PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست برنامه برای تغییر مکان برنامه ها

hno
28-09-2010, 08:11
سلام دوستان

یادم هست قبلا برنامه ای بود در ویندوز xp که بهمون اجازه میداد task ها و برنامه های اجرا در کنار start ویندوز یعنی ناحیه ی task bar رو تغییر مکان بدیم . به این صورت که برنامه رو درج میکردیم و با تغییر مکان جاش عوضی میشد .

مثل همین کاری که الان در ویندور ویستا یا سون میشه انجام داد . شما در تسک بار برنامه ای رو درج میکنید و با چپ یا راست کردن ان ، مکان آن تغییر میکنه

من چنین برنامه ای برای ویندوز xp میخواهم

ممنون میشم راهنمایی کنید

با تشکر

alireza1411
28-09-2010, 11:31
سلام دوستان

یادم هست قبلا برنامه ای بود در ویندوز xp که بهمون اجازه میداد task ها و برنامه های اجرا در کنار start ویندوز یعنی ناحیه ی task bar رو تغییر مکان بدیم . به این صورت که برنامه رو درج میکردیم و با تغییر مکان جاش عوضی میشد .

مثل همین کاری که الان در ویندور ویستا یا سون میشه انجام داد . شما در تسک بار برنامه ای رو درج میکنید و با چپ یا راست کردن ان ، مکان آن تغییر میکنه

من چنین برنامه ای برای ویندوز xp میخواهم

ممنون میشم راهنمایی کنید

با تشکر

ببین برنامه ی خاصی نمیخاد. رو تسک بار ویندوز ایکس پی کلک کن. راست کلیک ..
بعد یه گزینه داره به نام locktask bar buttons که اون رو بزنی قفل میشن و یه بار دیگه بزنی از قفل در میان. تو حالتی که قفل نیستن میشه شرت کات یه برنامه رو از رو دستاپ بکشی اونجا. درست مثل ویندوز سون و ویستا. بعد اون شرتکات اونجا میمونه.

hno
29-09-2010, 19:38
ببین برنامه ی خاصی نمیخاد. رو تسک بار ویندوز ایکس پی کلک کن. راست کلیک ..
بعد یه گزینه داره به نام locktask bar buttons که اون رو بزنی قفل میشن و یه بار دیگه بزنی از قفل در میان. تو حالتی که قفل نیستن میشه شرت کات یه برنامه رو از رو دستاپ بکشی اونجا. درست مثل ویندوز سون و ویستا. بعد اون شرتکات اونجا میمونه.

نه دوست عزیز منظورم این نیود ، ببین فرض کن من چند برنامه باز میکنم . ایکن برنامه ها در نوار پایین نشون داده میشه . مثلا opera , firefox , idm و outlook . حالا من میخواهم ترتیب نمایش اونها رو تغییر بدم و مثلا ایکن برنامه ی opera رو بیارم کنار idm . این کار رو باید چه طوری انجام بدم ؟

ممنون

ask_bl
29-09-2010, 20:10
Taskbar Button Manager 2.3

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید