PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک در مورد طریقه باز کردن پورت‌ها یا port forwarding

superaryan
30-09-2010, 04:24
سلام دوستان
مشکلی که من دارم اینه که خیلی از پورتهایی که در برنامه های مختلف (مثل تورنت یا جدیدا gameranger) بهشون نیاز دارم بسته هستند و دیتا رو نمیگیرن که راه حلش هم اینه که اون پورت باز بشه یا forward بشه ولی چطور؟! توی نت هم یه سری مطلب پیدا کردم ولی بدردم نخوردن. خلاصه از دوستان اگه کسی میتونه کمک کنه ممنون میشم.

Genesis2
30-09-2010, 08:59
سلام دوستان
مشکلی که من دارم اینه که خیلی از پورتهایی که در برنامه های مختلف (مثل تورنت یا جدیدا gameranger) بهشون نیاز دارم بسته هستند و دیتا رو نمیگیرن که راه حلش هم اینه که اون پورت باز بشه یا forward بشه ولی چطور؟! توی نت هم یه سری مطلب پیدا کردم ولی بدردم نخوردن. خلاصه از دوستان اگه کسی میتونه کمک کنه ممنون میشم.

من منظورتون رو نفهمیدم اما اگه منظورتون اینه که پورت ها رو وا کنید که با این کار سرعت خودتون رو هم بالا بردید , فقط به وسیلله یه برنامه میشه اینکارو کرد که دست هر کسی نیس تازه اگه بگیرنت جریمه نقدی نداره , یه ضرب اشد مجازات (چچچچچچچه بود) اره فدااات:8:

regularuser
30-09-2010, 14:57
حذف شود .................................

superaryan
30-09-2010, 16:21
باز کردن پورت دست شما نیست و باید isp تون باز کنه .باید با isp مطرح کنید. باز کردن پورت هیچ تاثیری روی سرعت نداره.

بازکردنشون به عهده isp هست یا مخابرات؟ کلا باز میکنن؟ خیلی از برنامه ها خوب کار کردنشون بستگی به این پورتها داره ولی پورتهای ما همه بسته هستن!

FerineFast
04-10-2010, 19:16
تنظیمات روتر یا مودم رو انجام دادی !؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

superaryan
09-10-2010, 18:39
تنظیمات روتر یا مودم رو انجام دادی !؟

نه راستش چون باید میرفتم ip براش تعریف میکردم و از این کارا اومدم اول اینجا بپرسم ببینم اصلا فایده ای داره یا نه.

FerineFast
09-10-2010, 22:44
برای بعضی isp ها که پورت ها رو از سمت سرور نبستن میشه ولی برای بعضی ها هم نمیشه

superaryan
12-10-2010, 08:07
برای بعضی isp ها که پورت ها رو از سمت سرور نبستن میشه ولی برای بعضی ها هم نمیشه

یه اشکال اینه که وقتی تماس میگیری با شرکتها اونی که پشت خط مسئول پشتیبانیه اصلا نمیدونه پورت چیه و کلا چیزی سرش نمیشه.

regularuser
12-10-2010, 08:47
حذف شود .................................:46:

superaryan
12-10-2010, 18:56
یه راه برات پیدا کردم اما یه ذره خرج داره 3 ماهی 5 هزار تومان. باید از vپیn استفاده کنید. این آدرسی که میدم یکی از بچه های همین فروم دو ساله داره ازشون سرویس میگیره و میگه عالیه.

تو صفحه اصلی این سایت نوشته امکان دانلود از تورنت و بازی کردن آنلاین و افزایش سرعت دانلود شبانه :46:

سپاسگزارم:20:

FerineFast
12-10-2010, 21:29
اینم بگم که معمولا اگه پورت از طرف سرویس دهنده بسته باشه با VپیN هم باز نمیشه !

sei_pm
12-10-2010, 23:31
superaryan شما مودمت رو روی بریج تنظیم کن و با کانکشن ویندوز کانکت شو و پورتها رو یکبار دیگه تست بکنید تو این حالت دیگه نیازی به فوروارد کردن پورت روی مودم نیست.
از چه شرکتی سرویس میگیرید؟ سرویسهایی که ip اونها اینولید هست هم پورتهاشون بسته هست.