PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Reign : Conflict of Nations

Vahid67
28-09-2010, 21:15
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ژانر : استزاتژیک Real Time
سال تولید : ۲۰۱۰
سازنده : Lesta Studio
انتشار دهنده : ۱C Publishing
Reign: Conflict of Nations is یک بازی بزرگ تاریخی – استراتژیکی می باشد که در سه قرن از قرون وسطی اروپا اتفاق می افتد . بازیکن در نقش یک شاه مهارت های خود را در زمینه های کنترل ۲۶ جناح منحصر به فرد که به توسعه اقتصاد , سیاست دیپلماسی , مراقبت از منابع و جنگ مربوط می شود نمایان می کند .
همچنین اگر موفق به انجام ماموریت های خود نشود حکومت او سقوط می کند و یا کشته می شود .
Reign: Conflict of Nations به بازیکن اجازه می دهد برای کنترل سیستم تاریخی که کنترل شهر ها و تخصیص نیروی کار و … را شامل می شود به خوبی فکر کند و مهارت های خود را نمایان سازد .
در این بازی بیش از ۱۵۰ نوع واحد نیروی نظامی که دارای گرافیکی شفاف و انیمیشن هستند به جنگ میایند تا زنده بمانند و حکومت را حفظ کنند .
ویژگی های کلیدی بازی :
بازیکن می تواند از یک سپاه کوچک بازی را شروع و به یک امپراطوری قدرتمند تبدیل شود .
سه نقشه از قرون وسطی در اروپا از سال های ۱۳۵۰ تا ۱۶۵۰ ساخته شده است که از نظر جغرافیایی و موقعیت نیرو ها واقعی است .
۲۶ کشور موجود است که بازیکن با هر یک از آنها می تواند بازی را شروع کند .
سیاست ها , اقتصاد و نوع بازی شما می تواند واکنش دیگران را داشته باشد و یا حتی منجر به جنگ شود .
وجود ده ها تن از شخصیت های تاریخی واقعی و صدها تن از شخصیت ها با تخصص های مختلف : استانداران ، فرمانداران ، ژنرال ، کشیش ، کیمیاگران و جاسوس ها
حداقل سیستم مورد نیاز :
ویندوز : ۷ / Windows XP / Vista
CPU : Intel Pentium IVs frequency 2.4 GHz
512 MB RAM (768 MB Vista)
هارد : ۲ گیگابات
Video Card NVIDIA Geforce 6600 or ATI Radeon 9600 with 128 MB

لینک دانلود مستقیم :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Vahid67
28-09-2010, 21:20
دوستان من امشب تصمیم دارم این بازی رو دانلود کنم ... کسی قبلا این بازی رو انجام داده خوبه؟؟