PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اشکال در کار با فایل

lordsoroosh
25-09-2010, 16:29
سلام دوستان من می خواهم اطلاعات یک فایل را خوانده و در آخر آن یک کاراکتر مثلا " * " اضافه کنم و در فایلی دیگر آن را ذخیره کنم و بعد از آن فایل اجرایی (.exe) آن را بسازم.
هر کی بلده خواهش می کنم زود بگه خیلی کارم لنگهههههههههههههههههههههه هه!!!!!!!:42::19:

عــــلی
25-09-2010, 17:16
سلام دوست عزیز.
با کد زیر میتونی بایت های یک فایل رو بخونی:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدوبرای ذخیره:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدموفق باشید.

lordsoroosh
25-09-2010, 23:18
از راهنماییت ممنونم اما بیشتر مشکل من توی ساخت فایل اجرایی (exe.) است .
کسی نمی دونه اون را چه جوری میشه ساخت؟:31:

mahdi7s
25-09-2010, 23:36
... بعد از آن فایل اجرایی (.exe) آن را بسازم ...
منظورتان از فایل اجرایی چیه؟ منظورتان ساخت setup است؟ ذخیره همان فایل قبلی با پسوند exe هست؟(که در این صورت اصلا چیزی اجرا نخواهد شد!) و ...
کمی واضح تر بگید ...

lordsoroosh
26-09-2010, 15:35
منظور من این است که فایل exe ان را بسازم یعنی من بعد از این که این نرم افزار را ساختم بتوانم آن را در رایانه ای دیگر مورد استفاده قرار دهم (مثل یک نرم افزار):31:

!Plus
26-09-2010, 16:27
منظور من این است که فایل exe ان را بسازم یعنی من بعد از این که این نرم افزار را ساختم بتوانم آن را در رایانه ای دیگر مورد استفاده قرار دهم (مثل یک نرم افزار):31:

منظورتون اينه كه چه جوري فايل exe از برنامه تون بسازيد...؟!؟!؟!

بعد از اين كه برنامتون رو نوشتيد و تموم شد...! اين كار رو كنيد...! (صبر كنيد تا عكس لود شه...!؟!) :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و بعد هم اين كار...!؟! (باز هم صبر كنيد تا عكس لود شه...!؟!) :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در آخر هم... فايل خروجي رو از مسير زير برداريد..!؟! :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

به جاي <Project_Name> اسم پروژه تون قرار مي گيره...!؟!

اميدوارم مشكلتون حل شده باشه...!؟!

موفق باشيد...!؟!

lordsoroosh
27-09-2010, 13:48
دوست من دستت درد نکنه اما این عکس ها چرا نشون داده نمی شه ؟

pezhmax
27-09-2010, 16:39
سلام دوستان من می خواهم اطلاعات یک فایل را خوانده و در آخر آن یک کاراکتر مثلا " * " اضافه کنم و در فایلی دیگر آن را ذخیره کنم و بعد از آن فایل اجرایی (.exe) آن را بسازم.
هر کی بلده خواهش می کنم زود بگه خیلی کارم لنگهههههههههههههههههههههه هه!!!!!!!:42::19:

شما خیلی مبهم توضیح دادی اینجوری نمیشه راهنماییت کرد. یه کم بیشتر توضیح بده. مثلا این فایلی که میخوای بهش کارکتر اضافه کنی خودش اجراییه، Resource File هست. یا اصلا توضیح بده برای چی میخوای این کارو بکنی. شاید اصلا روش کارت اشتباه است.

کلا کامپایلر دات نت تو خود فریم ورک گنجونده شده و میتونی از فایلهای متنی که شامل کدهای اجرایی باشند بدون وجود ویژوال استودیو خروجی های اجرایی بسازه. ولی خوش یه استاندارد و روشی داره . نمیشه همینجوری به یه فایل یه سری کارکتر اضافه کنی بعد انتظار داشته باشی کار کنه. باید کاملتر توضیح بدی چی میخوای.

lordsoroosh
27-09-2010, 19:48
دوستان من الان آن برنامه ی مورد نظر خودم را ساختم اما مشکل اصلی من ساخت فایل exe آن است.:41:

lordsoroosh
27-09-2010, 19:57
دوستان من در ساخت برنامه ام به یک مشکل برخوردم اجازه بدین از اول براتون بگم :
من می خواهم یک برنامه بنویسم که یک فایل text را باز کند و آخر هر خط از آن فایل متنی یک علامت " * " قرار بدم و در فایل متنی دیگر آن را save کنم. خواهشن هر کی بلد هست آن را کاملا برام بنویسه .:11: