتتم دیگه تاپیک نزنم همینجا بگم..

من هر وقت میرم برای خوابیدن..بعد از 5 دقیقه که خوابم میبره یهو میپرم از خواب..

همیشه همینجوریه و خیلی ناراحت کنندس.

خواب ظهر و شب هم تفاوتی نداره...میپرم از خواب..

فقط هم 1 بار در اون خواب ...بعد دیگه تا آخر آرام می خوابم..

علتش چیه؟

man war
16-01-2011, 21:09
ولی مدتها پیش در مطلبی علمی خوندم که ما خوابهای زیادی می بینیم اما مقدار کمی از اونها رو به یاد میاریم. در واقع احتمالا شما هم خوابهای زیادی می بینید اما طوری نیستند که بعد از بیداری تو یادتون بمونن.
جالب اینجاست که من هم چند سال پیش زمانی همینطور شده بودم و مدتها بود خواب نمیدیدم.
البته بنظر من کلا خواب چیز پیچیده ای هست و اشخاص متخصص باید در باره ش نظر بدن.
.

ولی من مظمئنم که خواب ندیدم, { تاحالا تو عمرم :41::41:}

Nocturne
16-01-2011, 23:21
حتی تعبیر خواب رو هم ناخودآگاه و ذهن میسازه
فرض کنید شما امتحانی دارید که براتون سرنوشت سازه ولی تلاش زیادی براش نکردید
شما میدونید که مثلا دیدن چیزهایی مثل مار یا آوار یا دندان شکسته در تعابیر به معنی هشدار و خطره
پس ناخوداگاه شما یه هشدار برای شما در خواب میسازه و یکی از این ها رو به شما نشون میده
ذهنتون به هشداری رو که شما خودتون در واقعیت به خودتون میدید در خواب به شما دوباره القا میکنه
همه چیز منشا ناخوداگاه داره در خواب

شما داری میگی منشاء ناخودآگاه ولی مثالی که زدی کاملا خودآگاهه! (این که شخص خودش به در پیش رو داشتن یک واقعه سرنوشت ساز آگاهه!)
البته اطلاعاتم کامل نیست اما تا حدودی میدونم که ضمیر ناخوداگاه چیزهایی را درک میکنه که ضمیر خودآگاه از دونستن اون عاجره...

Nocturne
16-01-2011, 23:26
ولی من مظمئنم که خواب ندیدم, { تاحالا تو عمرم :41::41:}

واقعا عجیبه. البته باز هم من احتمال میدم این امکان نداره! تاجایی که میدونم، گویا همه مردم وقتی میخوابن در مرحله ای موسوم به REM خواب می بینن... احتمالا شما فقط اونها رو بعد از بیدار شدن به یاد نمیاری.
اما این که میگی تا به حال در عمرت خواب ندیدی... من میگم بد نیست به یک پذشک متخصص مراجعه کنی. البته نه این که لزوماً مشکلی داشته باشی. منظورم اینه که خیلی موضوع جالبیه. فکر کنم ارزشش رو داشته باشه که بری دنبالش.

Nocturne
16-01-2011, 23:34
سلام ..

من یه مشکلی دارم که با خودم گفتتم دیگه تاپیک نزنم همینجا بگم..

من هر وقت میرم برای خوابیدن..بعد از 5 دقیقه که خوابم میبره یهو میپرم از خواب..

همیشه همینجوریه و خیلی ناراحت کنندس.

خواب ظهر و شب هم تفاوتی نداره...میپرم از خواب..

فقط هم 1 بار در اون خواب ...بعد دیگه تا آخر آرام می خوابم..

علتش چیه؟

همیشه این جوریه؟ یعنی مثلا چند سال هست این جوریه؟ خب چرا دکتر نرفتید؟

Saeed System
17-01-2011, 18:33
همیشه این جوریه؟ یعنی مثلا چند سال هست این جوریه؟ خب چرا دکتر نرفتید؟

تقریبا 2 ساله اینجوریم...

یه حس دیگه ای هم دارم یهو حس می کنم نفسم بند میاد تو خواب از خواب میپرم..انگار ریهام قفل میشه..

بعضی وقتها هم یه صدایی مثل وقتی همه جا ساکته ...سوت کشیدن میشنوم تو خواب یهو این صدا زیاد

میشه از خواب میپرم...

بعضی وقتها مثلا 1 ماه 1 بار یه قرص آرامبخش میخورم اینطوری نمیشم....خواب راحتی دارم..

بعضی وقتها هم یهو از خواب میپرم قلبم داره تند تند میزنه....انگار که تو خواب ترسیدم.

Nocturne
17-01-2011, 19:04
تقریبا 2 ساله اینجوریم...

یه حس دیگه ای هم دارم یهو حس می کنم نفسم بند میاد تو خواب از خواب میپرم..انگار ریهام قفل میشه..

بعضی وقتها هم یه صدایی مثل وقتی همه جا ساکته ...سوت کشیدن میشنوم تو خواب یهو این صدا زیاد

میشه از خواب میپرم...

بعضی وقتها مثلا 1 ماه 1 بار یه قرص آرامبخش میخورم اینطوری نمیشم....خواب راحتی دارم..

بعضی وقتها هم یهو از خواب میپرم قلبم داره تند تند میزنه....انگار که تو خواب ترسیدم.

خب عقل حکم میکنه که از طریق دکتر پی گیری کنید مساله رو.

---------- Post added at 07:04 PM ---------- Previous post was at 07:03 PM ----------

راستی کسی میدونه برای اختلال خواب باید پیش چه دکتری رفت؟!

Saeed System
18-01-2011, 11:10
خب عقل حکم میکنه که از طریق دکتر پی گیری کنید مساله رو.

---------- Post added at 07:04 PM ---------- Previous post was at 07:03 PM ----------

راستی کسی میدونه برای اختلال خواب باید پیش چه دکتری رفت؟!

آخه دکتر روانپزشک دارو میده..دارو هم عوارض خودشو داره...

یکیش مثلا پرخوری و چاق شدنه که خیلی بدم میاد...

یکیش خواب آلودگی و بی حالی..

احتمالش هست من توموری یا لخته خونی یا آبسه مغزی داشته باشم؟؟

من حافظم خوبه ...تمرکزمم خوبه...سردرد یا تاری دید هم ندارم..فکر نکنم تومور داشته باشم..

یه مشکل عصبیه وقتی می خوابم خودشو نشون میده..

sarukhan
18-01-2011, 11:47

من حافظم خوبه ...تمرکزمم خوبه...سردرد یا تاری دید هم ندارم..فکر نکنم تومور داشته باشم..

یه مشکل عصبیه وقتی می خوابم خودشو نشون میده..

درود
شاید اونجایی که می خوابی اکسیژن کمه یا ممکنه کلا تنفست مشکل داشته باشه ( برای این مورد می تونی به متخصص گوش و حلق و بینی مراجعه کنی تا مجاری تنفسیت رو چک کنه).

Nocturne
18-01-2011, 23:46

خب شما اون مواردی که گفتی رو خودت باید با دکتر صحبت کنی.
نه اینکه ابتدا به ساکن بگی دکتر دارو میده ، دارو هم عوارض داره ، عوارضشم چاقی و خواب آلودگیه!

پاسخ این سوال رو یک فرد متخصص باید بده.
ضمناً گمانه زنی های بی اساس جز نگران کردن خود آدم نتیجه دیگری نداره!

omid.pari
21-01-2011, 13:23
الانه دیگه خوابهای وحشتناک و آشفته دیدن یک امر عادیه. همه میخوان مهندس و دکتر بشن. همه میخوان پولدار بشن. همه میخوان کار خوب پیدا کنن. همه میخوان به معشوقشون برسن. و هزار تا دغدغه و فکر دیگه. اگر کسی این چیزا رو هم نخواد معمولا از طرف اافراد دیگه تحت فشارن که باید به این چیزا برسی. اونقدر به ذهن و مغزشون فشار میارن که تو خواب هم چیزایه وحشتناک میبینند و بعد هم میان تقصیرها رو سر جن و ... میندازن!!!
لعنت به این دنیایه مادی

isbn
22-01-2011, 19:21
در ادامه فرمایشات دوستان
من خیلیی وقت میشه که خواب هام اصلا یادم نمیمونه آخریش که یادم موند خواب شیرینی هم بود طوری که کل روز منو شارژ کرده بود و قلبم خیلی با نشاط میزد:31: حالا جزئیاتش مهم نیس مهم اینه یه چیزی نمیخواست بذاره من این خواب رو ببنینم طوری که حدود 3 بار از خواب بیدار شدم ولی با زور به خواب فکر میکردم تا باز ادامه شو ببینم
یه کی دیگه از خوابام هم که توش کل ذهنم رو متمرکز کرده بودم و بهش تماما فکر میکردم سقوط آزاد از برج میلاد بود !
طوری که بعد از برخورد آنچنان شوکی به من وارد شد که رو تختم یه ضربه شدید وارد کردم و تنفس هم برام سخت شده بود و پا و دستام یخ یخ بود

اما الان بد از اینا دیگه هیچ خوابی چه بد چه خوب به یادم نمیمونه شایدم اصلا نمیبینم دیگه !

هر زوریم میزنم که یه چیز ببینم نمیشه فک کنم شیطان پارازیت میندازه رو فرکانس من:31:

pouria_br
28-01-2011, 12:52
منم برای یه مدت بود که تو خواب خوابای بد میدیدیم و یهو بدنم تکون میخورد
ویا بدنم سنگینی میکرد
فعلا که خود به خود خوب شدم
تا در آینده ببینیم چی میشه
در کل طلسمت کردن :31: