PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پرینتر برای کار های متوسط

AIRO
26-09-2010, 18:38
سلام یه مدت بود می خواستم یه پرینتر بگیرم الان هم که دیگه تصمیم قطعی شده می خوام بخرم حالا چندتا سوال دارم که اگه می تونین رفعش کنین خیلی برام مهمه :
1.من یه پرینتر سیاه وسفید برای کار های متوسط مثلا چاپ هفته ای 15 تا 20 ورقه ، تحقیق های 30 ،50 صفحه ای و... چه مارکی برای من خوبه ؟
2.لیزری یا سیاه وسفید؟
3.سقف پرداخت تا 150 هزار تومن
4.به نصبت قیمتش انتظاراتم رو بر آورده کنه
5.راستی چاپگر هایی تو این قیمت قابلیت فتوکوپی هم دارن؟ چه مدلی ؟ چه شرکتی ؟
6. بتونه تصویر رو هم با کیفیت متعادلی چاپ کنه
7.جوهر افشان یا لیزری؟

لطفا یه کم سریع راهنمایی کنید:11:

alireza1411
27-09-2010, 07:45
سلام یه مدت بود می خواستم یه پرینتر بگیرم الان هم که دیگه تصمیم قطعی شده می خوام بخرم حالا چندتا سوال دارم که اگه می تونین رفعش کنین خیلی برام مهمه :
1.من یه پرینتر سیاه وسفید برای کار های متوسط مثلا چاپ هفته ای 15 تا 20 ورقه ، تحقیق های 30 ،50 صفحه ای و... چه مارکی برای من خوبه ؟
2.لیزری یا سیاه وسفید؟
3.سقف پرداخت تا 150 هزار تومن
4.به نصبت قیمتش انتظاراتم رو بر آورده کنه
5.راستی چاپگر هایی تو این قیمت قابلیت فتوکوپی هم دارن؟ چه مدلی ؟ چه شرکتی ؟
6. بتونه تصویر رو هم با کیفیت متعادلی چاپ کنه
7.جوهر افشان یا لیزری؟

لطفا یه کم سریع راهنمایی کنید:11:
ببین دوست من من هفته ای 10 20 برگه پرینت میگیرم عین شما. یعنی سه چهار نفری انقدرها !!!

1- من میخواستم بخرم برای مدرسه تحقیق زیادی کردم. سامسونگ خوب بود ولی شارژ کردنش و تونرش جالب نبود. کلا شارژ کردنش مشکل داشت.
برادرز هم یه مدل داشت حرفه ای و توپ ولی قطعاتش گرون بود و اگه خراب میشد کلی ...
مارکای دیگه تو رنج قیمت زیر 150 رو هم نگاه کردم ولی آخرش دیدم همین اچ پی شارژش 8 تومن میشه و کارتریج چینیش که کیفیتش بد هم نیست همش 20 30 تومنه و میصرفه.

2-لیرزی بهتره. جوهر افشارن بچه بازیه ... لیزری خوب واست کار میکنه. من الان 4 سالی هست دارمش ولی هیچیش نشده. جوهر افشان رنگی تا 30 تومن هم میشه خرید ولی شارژ کردنش کلی هزینه داره. هدش باید زود به زود عوش شه ... کلا هزینه ی جانبیش زیاده ... از خود رینتر گرون تر در میاد.

3- مدل p1006 , p1005 اچ پی رو پیشنهاد میکنم. 1006 سرعتش 17 تا در دقیقه و کراتریجش 750 تا میگیره. البته ما تو مدرسه کارنامه میزنیم فکر کنم 1000 تا 1500 تا رو راحت بگیره. پدرش رو در آوردیم تو مدرسه ... موندم چرا هنوز هیچیش نشده :31::31::31: مدیر کف کرده ... همه پرینتر ها خرابه مال ما عین چی کار میکنه. :31:

4-اینش که بله ... به قیمتش می ارزه که من رفتم خریدم.

5- فکر کنم بخوای فتو هم بزنه باید 160 170 هزینه کنی که بتونی لیزری بگیری. اگه جوهر افشان بخوای که شاید همین 100 تومن هم باشه. ولی به درد نمیخوره. شما لیزری بپرس ببین 160 170 چی دارن.

6- تصویر رو نقطه نقطه میزنن اینها ولی من که واسه پروژه با همین پرینت گرفتم بد نبود. در حد عکس پرینت شده ی سیاه سفید میزنه دیگه ولی مثل جوهر افشان رنگی نمیشه به هیچ وجه.

7-جوهر افشان واسه عکس خوبه یا تعداد کم. لیزری خرکاره .... کار سنگین

payam hero
27-09-2010, 08:14
دوست عزيزمون توضيحات كامل دادن. بهترين گزينه براي شما همون 1006 ميتونه باشه. از فكر جوهر افشان هم بيا بيرون كه اصلا به دردسرش نمي ارزه.

AIRO
28-09-2010, 21:10
با اجازتون امروز رفتم خریدم حالا هنگام نصب ارور میده (ویندوزم 7 هست ، فکر کنم می گه درایو نصب نشد)
از کجا درایوش رو بگیرم لینک دانلودش رو ندارین؟

alireza1411
28-09-2010, 22:48
با اجازتون امروز رفتم خریدم حالا هنگام نصب ارور میده (ویندوزم 7 هست ، فکر کنم می گه درایو نصب نشد)
از کجا درایوش رو بگیرم لینک دانلودش رو ندارین؟

تو سایت اچ پی درایورش رو هم داره ولی شما که از رو سی دیش میتونی نصب کنی. کلا از اچ پی هم دانلودش کن چون حجمش 2 3 مگ بیشتر نیست و بهتر از کلی چیزای اضافی رو سی دیشه:31::31:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

AIRO
29-09-2010, 18:09
مشکل حل شد !
ممنونم که راهنماییم کردین
حالا حس می کنم جنسی رو خریدم که اشتباهی نکردم
بازم تشکر !
فکر نکنم این تایپیک کاری داشته باشه !
پست های دیگه اسپم حساب میشه از مدیران خواهش می کنم تایپک رو قفل کنن ممنون.:11: