PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تبدیل audio cd به فایل های صوتی wma با پخش کننده wmp و حالا مشکل عدم امکان تبدیل به mp3

zed2
30-09-2010, 22:39
سلام بر همگی:20:
مسئله من تو تیر خلاصه اش هست ولی در کل:
من چندین سی دی داشتم که روش فایل های سوتی بود و من برای گوش دادن بهشون و عدم استفاده به دیسک با راهنمایی دوستان دیگر با استفاده از wmp تبدیل کردم به فایل های سوتی wma .تا اینجا مشکلی نبود ولی من چون دیگر به سیستم دسترسی نداشتم خواستم با تبدیل کردن فرمت به mp3 در گوشی ام بزارم ولی حالا موقع تبدیل به من فایل های چند کیلوبایتی تحویل می ده ......چرا؟
من تو گزینه های wmp دیدم که دو گزینه داشت که یکیش امکان کپی فقط برای یک بار و دیگری امکان کپی نامحدود بود که من دومی رو انتخاب کردم ولی حالا مشکل اساسی پیدا کردم با فایل های صوتی ام.:41:
راه حلی باسه این مشکل هست؟

AliSub
01-10-2010, 00:01
سلام بر همگی:20:
مسئله من تو تیر خلاصه اش هست ولی در کل:
من چندین سی دی داشتم که روش فایل های سوتی بود و من برای گوش دادن بهشون و عدم استفاده به دیسک با راهنمایی دوستان دیگر با استفاده از wmp تبدیل کردم به فایل های سوتی wma .تا اینجا مشکلی نبود ولی من چون دیگر به سیستم دسترسی نداشتم خواستم با تبدیل کردن فرمت به mp3 در گوشی ام بزارم ولی حالا موقع تبدیل به من فایل های چند کیلوبایتی تحویل می ده ......چرا؟
من تو گزینه های wmp دیدم که دو گزینه داشت که یکیش امکان کپی فقط برای یک بار و دیگری امکان کپی نامحدود بود که من دومی رو انتخاب کردم ولی حالا مشکل اساسی پیدا کردم با فایل های صوتی ام.:41:
راه حلی باسه این مشکل هست؟

سلام
شما همون فایلهایی که در کامپیوتر WMA هست رو باید با یه برنامه کانورتور تبدیل به MP3 کنید!

XiliSoft , Cooledit , Total Video Convertor و ...... نمونه ای از این برنامه های تبدیل فرمت هستند!

Mohammad King
01-10-2010, 01:39
سلام بهزاد جان
فایلهای wma از لحاظ کیفیت در سطح پایینی هستند ومسلم است که تبدیل نمی شوند چونکه خروجی عادی مبدل روی ام پی تری 128 کیلو بیت است wma با mp3 32 bit برابری می کنند.
شما وقتی این فایلها را تبدیل می کنید باید تنظیمات خروجی را روی 32 bit rate بگذارید. تا تبدیل درست وحسابی صورت بگیره.
با نرم افزار جت اودیو این کار به بهترین نحو انجام می گیره.

alireza1411
01-10-2010, 10:03
سلام بهزاد جان
فایلهای wma از لحاظ کیفیت در سطح پایینی هستند ومسلم است که تبدیل نمی شوند چونکه خروجی عادی مبدل روی ام پی تری 128 کیلو بیت است wma با mp3 32 bit برابری می کنند.
شما وقتی این فایلها را تبدیل می کنید باید تنظیمات خروجی را روی 32 bit rate بگذارید. تا تبدیل درست وحسابی صورت بگیره.

==================================
نههههههههههه آقا ... چرا بی کیفیت ترینه ؟؟؟ گناه داره ... :31:

بعد از اومدن AAC یا advanced Audio Coding خیلی ها مثل من فکر میکردن دیگه wma تعطیل. ولی خیر این طور نیست. میدونید که mp3 چند کدک خوب داره مثل فرانهوفر. اگه شما با aac بیتریت رو بزاری 64 کیفیت فایلت مثل mp3 128 میشه تقریبا !!!!

تستها نشون داده که کدک wma 10 pro و حتی wma 9 بهتر از AAC عمل میکنه. میگم aac منظورم همه جورشه. بهترینش مال nero هست که اگه بزارین رو he یا high efficiency تازه میشه گفت با wma میتونی رقابت کنه !!!!

ماکروسافت نتونست با VC-1 جلوی AVC رو بگیره ولی با wma تونسته جلوی aac کم نیاره و رقابت جانانه ای کنه.

من خودم یه عالمه تست گرفتم که بهم ثابت بشه چون wma 8 خیلی سابقه ی جالبی نداشت. بیت ریت 56 wma 10 pro تقریبا با بیت ریت 64 aac-hev2 برابره. و اینا با mp3 112 برابر میشن.
========================================

دوست عزیز شما ریپ کردی بیتریت رو هر چی که گذاشته باشی مهم نیست. الان میتونی با برنامه های ساده مثل jetaudio plus تبیدل کنی به ام پی تری. بیت ریت رو هم 128 بزاری فکر کنم مناسب باشه مگه اینکه ریپ کردنی بیت رویت رو بالاذاشته باشی که قطعا 128 کم میاره.

راستی اگه ایکس پی داری فرمایش دوستمون درسته و wma8 از mp3 ضعیف تره.

zed2
01-10-2010, 23:52
سلام
شما همون فایلهایی که در کامپیوتر WMA هست رو باید با یه برنامه کانورتور تبدیل به MP3 کنید!

XiliSoft , Cooledit , Total Video Convertor و ...... نمونه ای از این برنامه های تبدیل فرمت هستند!

سلام بهزاد جان

==================================
نههههههههههه آقا ... چرا بی کیفیت ترینه ؟؟؟ گناه داره ... :31:

بعد از اومدن AAC یا advanced Audio Coding خیلی ها مثل من فکر میکردن دیگه wma تعطیل. ولی خیر این طور نیست. میدونید که mp3 چند کدک خوب داره مثل فرانهوفر. اگه شما با aac بیتریت رو بزاری 64 کیفیت فایلت مثل mp3 128 میشه تقریبا !!!!

تستها نشون داده که کدک wma 10 pro و حتی wma 9 بهتر از AAC عمل میکنه. میگم aac منظورم همه جورشه. بهترینش مال nero هست که اگه بزارین رو he یا high efficiency تازه میشه گفت با wma میتونی رقابت کنه !!!!

ماکروسافت نتونست با VC-1 جلوی AVC رو بگیره ولی با wma تونسته جلوی aac کم نیاره و رقابت جانانه ای کنه.

من خودم یه عالمه تست گرفتم که بهم ثابت بشه چون wma 8 خیلی سابقه ی جالبی نداشت. بیت ریت 56 wma 10 pro تقریبا با بیت ریت 64 aac-hev2 برابره. و اینا با mp3 112 برابر میشن.
========================================

دوست عزیز شما ریپ کردی بیتریت رو هر چی که گذاشته باشی مهم نیست. الان میتونی با برنامه های ساده مثل jetaudio plus تبیدل کنی به ام پی تری. بیت ریت رو هم 128 بزاری فکر کنم مناسب باشه مگه اینکه ریپ کردنی بیت رویت رو بالاذاشته باشی که قطعا 128 کم میاره.

راستی اگه ایکس پی داری فرمایش دوستمون درسته و wma8 از mp3 ضعیف تره.

تشکر از پیشنهادات

نخندین بهم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

وقتی نرم افزار هارو معرفی کردین من یادم امد باید خود کانورتور هم این قابلیت رو داشته باشه ( که نرم افزارهایی که من داشتم هیچ کدوم ساپورت باسه wma رو نداشت...چه اشتباه مبتدیانه ای کردم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

من Total Video Convertor رو نصب و استفاده کردم و مشکل رو حل کرد....

بقیه نرم افزارهای پیشنهادی رو هم بررسی کردم ولی با سطح کاربری من این بهتر بنظرم رسید.

راستی اگه ایکس پی داری فرمایش دوستمون درسته و wma8 از mp3 ضعیف ترهدیر گفتی :41:
من الان یک مجموعه دارم که تبدیل کردم با بیت رت 160 .......سی دی اش هم دیگر دستم نیست....ولی بقیه رو از این به بعد سعی می کنم با این نرم افزار تبدیل کنم:11:.
البته 70 درصدش فایل مکالمه زبان بود و فکر نمی کنم مسئله پیش بیاد ...فقط موزیک هام فکر کنم حال گیری ازم شده:13:

از اطلاعات دیگر که در اختیار گذاشتین هم ممنون:11:

peaceful1
27-11-2010, 20:36
این هم برای rip کردن خوبه.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ت. میدونید که mp3 چند کدک خوب داره مثل فرانهوفر
تو لینک زیر یه چیزی دیدم جالب بود فکر میکردم lame از همشون بهتر میبینم موضوع به این سادگی نیست.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید