PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مسابقه عکاسی ایرانسل؛ از طریق ارسال MMS ... به همراه جوایز نفیس!

Mohammad_666
25-09-2010, 20:08
مسابقه عکاسی ایرانسل؛ از طریق ارسال MMS ... به همراه جوایز نفیس!

در جشنواره پاییز ٨٩ ایرانسل، تمامی مشترکین اعتباری و دائمی ایرانسل می توانند در مسابقه عکاسی شرکت کرده و برای کسب جوایز نفیس رقابت کنند!

موضوعات و نحوه ارسال عکس:
این رقابت در هر ماه بر اساس یک موضوع برگزار می شود. مشترکینی که مایل به شرکت در این رقابت هستند، باید عکس خود را مطابق با موضوع انتخاب شده برای هر ماه، ارسال کنند. موضوعات عبارتند از: «بازگشایی مدارس و دانشگاه ها» در مهر ماه، «زیبایی های فصل پاییز» در آبان ماه و «ماه محرم» در آذر ماه.

شما می توانید عکس خود را از طریق پیام چند رسانه ای برای ایرانسل ارسال کنید. برای اطلاع از نحوه شرکت در این رقابت و دیگر مسابقات جاری، کافیست یک پیام کوتاه بدون متن به شماره ٨٣٣٤ ارسال نمایید.

نحوه انتخاب برگزیدگان:
عکس های ارسال شده از طریق پیام چند رسانه ای(MMS)، بر روی پورتال ویترین ایرانسل و در منوی «مسابقات چند رسانه ای» نمایش داده خواهد شد و سپس رقابت آغاز می شود! عکس‌های منتشر شده بر روی ویترین ایرانسل در معرض داوری مشترکین قرار خواهند گرفت و رتبه‌بندی عکس ها بر اساس انتخاب مشترکین و برحسب امتیاز خواهد بود و برندگان این رقابت، صاحبان عکس هایی هستند که عکس ارسالی شان بیشترین امتیاز را در میان عکس های موجود به دست آورده باشد.

جوایز ارزنده زیر بر اساس امتیازهای کسب شده برای هر عکس، به مشترکینی که آن عکس را ارسال کرده اند، اعطاء می‌شود:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوستان هر کی تو این مسابقه شرکت کرده عکساشو اینجا بذاره تا در معرض دید عموم قرار بگیره ، من با عکس خودم شروع میکنم :
برای رای دادن به سایت ویترین رفته و از منوی بالا مسابقات چندرسانه ای را انتخاب کنید و به بخش بازگشایی مدارس و دانشگاه ها بروید.
تذکر: برای رای دادن باید وارد حساب ECARE خود بشوید.

irinn65
26-09-2010, 02:54
واااااااای این ایرانسل چه خدماتی داره!!!!:38:
با این کار میخواد بین مردم ام ام اسو رواج بده:39:

Mohammad_666
26-09-2010, 09:15
لطفا اسپم ندید و تاپیک را از موضوع اصلی منحرف نکنید.:13:

Majid-6120
26-09-2010, 13:39
عکس باید واقعی و بدون دستکاری باشه یا میشه ویرایشش کرد؟......یعنی با فتوشاپ اجازه داریم با عکس ور بریم؟

Mohammad_666
26-09-2010, 13:53
با سلام
بله دوست من میشه ویرایشش کرد مشکلی پیش نمیاد!
موفق باشی!

Mohammad_666
26-09-2010, 22:54
در ضمن هر خط میتواند یک عکس لرسال کند نه بیشتر.

amini_bio
01-10-2010, 19:30
چه روش هاي نويني برا چاپيدن مردم!!!

آخه فايل اگه از 100 كيلو اضافه تر بشه كه ديگه اين gprs توان ارسالشو نداره.
حالااونوقت من عكساي گوشي 5 مگاپيكسليم را چقدر بايد حجمشو كم كنم كه بشه ارسالش كرد؟
من ميدان رقابت را برات خالي مي كنم محمد جان تا برنده بشي!!!

Mohammad_666
01-10-2010, 22:03
amini bio رای نمیدی ؟

kiarash3500
02-10-2010, 08:30
حالا گناه ما چیه تو شهر ما هنوز فعال نشده؟

amini_bio
02-10-2010, 08:31
چقدر میدی؟؟؟!!!
لینک بده

Mohammad_666
02-10-2010, 09:23
برو سایت ویترین ارانسل راهنماشو بالا با قرمز نوشتم.

Mohammad_666
20-11-2010, 12:16
مسابقه پاییزۀ عکاسی ایرانسل از طریق ارسال MMS

موضوع این دوره: «زیبایی‌های فصل پاییز»! (مهلت ارسال تا ۳۰ آبان)

شرکت ایرانسل از تمامی شما مشترکین عزیز دعوت می‌نماید در مسابقه عکاسی ویژه پاییز ۸۹ شرکت کنید و از جوایز ارزنده آن بهره‌مند گردید!

نحوه انتخاب برندگان:
شرکت کنندگان در این مسابقه باید عکسهای مرتبط با موضوع را از طریق MMS به شماره ۸۸۳۲ ارسال نمایند. عکس های ارسال شده از طریق پیام چند رسانه ای (MMS)، بر روی پورتال ویترین ایرانسل و در منوی «مسابقات چند رسانه ای» نمایش داده خواهد شد و سپس رقابت آغاز می‌شود! عکس‌های منتشر شده بر روی ویترین ایرانسل در معرض داوری مشترکین قرار خواهند گرفت و رتبه‌بندی عکس ها بر اساس انتخاب مشترکین و برحسب امتیاز خواهد بود و برندگان این رقابت، صاحبان عکس هایی هستند که عکس ارسالی‌شان بیشترین امتیاز را در میان عکس های موجود به دست آورده باشد.

نحوه دریافت جوایز:
جوایز به مشترکینی که عکس ارسالی شان بیشترین امتیاز را کسب کرده باشد، اهدا خواهد شد. برای دریافت جوایز حتما باید خط ایرانسلی که عکس از طریق آن ارسال شده، به نام شركت كننده در مسابقه باشد. ارائه مدارک برای دریافت جایزه ضروری است.

شیوه شركت در مسابقه:
برای شركت در مسابقه لازم است سرویس MMS خط شما فعال باشد. پس از حصول اطمینان از فعال بودن این سرویس می‌توانید عکسی با موضوع «زیبایی های فصل پاییز»، از طریق MMS به شماره ۸۸۳۲ ارسال كنید. (هزینه ارسال هر MMS ۸۹۹ ریال می‌باشد.) در MMS ارسالی باید عكس را ضمیمه نمایید؛ موضوع (MMS (Subject به عنوان نام عكس و متن (MMS (Body به عنوان توضیح عكس در سایت نمایش داده خواهد شد. ضروری است که عكسها در فورمت JPG یا GIF ارسال شده و حجم آنها كمتر از ۳۰۰ كیلوبایت باشد.

برای عضویت در خبرنامه محصول خود می‌توانید شناسۀ STARTN را به ۸۳۳۲ ارسال نمایید. در این حالت، اخبار عکس ارسالی شما به صورت روزانه برایتان ارسال می‌شود؛ همچنین هر زمان مشتركی برای شما امتیاز یا نظر ثبت كند، همان لحظه از طریق پیام کوتاه آگاه خواهید شد. برای لغو عضویت می‌توانید STOPN را به ۸۳۳۲ بفرستید. (هزینه ارسال هر پیام کوتاه، ۱۰۰ریال است.)

همواره می‌توانید برای اطلاع از رتبه خود، ROTB و برای دریافت كلیه نظرات در قالب یك پیام‌چندرسانه‌ای، NAZAR را به ۸۳۳۲ بفرستید.

اگر سرویس MMS شما فعال نیست با شماره گیری كد این تنظیمات را دریافت نمایید.

پس از دریافت پیام كوتاه حاوی تنظیمات باید آن را باز و ذخیره (Save) نمایید تا تنظیمات در گوشی شما وارد شود. در این مرحله شما تنها گیرنده پیام‌‌چندرسانه‌ای (MMS) خواهید بود.

برای اینكه فرستنده پیام‌‌چندرسانه‌ای (MMS) باشید لازم است جهت ثبت نام رایگان خدمات MMS با در دست داشتن كارت ملی و شناسنامه به فروشندگان مجاز ایرانسل مراجعه كنید.

ضوابط پذیرش عكس در مسابقه:
برای آنکه عكس ارسالی شما واجد شرایط شرکت در مسابقه باشد، لازم است با موضوع مسابقه مرتبط بوده و با قوانین و موازین *****ی اسلامی و عرف مردم فهیم ایران مطابق باشد.

جوایز مسابقه عکاسی جشنواره پاییز (ویژه دوره آبان ماه) عبارتند از:

۳۰ دستگاه گوشی Nokia 5233 از مجموع100 دستگاه

۲۹دستگاه دوربین ‌عکاسی حرفه‌ای دیجیتال از مجموع ۸۹ دستگاه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

---------- Post added at 12:16 PM ---------- Previous post was at 12:14 PM ----------

با سلام دوستان من هم با سه عکس زیر موجود در صفحه 6 شرکت کردم ممنون میشم اگه به من هم امتیاز بدید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]این عکس تغییر سایز داده شده است. برای مشاهده عکس در سایز اصلی بر روی عکس کلیک کنید. سایز اصلی عکس 725x445 می باشد.