PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مدیا پلیر پیش فرض در ویندوز 7

Phonix Live
28-09-2010, 11:07
سلام
چه طور میشه مدیا پلیر پیش فرض رو تغییر داد؟
مثلا وقتی کلید Play کیبورد کار میکنه که من از ویندوز مدیا پلیر استفاده میکنم
اما وقتی که با KMPlalyer کار میکنم کلید های پخش و ... کار نمیکنن
ممنون

Mohammad King
28-09-2010, 13:53
سلام

شما کیبورد را نصب کردین؟

توضیح بیشتری بدید

joe_satriani
28-09-2010, 14:30
با سلام
شما بايد كليدهاي مالتي مدياي كي بوردتون رو درايورش رو نصب كنيد

موفق باشيد.

Phonix Live
28-09-2010, 15:03
کیبورد که کار میکنه
منظورم اینه وقتی کلید مولتی مدیا رو میزنم ویندوز مدیا پلیر باز میشه میخوام به جای این KMPlayer رو باز کنه
یعنی KMPlayer مدیا پلیر پیش فرض ویندوز بشه

Phonix Live
29-09-2010, 13:06
دوستان بالاخره کسی نمیدونه من چطور میتونم KMPlayer رو به مدیا پلیر دیفالت ویندوز تبدیل کنم ؟

syamak790
29-09-2010, 13:13
سلام

شما میتونی با برنامه TweakUI 2.1 کلیدهای مالتی مدیا کیبوردتون رو تغییر یا غیر فعال کنید
البته به نظرم پلیر خود ویندوز 7 خیلی خوبه , تصاویر خیلی شارپ رو میده به بیننده
فقط قبلش Win7codecs رو نصب کن

alireza1411
29-09-2010, 14:44
چه جالببببببببببببببببببب

من تا حالا زیاد با KMP کار کردم و دوست داشتم با دکمه های کیبوردم بشه باهاش کار کرد. شما این سوال رو پرسیدی رفتم تو فکر ببینم راه داره یا نه. راهش چه ساده بود ... اصلا فکر نمیکردم بشه به این راحتی ...

کی ام پی رو باز کنید. دکمه ی F2 رو بزنید. گزینهی General رو بازش کنید. یه گزینه داره به اسم :
Keys/Global Control

اینجا دکمه ها تنظیم میشه.
تو بخش Pla&yback که مربوط به پلی بک هست رو نگاه کنید. باید روش دبل کلیک بزنید که باز بشه. دکمه های مختلف پخش رو میبینید.

من رو دکمه ی stop کلیک کردم. شرتکاتش Space بود. پاکش کردم و دکمه ی استاپ مالتی مدیا رو زدم. اونجا با رنگ قرمز نوشت J. فکر کردم که نکنه دکمه ی J کیبورد رو کرده شرتکات. یه بار دیگه تست کردم و خود J رو زدم. ارور اومد که این دکمه برای افزایش Saturation قبلا انتخاب شده بود. فهمیدم این J اون J قبلی نیست. بعد از تنظیم بزنید Close که پایین سمت راست پنجره هست.

رو دکمه ی next و Previous هم تست کردم و دکمه ها رو تنظیم کردم. همه کار میکرد. روی اونها هم مینوشت p و q ولی منظورش همون p و q روی کیبورد نبود. منظرو دکمه های مالتی مدیا بوده.

ممنون از سوالتون.

Phonix Live
29-09-2010, 16:05
چه جالببببببببببببببببببب

من تا حالا زیاد با KMP کار کردم و دوست داشتم با دکمه های کیبوردم بشه باهاش کار کرد. شما این سوال رو پرسیدی رفتم تو فکر ببینم راه داره یا نه. راهش چه ساده بود ... اصلا فکر نمیکردم بشه به این راحتی ...

کی ام پی رو باز کنید. دکمه ی F2 رو بزنید. گزینهی General رو بازش کنید. یه گزینه داره به اسم :
Keys/Global Control

اینجا دکمه ها تنظیم میشه.
تو بخش Pla&yback که مربوط به پلی بک هست رو نگاه کنید. باید روش دبل کلیک بزنید که باز بشه. دکمه های مختلف پخش رو میبینید.

من رو دکمه ی stop کلیک کردم. شرتکاتش Space بود. پاکش کردم و دکمه ی استاپ مالتی مدیا رو زدم. اونجا با رنگ قرمز نوشت J. فکر کردم که نکنه دکمه ی J کیبورد رو کرده شرتکات. یه بار دیگه تست کردم و خود J رو زدم. ارور اومد که این دکمه برای افزایش Saturation قبلا انتخاب شده بود. فهمیدم این J اون J قبلی نیست. بعد از تنظیم بزنید Close که پایین سمت راست پنجره هست.

رو دکمه ی next و Previous هم تست کردم و دکمه ها رو تنظیم کردم. همه کار میکرد. روی اونها هم مینوشت p و q ولی منظورش همون p و q روی کیبورد نبود. منظرو دکمه های مالتی مدیا بوده.

ممنون از سوالتون.
ممنون از توضیحاتون
اما فکر کنم این برای زمانی باشه که شما با KMPlayer کار میکنید یعنی این برنامه on top باشه
من برای زمانی میخوام که مثلا تو اینترنت هستم بتونم با کلید های کیبورد برنم آهنگ بعدی یا آهنگ رو نگه دارم و ....