PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد IE9 در ویندوز 7 64 بیتی

14708
29-09-2010, 11:05
سلام دوستان
حتما همونطوری که اطلاع دارید آی ای 9 سرعتش خیلی بیشتر از بقیه مرورگرها هست و میشه گفت یه سر و گردن بالاتره ولی مشکلی که در این میان وجود داره اینه که آی ای 9 نمی تونه تبلیغات رو بلوکه کنه یعنی adblocker نداره ، آیا راهی وجود داره که من بتونم این مشکل رو حل کنم ؟ یا اینکه حداقل راهی وجود داره که لیستم رو از فایر فاکس به موزیلا انتقال بدم ؟
البته من اعتقاد ندارم که تبلیغات رو باید حذف کرد ولی چون اینترنتم حجمی هست به همین دلیل مجبورم که از این افزونه و از این خاصیت استفاده کنم
من خودم کمی سرچ کردم ولی نتونستم راه حلی پیدا کنم چه پیشنهادی می دید؟

mohsen_33
29-09-2010, 11:30
با سلام
دوست عزیز
ie9 هنوز در مرحله بتا هستش و باید در این مورد صبر کرد تا نسخه نهایی آن وارد بازار بشه
و باید ببینیم در نسخه های بعدی ie9 قابلیت adblocker اضافه میشه یا نه؟

ebicross
29-09-2010, 15:31
تبلیغات حجم زیادی ندارند که به خاطر پهنای باند شما بخواین حذفشون کنید.
این قابلیت در IEهای قبلی هم نبوده چون لزومی نداشته.

شما میتونید قابلیت نمایش عکس رو از کار بندازین و یا فایلهای GIF رو از کار بندازین و یا FlashPlayer رو حذف کنید.

در کل تبلیغات همین سایت P30world مجموعه 100 کیلوبایت هم نمیشه و هربار هم با مرورگر Load نمیشه و فقط یک باره.

J U N I P E R
29-09-2010, 16:59
تبلیغات حجم زیادی ندارند که به خاطر پهنای باند شما بخواین حذفشون کنید.
این قابلیت در IEهای قبلی هم نبوده چون لزومی نداشته.

شما میتونید قابلیت نمایش عکس رو از کار بندازین و یا فایلهای GIF رو از کار بندازین و یا FlashPlayer رو حذف کنید.

در کل تبلیغات همین سایت P30world مجموعه 100 کیلوبایت هم نمیشه و هربار هم با مرورگر Load نمیشه و فقط یک باره.
بستگی داره، تبلیغات سایت‌هایی مثل gamespot حجم بالایی دارند.
دلیل حذف تبلیغات هم عموما حجم اون‌ها نیست، مزاحمت بصری هست که برای کاربر ایجاد می‌کنه. هیچ مرورگری تقریبا این قابلیت رو نداره، اما به صورت افزونه ارایه می‌شه. اتفاقا یکی از محبوب‌ترین افزونه‌های فایرفاکس و کروم، افزونه‌ی حذف تبلیغات (Adblock) هست. (94 میلیون دانلود برای فایرفاکس)
مرورگر IE تو این مورد خیلی عقب‌تر از بقیس. سازنده‌ی افزونه‌ی adblock اعلام کرده به‌هیچ وجه برای آی‌ای این افزونه رو نخواهد داد.

این برای آی‌ای 8 هست، ولی نمی‌دونم روی 9، اون هم بتا جوا بده یا نه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدلیست افزونه‌های آی‌ای، ‌مرجع رسمی:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

14708
29-09-2010, 17:26
این افزونه رو قبلا تست کردم زیاد جالب و کاربردی نیست