PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزاری که بشه باهاش ۱ ترابایتو به فرمت fat32 تبدیل کرد

joykiller360
26-09-2010, 10:15
سلام. دوستان دنبال نرم افزاری هستم تو مایه های پارتیشن مجیک که بتونم هارد های اکسترنال رو تا ۱ ترابایت به فرمت فت ۳۲ تبدیل کنم.
ممنون میشم راهنماییم کنید

alireza1411
26-09-2010, 21:49
مگه با ویندوز نمیشه ؟؟؟

اگه نمیشه این برنامه های مشابه پارتیشی مجیک جواب نمیده ؟

paragon
Acronis Disk Director Suite
EASEUS Partition Master
Norton Partition Magic
Partition Wizard

Ship Storm
26-09-2010, 23:20
شما این رو در نظر داشته باش اگه FAT 32 فرمت کنی هارد رو دیگه نمیتونی یک DVD که حجم 4 گیگ داشته باشه رو رو هارد کپی کنی و یا یک فیلم ببینی که هر پارت اون بیشتر از 4 گیگ باشه
شما با نرم افزارهای زیادی میتونی کار تبدیل فرمت رو انجام بدی:

Partition Manager | مديريت پارتيشن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))

Paragon Hard Disk Manager | ابزاری حرفه ای برای مدیریت بر هارد دیسک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))

Portable Paragon Partition Manager Professional | پارتيشن بندي هارد ديسك ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

و ....

joykiller360
26-09-2010, 23:38
ممنون دوستان. با پارتشن مجیک که بیشتر از ۲۰۰ گیگ اجازه نمیده.

شما این رو در نظر داشته باش اگه FAT 32 فرمت کنی هارد رو دیگه نمیتونی یک DVD که حجم 4 گیگ داشته باشه رو رو هارد کپی کنی و یا یک فیلم ببینی که هر پارت اون بیشتر از 4 گیگ باشه
شما با نرم افزارهای زیادی میتونی کار تبدیل فرمت رو انجام بدی:
یه مقدار توضیح بیشتری میدید؟ ممنون:40:

Ship Storm
26-09-2010, 23:56
یه مقدار توضیح بیشتری میدید؟ ممنون:40:

درسته
یعنی اینکه شما اگه یک فیلم داشته باشی که تک پارت باشه و حجمش بیشتر از 4 گیگ باشه دیگه فرمت FA32 بهتون اجازه نمیده که این فایل رو روی هارد کپی کنید و باید حتما حجم هر فایلتون زیر 4 گیگ باشه توی این نوع فرمت FAT

alireza1411
27-09-2010, 01:10
راستی دوستان راست میگن. شما واسه چی میخوای FAT32 باشه خب ؟
همین NTFS بزاری ایکس پی و ویستا و سون روش نصب میشه. مشکلی هم نداره.

البته حدسم اینه که واسه پلیر میخواین. آخه بعضی پلیرها NTFS رو تشخیص نمیدن. پلیرهای رده پایینی هستند دیگه ولی چاره ای نیست.

ضمنا اگه ویندوز 98 داشته باشین نمیتونه درایوهایی با فرمت NTFS رو تشخیص بده و به اونها دسترسی نداره.

joykiller360
28-09-2010, 01:52
راستی دوستان راست میگن. شما واسه چی میخوای FAT32 باشه خب ؟
همین NTFS بزاری ایکس پی و ویستا و سون روش نصب میشه. مشکلی هم نداره.

البته حدسم اینه که واسه پلیر میخواین. آخه بعضی پلیرها NTFS رو تشخیص نمیدن. پلیرهای رده پایینی هستند دیگه ولی چاره ای نیست.

ضمنا اگه ویندوز 98 داشته باشین نمیتونه درایوهایی با فرمت NTFS رو تشخیص بده و به اونها دسترسی نداره.
درسته واسه همین میخوام.

alireza1411
28-09-2010, 11:32
درسته واسه همین میخوام.

دوست من بعضی پلیر ها تا جایی که میدونم نمیتونن هارد اکسترنال 1 یا 2 ترابایت به بالا رو درست تشخیص بدن. نمیدونم با پارتیشن بندی کردن درتس میشه یا کلا هیچ راهی نداره. ولی از این لحاظ که بخوای فرمت کنی با ویندوز هم میشه و فرقی با نرم افزاهای دیگه نمیکنه. مشکل اینه که پلیر نمیتونه باز کنه.

joykiller360
29-09-2010, 23:15
دوست من بعضی پلیر ها تا جایی که میدونم نمیتونن هارد اکسترنال 1 یا 2 ترابایت به بالا رو درست تشخیص بدن. نمیدونم با پارتیشن بندی کردن درتس میشه یا کلا هیچ راهی نداره. ولی از این لحاظ که بخوای فرمت کنی با ویندوز هم میشه و فرقی با نرم افزاهای دیگه نمیکنه. مشکل اینه که پلیر نمیتونه باز کنه.

همون ۵۰۰ گیگ هم کافیه. چه جوری میتونم با خود ویندوز فرمت فت ۳۲ کنم؟

alireza1411
30-09-2010, 15:24
همون ۵۰۰ گیگ هم کافیه. چه جوری میتونم با خود ویندوز فرمت فت ۳۲ کنم؟

ببین با ویندوز الان نمیتونم بگم میشه یا نه. میترسم نشه حرف الکی زده باشم. ولی با اکرونیس تست کردم جواب میده. حجمش 118 مگ هست. تو سایتای فارسی به همراه کرک ریخته.

Acronis Disk Director Home 11.0

چون هاردتون اکسترناله فکر کنم مجبورین با سی دی ویندوز یا همین اکرونیس دو تا پارتیشنش کنید.

حالا جالبه من درایور 1 تراباتی رو تست کردم اکرونیس میتونه به فت 32 فرمتش کنه !!!!

mr.mehdi.mmx
30-09-2010, 15:36
دوست گرامی fat 32 قابلیت آدرسدهی بیشتر از حدودا 200 گیگا بایت رو نداره و اصولا هیچ هیچ نرم افزاری نمیتونید پیدا بکنید که چنین کاری رو بکنه

موفق باشید

ask_bl
30-09-2010, 17:27
شما با این نرم افزار میتونین کل درایو رو fat32 فرمت کنین :

Easeus Partition Master Home Edition 6.1.1

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید