PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست برنامه اضافه کردن زیرنویس به فیلم

siavashsiavash
25-09-2010, 19:41
سلام
من برنامه ای می خوام که بشه زیر نویس یک فیلم را به خود فیلم بچسباند ویک فایل اجرای تحویل دهدنه اینکه یک فایل فیلم باشد ویک فایل زیرنویس
با تشکر

hacker3000
25-09-2010, 20:07
خیلی نرم افزار واسه این کار هست ...

ولی خودم با Jet Audio Plus کار میکنم ... اگه پیدا نکردی بگو آپلود کنم برات

alireza1411
25-09-2010, 20:17
سلام
من برنامه ای می خوام که بشه زیر نویس یک فیلم را به خود فیلم بچسباند ویک فایل اجرای تحویل دهدنه اینکه یک فایل فیلم باشد ویک فایل زیرنویس
با تشکر

staxrip این کارو میکنه. Xvid4psp هم داره. خیلی برنامه ها داره ... این دو تا رو به عنوان بهترین ها گفتم.

siavashsiavash
25-09-2010, 20:26
دوستان نمی خوام فیلم را پخش کند
می خوام زیر نویس را بچسباند
مظمئنی Jet Audio Plus میتوند زیر نویس را یچسباند؟؟؟

---------- Post added at 08:26 PM ---------- Previous post was at 08:25 PM ----------

staxrip این کارو میکنه. Xvid4psp هم داره. خیلی برنامه ها داره ... این دو تا رو به عنوان بهترین ها گفتم.

میشه لینک بدی

popowoody
25-09-2010, 20:28
اگه فرمت فایل srt هست کافیه فایل فیلم و زیرنویس رو تو یه پوشه بریزی و هم نام باشند بعد فیلم رو با KM Player اجرا کنید

alireza1411
25-09-2010, 20:47

---------- Post added at 08:26 PM ---------- Previous post was at 08:25 PM ----------

میشه لینک بدی

ببین نمیدونم برای چه کاری لازم داری ولی دوستمون راست میگه دیگه. بزاری تو یه پوشه با kmplayer باز میشه. هم نام نباشن باید از منوی راست کلیک زیر نویس رو دستی اد کنی.

تو اون برنامه ها اصطلاح Burn Subtitle یا hardcoded Subtitle رو بگردی پیدا میکنی.

اون برنامه ها که گفتم :
StaxRip_1.1.7.0

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

XviD4PSP_5.0.37.8_r132

alireza1411
25-09-2010, 20:55

میشه لینک بدی

دوست من Jet audio هم بعد از تنظیم کردن فایل و کدک قبل از شروع کار اگه فیلم سابتایتل داشته باشه و چند زبانه هم باشه پیام میده که انتخاب کنی و من همین الان تست کردم دیدم درست و خوب کار میکنه.

اون برنامه ها برای ریپ کردن فیلم ها با کدک های پیشرفته هست و کار کردن باهاش یه خورده سخته. همین jet audio خوبه. فقط plus باشه ها !!!!

kourosh_sos
25-09-2010, 21:08
این روزا فرمت فیلمها همش MKV,Rmvb,و فرمت معروف AVI=Divx هستش اگر فرمت فیلمت Divx هستش از برنامه AVI Add X Sub استفاده کن بدون رندر و افت کیفیت زیرنویس رو به فیلم میچسبونه اما اگر فرمت فیلمت Divx نیست بهتره فیلم رو در کنار زیرنویس و هم نام با برنامه Video Convert Master تبدیل کنی که حاصل کار یک فیلم همراه با زیرنویس بدست میاد

siavashsiavash
25-09-2010, 21:10
اگه فرمت فایل srt هست کافیه فایل فیلم و زیرنویس رو تو یه پوشه بریزی و هم نام باشند بعد فیلم رو با KM Player اجرا کنید

سلام
دست عزیز فرمایش شما صحیح هست اما منظور من این که شما فرمودید نیست
من می دانم باید زیر نویس هم نام ودر کنار فایل اصلی باشد
من می خوام این 2تا بچسبند تا یک فایل بشه

siavashsiavash
25-09-2010, 21:24
این روزا فرمت فیلمها همش MKV,Rmvb,و فرمت معروف AVI=Divx هستش اگر فرمت فیلمت Divx هستش از برنامه AVI Add X Sub استفاده کن بدون رندر و افت کیفیت زیرنویس رو به فیلم میچسبونه اما اگر فرمت فیلمت Divx نیست بهتره فیلم رو در کنار زیرنویس و هم نام با برنامه Video Convert Master تبدیل کنی که حاصل کار یک فیلم همراه با زیرنویس بدست میاد

این برنامه را داشتم امتحان کنم
AVI Add X Sub
مرسی

---------- Post added at 09:24 PM ---------- Previous post was at 09:21 PM ----------

دوست من Jet audio هم بعد از تنظیم کردن فایل و کدک قبل از شروع کار اگه فیلم سابتایتل داشته باشه و چند زبانه هم باشه پیام میده که انتخاب کنی و من همین الان تست کردم دیدم درست و خوب کار میکنه.

اون برنامه ها برای ریپ کردن فیلم ها با کدک های پیشرفته هست و کار کردن باهاش یه خورده سخته. همین jet audio خوبه. فقط plus باشه ها !!!!

دست عزیز من امتحان می کنم
یعنی اگر یک فیلم با پسوندaviویک زیر نویس با پسوند srt داشته باشیم jet audio می تواند به هم بچسباند ویا فایل تحویل دهد

alireza1411
25-09-2010, 21:55
منظور یه فایل شدن بهش که مشکلی نیست. با mkv merge به راحتی میشه چند تا صدا و زیرنویس رو روی یه فیلم گذاشت که موقع پخس میزنی و انتخاب میکنی کدوم استریم صدا یا زیرنویس میخوای پخش بشه.

ماتروسکا دیگه الان یه فرمت برتر حساب میشه و پلیرها و دستگاههایی که این فرمت رو ساپورت کنن مورد استقبال زیادی واقع میشن.

من تموم فیلمهایی که زیرنویس داره رو با برنامه ی mkvmerge GUI به یه فایل تبدیل میکنم. مثل همین فیلمهای توی وب میشه تقریبا.

siavashsiavash
25-09-2010, 22:14
منظور یه فایل شدن بهش که مشکلی نیست. با mkv merge به راحتی میشه چند تا صدا و زیرنویس رو روی یه فیلم گذاشت که موقع پخس میزنی و انتخاب میکنی کدوم استریم صدا یا زیرنویس میخوای پخش بشه.

ماتروسکا دیگه الان یه فرمت برتر حساب میشه و پلیرها و دستگاههایی که این فرمت رو ساپورت کنن مورد استقبال زیادی واقع میشن.

من تموم فیلمهایی که زیرنویس داره رو با برنامه ی mkvmerge GUI به یه فایل تبدیل میکنم. مثل همین فیلمهای توی وب میشه تقریبا.

لینکی از این برنامه داری دان کنم

alireza1411
25-09-2010, 23:02
لینکی از این برنامه داری دان کنم

یه دونه شبیه همونه دقیقا:

ببین هر فرمتی رو تو کانتینر ام کی وی نمیشه ریخت ولی در کل خوبه. مثلا ویندوز مدیا ویدئو WMV رو نمیشه ریخت متاسفانه.

siavashsiavash
02-10-2010, 02:00
سلام بچه ها من باXviD4PSP 5.0 توانستم فیلم wmvکه بارش زیر نویس درست کرده بود به هم بچسبانم
فقط یک مشکل دارم با این برنامهSubtitle Workshop
زمانی که هم فارسی می نویسم هم انگلیسی خراب میشه
مثلا
در حال حاضر،بایداین خبرکاملاًهیجان برانگیزرابیان کنم که ما NAL-NL2رابه عنوان فرمولی برای تجویز سمعک ارایه کرده ایم.
2میاد اول جمله
برنامه دیگری سراغ ندارن دوستان؟؟؟
با تشکر

siavashsiavash
02-10-2010, 02:01
سلام بچه ها من باXviD4PSP 5.0 توانستم فیلم wmvکه بارش زیر نویس درست کرده بود به هم بچسبانم
مثلا
در حال حاضر،بایداین خبرکاملاًهیجان برانگیزرابیان کنم که ما NAL-NL2رابه عنوان فرمولی برای تجویز سمعک ارایه کرده ایم.
2میاد اول جمله
با تشکر

alireza1411
02-10-2010, 07:38
مثلا
2میاد اول جمله
با تشکر

این مشکل تو نوشتن متن انگلیسی فارسی تو همین فروم هم هست . تست کن. :31:

فکر نکنم فرقی داشته باشه چون دیگه به ویندوز برمیگرده. ولی یه کاری نمیشه کرد؟ مثلا بعد از دو یه چیزی فارسی یا انگلیسی بزنی که الکی باشه یا حالا یه کلمه اضافه کنی که فقط مشکل رو حل کنه ؟

siavashsiavash
02-10-2010, 19:46
سلام
دوست عزیز برای ان یک راه حل پیدا کردم
کلا کلمه انگلیس را براش یک تایم گزاشتم که به هیچ چیزی نچسبد
فقط یک مشکل
من باXviD4PSP 5.0 زیرنویس را چسبندم واقعا عالی هست اما یک مشکل وقتی فیلمی که تبدیل کردم وبردم در یک کامپیوتر دیگر یا اجرا نشد یا تیکه تیکه پخش شد
اشکالش در نبودن کدک مناسب در کامپیوتر طرف بود
حالا این مشکل را چطور حل کنم
می خوام یک جوری باشه از کیفیتش کاسته نشه وحداقل در هر سیستمی اجرا شه
مثل بقیه فیلمها

alireza1411
02-10-2010, 21:05
سلام
دوست عزیز برای ان یک راه حل پیدا کردم
کلا کلمه انگلیس را براش یک تایم گزاشتم که به هیچ چیزی نچسبد
فقط یک مشکل
من باXviD4PSP 5.0 زیرنویس را چسبندم واقعا عالی هست اما یک مشکل وقتی فیلمی که تبدیل کردم وبردم در یک کامپیوتر دیگر یا اجرا نشد یا تیکه تیکه پخش شد
اشکالش در نبودن کدک مناسب در کامپیوتر طرف بود
حالا این مشکل را چطور حل کنم
می خوام یک جوری باشه از کیفیتش کاسته نشه وحداقل در هر سیستمی اجرا شه
مثل بقیه فیلمها

برای دیکد x264 و هر کدکی که تو استاندار h.264 قرار داشت ه باشه نمیشه انتظار داشت مثل xvid و divx دو سه سال پیش که استاندارد h.263 بوده برنامه ها همه آمادگی دیکد دشاته باشن. سخت افزار هم همین طوره !!!!

جالبه بدونی برای دیکد فیلم فول اچ دی با کدکهای h.264 بدون استفاده از رندر کارت گرافیک باید سی پی یو حداقل تک هسته ای با کلاک 2 گیگ باشه.:31:

اگه مشکل ادامه داره یه کدک پک نصب کنی بهتره تا من بخوام بگم این پلیر خوبه و اون بده و ...

پلیر خوب میخوای vlc و کدک پک نصب کنی که چه بهتر: