PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ویروسی که صفحه نصب آنتی ویروسم می بنده

subtittelmehdi
26-09-2010, 11:52
سلام . سیستم یکی از دوستام ویروسی داره که تا می خوای آنتی ویروس نصب کنی بلافاصله صفحه نصب بسته می شه .خواستم بدونم میشه کاری بهش کرد که نصب ویندو ز نخواهد و با یک ویروس کش پاک بشه .
avg, نود , کاسپر اینها اجازه نصب نمی ده .

Dr Hannibal
26-09-2010, 12:07
سلام . سیستم یکی از دوستام ویروسی داره که تا می خوای آنتی ویروس نصب کنی بلافاصله صفحه نصب بسته می شه .خواستم بدونم میشه کاری بهش کرد که نصب ویندو ز نخواهد و با یک ویروس کش پاک بشه .
avg, نود , کاسپر اینها اجازه نصب نمی ده .

ویروس های مشابه سالیتی گرفته.

میتونید از این ادرس سالیتی کیلر رو دانلود کنید. سپس فایل رو اجرا و تمام پیام هارو تایید کنید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

این ویروس میتونه خود سالیتی نباشه مثلا ویروت باشه. پس اگر بخواهی با یک بار به هدف بزنید باید Kaspersky Virus Removal Tool رو از این لینک دانلود کنید.

گاها تروجان ریمور هم تونسته انواع سالیتی رو غیرفعال کنه.

لینک زیر:

اجرا کنید مشکل که حل شد بعد انتی ویروس نصب کنید.

jax2
26-09-2010, 12:46
سلام
ممنون دکتر
در بعضی موارد هم ویروس کانفیکر یا کیدو هم همچین کاری می کنه
این فایلو هم تست کنید

اینم لینک دقیق دانلود فایل پاک کردن سالیتی

Dr Hannibal
26-09-2010, 20:23
سلام
ممنون دکتر
در بعضی موارد هم ویروس کانفیکر یا کیدو هم همچین کاری می کنه
این فایلو هم تست کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداینم لینک دقیق دانلود فایل پاک کردن سالیتی

جکس عزیز در Kaspersky Virus Removal Tool اخرین دیتابیس شناسایی و گندزدایی سالیتی تمیدا کانفیکر و.... هرچی کسپرسکی نرم افزار جدا براش داره و یا نداره ساخته شده.

حتی ممکنه سیستمی آلوده به یک نوع ویروس سالیتی شده باشه اما سالیتی کیلر کسپرسکی نه میتونه شناسایی کنه نه میتونه cure کنه. در صورتی که Kaspersky Virus Removal Tool با هیستوریکی که گنجانده شده میتونه هم پاک سازی و هم گندزدایی کنه.

موفق پیروز باشی

jax2
26-09-2010, 21:25
جکس عزیز در Kaspersky Virus Removal Tool اخرین دیتابیس شناسایی و گندزدایی سالیتی تمیدا کانفیکر و.... هرچی کسپرسکی نرم افزار جدا براش داره و یا نداره ساخته شده.

حتی ممکنه سیستمی آلوده به یک نوع ویروس سالیتی شده باشه اما سالیتی کیلر کسپرسکی نه میتونه شناسایی کنه نه میتونه cure کنه. در صورتی که Kaspersky Virus Removal Tool با هیستوریکی که گنجانده شده میتونه هم پاک سازی و هم گندزدایی کنه.

موفق پیروز باشی

حرف شما صحیح دکتر جان
اگه پسن های قبلی منو ببینین متوجه میشید که من هم در بیشتر موارد مربوط به ویروس و مخصوصا سالیتی لینک دانلود kaspersky virus removal tool رو دادم
لینک بالا فقط برا این بود که اون فایل کانفیکر رو از کار میندازه تا انتی نصب بشه

ممنون
موفق باشید:11::11:

morteza_sab
01-10-2010, 12:33
سلام ویروس سیستم من هم دقیقا همین کارو می کنه ولی فایل اجرایی اون تو هر درایو با یک نام و پسوند exe است بعد از الوده شدن سیستم دیگه هیچ آنتی ویروسی اونو پاک نمی کنه

morteza_sab
01-10-2010, 12:39
این ویروسها چه تفاوتی با هم دارن یا چطوری میشه فهمید ویروس ما کدوم نوعه .
ممنون

Dr Hannibal
01-10-2010, 21:41
این ویروسها چه تفاوتی با هم دارن یا چطوری میشه فهمید ویروس ما کدوم نوعه .
ممنون

یک فایل آلوده شده رو اینجا بذارید. اعلام میشه.

موفق باشید.

Karkas20
01-10-2010, 22:51

سلام اقای drhaniballمن برعکس کاری که به آن کاربر در تایپیک فلش ویروسی که اگر ان روش رابرود اتوران سی دی و فلش را روی enableبگذارد ان اتوران غیر فعال میشود و من برعکس حرف شما عمل کردم و ان را روی disableگذاشتم که اتوران سی دی که قبلا فعال نبود فعال شد .اما فلش مموری را که زدم اتوران ان اجرا نشد و فلش را باید ازmy computerباز کنم. اما فهمیدم چرا اتوران فلش مموری من اجرا نشده چون بعدش یک مموری کارت موبایل به کامپیوتر زدم و دیدم که اتوران ان اجرا شد و باکمی تامل فهمیدم که قبلا فلش مموری را با برنامه panda v1.0.14‎ ‎آن را واکسینه کرده بودم و واسه همین اتوران اجرا نمیشد ولی با فرمت کردن دوباره و وصل کردن فلشم به کامپیوتر دیدم که اتوران ان اجرا شد وکارم حل شد و شما راست گفتید من در پستی که در تایپیک قبلی زدم درست حرف و سخنم و مشکلم را مطرح نکردم.باتشکر فراوان از drhaniball ‎اما خارج از شوخی . الحق که شما دکتر کامپیوتر هستید چون فقط شما بودید که مشکل من حل شد

Dr Hannibal
01-10-2010, 23:07
سلام اقای drhaniballمن برعکس کاری که به آن کاربر در تایپیک فلش ویروسی که اگر ان روش رابرود اتوران سی دی و فلش را روی enableبگذارد ان اتوران غیر فعال میشود و من برعکس حرف شما عمل کردم و ان را روی disableگذاشتم که اتوران سی دی که قبلا فعال نبود فعال شد .اما فلش مموری را که زدم اتوران ان اجرا نشد و فلش را باید ازmy compyterباز کنم. اما فهمیدم چرا اتوران فلش مموری من اجرا نشده چون بعدش یک مموری کارت موبایل به کامپیوتر زدم و دیدم که اتوران ان اجرا شد و باکمی تامل فهمیدم که قبلا فلش مموری را با برنامه panda v1.0.14‎ ‎آن را واکسینه کرده بودم و واسه همین اتوران اجرا نمیشد ولی با فرمت کردن دوباره و وصل کردن فلشم به کامپیوتر دیدم که اتوران ان اجرا شد وکارم حل شد و شما راست گفتید من در پستی که در تایپیک قبلی زدم درست حرف و سخنم و مشکلم را مطرح نکردم.باتشکر فراوان از drhaniball ‎اما خارج از شوخی . الحق که شما دکتر کامپیوتر هستید چون فقط شما بودید که مشکل من حل شد

ممنون عزیز.

خب پس حل شد.

بله این روش بهتر از واکسینه کردن با برنامه هست اگر این روش رو استفاده میکنید نیازی به برنامه دیگه نیست. فقط تعویض تیک های فولدر آپشن فراموش نشه.

موفق باشید.

Karkas20
01-10-2010, 23:49
ممنون عزیز.

خب پس حل شد.

بله این روش بهتر از واکسینه کردن با برنامه هست اگر این روش رو استفاده میکنید نیازی به برنامه دیگه نیست. فقط تعویض تیک های فولدر آپشن فراموش نشه.

موفق باشید.

سلام و خسته نباشید.بله باکمک شما کارمن هم حل شد.امیدوارم در تمام مراحل زندگیتان موفق باشید.من هم لطفی که در حقم کردید را آقای drhaniball‏ هیچ وقت فراموش نمیکنم.باتشکر فراوان از شما آقای drhaniball