PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اینترنت edge ایرانسل یا adsl آسیاتک

faghat AMD
26-09-2010, 03:29
من سه ماه پیش سرویس سه ماهه 128 آسیاتک گرفتم. جدا از 36 تومنی که هزینه سرویس بود 15 تومن پول نصب سرویس و 25 تومن پول مودم که قبلن نداشتم رو دادم. سرعتم تعریفی نداشت، معدل رو 12 بود با پینگ بالا. بعضی وقت ها مخصوصا موقع سرویس شبانه هم که خیلی افت می کرد. حجم هم که نگو، 2 گیگ در ماه. که تازه حساب حجمشون مشکل هم داره.
از دیروز که سرویسم تموم شد تصمیم گرفتم سرویس ایرانسل رو یه امتحان بکنم بعدش واسه قرارداد جدید تصمیم بگیرم. والله بعد از مشکلات نرم افزاری که اولش داشتم الان سرعتش رو 25 می چرخه. قیمتش که ماهی 10 تومن درمیاد، با حجم ترافیک 10 گیگ در ماه، همه جا هم همراه آدمه (رادیو اینترنتی رو گوشی چه حالی میده)

حالا شدیدن وسوسه شدم که بی خیال آسیاتک بشم همین ایرانسلو بچسبم. ولی اون 25 تومن مودم و 15 تومن نصب: جمعن 40 تومن بدجوری آزارم می ده و احساس می کنم تو پاچه ام رفته. حالا مودمو ولش. اگه آسیاتک رو تمدید نکنم 15 تومن نصب دود شده رفته. واسه همین تصمیم گرفتم یه مشورتی با دوستان بکنم تا دیر نشده یه تصمیم عاقلانه بگیرم که بعدن پشیمون نشم. نظر شما چیه دوستان؟

هیچ وقت یادم نمیره، روزی که با آسیاتک قرارداد بستم و مودممو خریدم. تا تیغ انداختم آکبند مودمو باز کردم دیدم ایرانسل هم بسته نامحدود ارائه داده و داره تو تلویزیون تبلیغ می کنه. یعنی این شانسو باید.....

regularuser
26-09-2010, 07:24
حذف شود .................................

Perpetual
26-09-2010, 08:11
از دیروز که سرویسم تموم شد تصمیم گرفتم سرویس ایرانسل رو یه امتحان بکنم بعدش واسه قرارداد جدید تصمیم بگیرم. والله بعد از مشکلات نرم افزاری که اولش داشتم الان سرعتش رو 25 می چرخه. قیمتش که ماهی 10 تومن درمیاد، با حجم ترافیک 10 گیگ در ماه، همه جا هم همراه آدمه (رادیو اینترنتی رو گوشی چه حالی میده)

شما از این مطمئنید
بیشتر از 25 نشده
اگه اینطوره که ایرانسل خیلی باصرفه تره
میریم یه سیمکارت میگیریم 3000 تومن حالش رو میبریم
فکر کنم یا این مودم بتونیم با کامپیوتر به اینترنت وصل بشیم:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

faghat AMD
26-09-2010, 13:06
شما از این مطمئنید
بیشتر از 25 نشده
اگه اینطوره که ایرانسل خیلی باصرفه تره
میریم یه سیمکارت میگیریم 3000 تومن حالش رو میبریم
فکر کنم یا این مودم بتونیم با کامپیوتر به اینترنت وصل بشیم:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

همین الان دارم با با سرعت 22 دانلود می کنم. بعضی دوستان که آنتن دهی منزلشون بهتر بوده تا 30 هم رسیدن. البته اینجور که دوستان می گن سرعت آپلودش از 6 بیشتر نیست.

بله با این مودم می شه، قیمتش حدود 75 تومنه. با گوشی مجهز به gprs هم می شه.

faghat AMD
26-09-2010, 13:12
به نظر من ایرانسل بهتر از adsl هست . ایرانسل نمی تونه قطعی داشته باشه چون مشتریه یه روزه هم داره و کافیه 2 سه ساعت قطع بشه دیگه کسی نمیره سراغ سرویس روزانه یا شبانه.من 3 ماهه دارم استفاده می کنم و فقط 2 روز اون هم یه روز 4 ساعت و یه روز هم 8 ساعت قطع بود.اما adsl چون ماهانه هست isp هر وقت دلش خواست قطع میکنه. خودم علاوه بر ایرانسل یه وایرلس هم دارم که در 24 ساعت مرتب قطع و وصل میشه.
همراه اول هم یه تست کن ببین سرعتش چه جوریه. همراه اول نامحدوده و مثل ایرانسل محدودیت 10 گیگ نداره.
در ضمن باتری موبایلتون با استفاده دائم ضعیف میشه و موقعی هم که به اینترنت وصل هستید از دسترس خارج میشید. در ضمن پینگ این سرویس هم بین 300 تا 600 هست.

همراه اول که کلاً سرعتش پایینه، در ضمن تو خونه من همراه اول مدام آنتنش میپره یا در بهترین حالت چهارخط آنتن داره. ولی ایرانسل اینجا آنتنش فوله. یه سیمکارت ایرانسل هم گذاشتم مخصوص همین استفاده.

Perpetual
26-09-2010, 15:19
همین الان دارم با با سرعت 22 دانلود می کنم. بعضی دوستان که آنتن دهی منزلشون بهتر بوده تا 30 هم رسیدن. البته اینجور که دوستان می گن سرعت آپلودش از 6 بیشتر نیست.

بله با این مودم می شه، قیمتش حدود 75 تومنه. با گوشی مجهز به gprs هم می شه.
پس یه کم وکاستی هایم داره.
رفتم پرسیدم برای بعضی از موبایلها سرعت بد نیست ولی برای بعضی ها خوب هم نیست در حد 7 تا 8 هست.
حالا میگم شاید بصرفه باشه

amir_naser
02-10-2010, 00:32
به نظرم همون اسیاتک یا شاتل بهتر ایرانسل افتضاحه سرعتشون کم کردن هر 10 دقیفه هم دیس میشی
پینگ ایرانسل بالای 1200 به درد نمیخوره یه گوگلو 2 3 دقیقه زمان میبره باز کنی در حالی که پینگ adsl حدود 200 ٌٌیا300 هستش

ali7887
28-06-2011, 17:08
سلام ببخشید کجا میشه تاپیک زد در ضمن پینگ اینترنت ایرانسل پایین ونمیشه بازی انلاین کرد منظورم بازی های مثل قلعه و..... که رو کامپیوتر است اما دوستام میگن با adsl مشکلی ندارن من خودم از ایرانسل استفاده میکنم میخواستم adslبخرم این خوندم دودا شدم ولی سرعت دانلود ایرانسل و اینترنتش تغیر میکنه کسی هست از adsl استفاده کنه یکم توضیح بده

italia88
01-07-2011, 14:32
سلام ببخشید کجا میشه تاپیک زد در ضمن پینگ اینترنت ایرانسل پایین ونمیشه بازی انلاین کرد منظورم بازی های مثل قلعه و..... که رو کامپیوتر است اما دوستام میگن با adsl مشکلی ندارن من خودم از ایرانسل استفاده میکنم میخواستم adslبخرم این خوندم دودا شدم ولی سرعت دانلود ایرانسل و اینترنتش تغیر میکنه کسی هست از adsl استفاده کنه یکم توضیح بده

تکراری ...

italia88
01-07-2011, 14:38

دوست عزیز اگه به تاریخ ارسال و بحث دوستان دقت کرده باشی مباحث برای 9 ماه پیشه !!! اون زمان ایرانشل سرعت و خدماتش خیلی خوب بود ولی در حال حاضر با 2 گیگ در ماه 10 هزار تومن که دیگه دودل شدن نداره برو adsl رو بگیر و حالشو ببر ....
در ضمن یکی از برادرزاده من با پارس آنلاین هر روز صبح تا شب داره بازی آنلاین و شبکه ای بازی میکنه :5:

wanted_boy_2010
05-07-2011, 20:24
پس منم برم پارس آنلاین بگیرم :27:

fanoostalaei
05-07-2011, 20:40
من هنوز بلا اینکه 2 تا ای دی اس ا ل دارم هنوز هم اگه ایرانسل سرویس نامحدود 3 هزار تومنی رو بده میرم سراغ اون
سرعت ای دی اس الم 230 تاس،،ولی محدود
ولی سرعت ایرانسل تو خونه ما 35 تا سرعت داره و نامحدود
در ضمن چند تا هم باگ خیلی توپ از ایرانسل بلدم