PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بهترین راه کنترل از راه دور سیستم واسه win-7 ؟!

a6l3i
27-09-2010, 22:40
سلام دوستان [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من آلمان هستم و رو لپ تاپم 7 دارم و میخوام وارد PC ایم تو تهران که XP داره بشم و این کارها رو انجام بدم:

1- پیدا کردن یه سری از فایل هام و ارسالشون واسه خودم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
2- نصب کردن یکی دوتا برنامه روش که خانواده با نصبشون مشکل دارن (مثل فوتوشاپ و ...)
3- نصب درایور پرینتر و اسکنر
4- رفع اشکال هایی که الآن مجبورم با اسکایپ و دیدن Screen اونها از اینجا شفاهی بگم !! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برنامه ی مخفی ای نمی خوام و لازم ندارم Hidden باشه که کسی نفهمه چون هدفم این نیست!

سوال:
1- چون رو سیستمم اطلاعات شرکتمه ، امنیت این کانال ارتباطی واسم خیییییلی مهمه ، امن ترین راه چیه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
2- بهتره از Remote Desktop خود ویندوزها استفاده کنم یا باید برم سراغ برنامه های دیگه؟
3- چون باز هم یک طرف ماجرا (pc) دست خودم نیست ، راهی رو میخوام که راه اندازیش واسه خانواده تو تهران سخت نباشه و دنگ و فنگ IP دادن و کانکت شدن واسشون نداشته باشه. (از این ور خودم مشکلی ندارم).

ممنون . . .

ebicross
27-09-2010, 23:28
شما ماشالله خودت کاربر اینترنت و شبکه ای و بهتر میدونی که هر ارتباطی برقرار کنی مشکل بزرگی به نام عدم دسترسی یا اجازه ی دسترسی داری.
برای همین حتما باید توی سیستم دوم (توی تهران) دسترسی Everyone بدن و یا اینکه اسم کامپیوتر شما رو بدن.
به نظر من امن ترین همون Remote Desktop هستش.

برای Secure کردنش هم فایروال کافیه دیگه.

اما حالا تمام این حرفها کنار، مشکل XP بودن و Seven بودن دارید که توی Remote Desktop حسابی حالتون رو میگیره. به نظرم تمام جوانب کار رو با یک سیستم XP در محل خودتون تست کنید. چون گفتید اطلاعات ارزشمندی قراره رد و بدل بشه.

ardalan_zapata
27-09-2010, 23:50
من به شما برنامه TeamViewer رو معرفی میکنم که هر دو کامپیوتر باید اینو نصب داشته باشن بعد از نصب هم یک یوزر نیم و پسورد Dynamic به شما میده که از هر جای دنیا این یوزر و پس رو بزنی به کامپیوتر مربوطه کانکت میشی و همه کار میتونی بکنی
دنگ و فنگش هم فقط نصب این برنامه هست و بس.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

a6l3i
28-09-2010, 00:04
شما ماشالله خودت کاربر اینترنت و شبکه ای و بهتر میدونی که هر ارتباطی برقرار کنی مشکل بزرگی به نام عدم دسترسی یا اجازه ی دسترسی داری.
برای همین حتما باید توی سیستم دوم (توی تهران) دسترسی Everyone بدن و یا اینکه اسم کامپیوتر شما رو بدن.
به نظر من امن ترین همون Remote Desktop هستش.

برای Secure کردنش هم فایروال کافیه دیگه.

اما حالا تمام این حرفها کنار، مشکل XP بودن و Seven بودن دارید که توی Remote Desktop حسابی حالتون رو میگیره. به نظرم تمام جوانب کار رو با یک سیستم XP در محل خودتون تست کنید. چون گفتید اطلاعات ارزشمندی قراره رد و بدل بشه.

ممنون، بیشتر سوالم اینجاست که معمولا برنامه های کاربردی ای که برای این کارها طراحی میشن ، از خود ویندوز خیلی User-friendly تر طراحی میشن و با چند تا کلیلک تو تهران میتونن تنظیمات رو ست کنن ، یدون اینکه سیستم رو بیآرن پایین !!

مخصوصا اینکه همین موضوع جور نشدن Remote-Desktop های 7 و xp رو تو چند تا فرون دیگه هم دیدم (که خودم نمبتونم قبول کنم که ویندوز واسه این فکری نکرده باشه) . که خواستم ببینم تجربه ی دوستان چی میگه؟

بیدیش اینه که اینجا 3 تا لپ تاپ دارم که همه 7 هستن.. .
باز هم ممنون ، بگردیم ببینیم تو Help ها چی میشه پیدا کرد. . .

--------------

من به شما برنامه TeamViewer رو معرفی میکنم که هر دو کامپیوتر باید اینو نصب داشته باشن بعد از نصب هم یک یوزر نیم و پسورد Dynamic به شما میده که از هر جای دنیا این یوزر و پس رو بزنی به کامپیوتر مربوطه کانکت میشی و همه کار میتونی بکنی
دنگ و فنگش هم فقط نصب این برنامه هست و بس.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

نیازی به( IP-Static (Valid که نداره؟؟
ممنون

joe_satriani
28-09-2010, 00:21
با سلام
دوست عزيزم منم نرم افزار team viewer روپيشنهاد ميكنم
امينتش هم تا حدي قابل قبوله، كار باهاشم كاملا راحته
هر سري يه كد و يوزر رو واسه دست پيدا كردن تعريف ميكنه
نيازي هم به آپي استاتيك نداره

موفق باشيد.

a6l3i
28-09-2010, 00:49
ممنون سروش جان

دم همه ی دوستان گرم ، همین دانلود کردم و یه نگاه انداختمش جالب بود.
مخصوصا اینکه بصورت رندوم ID میده خیلی خوبه و ضریب امنیت رو تا حد زیادی میبره بالا و اینکه نیازی به نصب نداره.

بین لپ تاپ هام تو اینجا که 3سوته جواب داد ، ببینیم فردا میتونیم به خورد XP هم بدیمش !!

یاحق . . .

ardalan_zapata
28-09-2010, 10:34
ممنون سروش جان

دم همه ی دوستان گرم ، همین دانلود کردم و یه نگاه انداختمش جالب بود.
مخصوصا اینکه بصورت رندوم ID میده خیلی خوبه و ضریب امنیت رو تا حد زیادی میبره بالا و اینکه نیازی به نصب نداره.

بین لپ تاپ هام تو اینجا که 3سوته جواب داد ، ببینیم فردا میتونیم به خورد XP هم بدیمش !!

یاحق . . .

اره مشکلی با سیستم عامل ها نداره
حتی من خودم از روی I-phone سیستمی که ویندوز 7 داشت رو کنترل کردم :31: