PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كمك...بوت نشدن لپ تاپdell vostro 1320

aty55
25-09-2010, 16:20
با سلام خدمت همه دوستان عزيزم....هنگام اپديت كردن بعضي از نرم افزارهاي ويديويي و صوتي و .... مانند نرم افزار فينگر پرينت كه پكيج هاشو از سايت دل گرفته بودم وسط نصب يكي از اين نرم افزارها لپ تاپم هنگ كرد و خاموشش كردم..اما ديگه بالا نمياد...روشن ميشه...اما مانيتورش خاموشه و بوت نميشه يه شركتي بهم گفته كه بايوسش پاك شده و بايد واسه برنامه ريزي بايوس بفرستيمش دبي؟چيكار كنم ؟راست ميگن؟لطفا هر چه زودتر راهنماييم كنيد...منونم

H@mid-Vista
25-09-2010, 18:53
شما بایوس رو ناقص به روز كردین
خود نوت بوك نیازی نیست بره
باید براتون یا چیپ بایوس بخرن
یا یك مادربرد نو
نیازی به ارسال نوت بوك نیست.
ضمنا دل 1320 همه چیزش ریخته تو بازار
مراقب باش الكی سركیسه ات نكنن

LAPTOP SERVICE
25-09-2010, 21:08
با سلام خدمت همه دوستان عزيزم....هنگام اپديت كردن بعضي از نرم افزارهاي ويديويي و صوتي و .... مانند نرم افزار فينگر پرينت كه پكيج هاشو از سايت دل گرفته بودم وسط نصب يكي از اين نرم افزارها لپ تاپم هنگ كرد و خاموشش كردم..اما ديگه بالا نمياد...روشن ميشه...اما مانيتورش خاموشه و بوت نميشه يه شركتي بهم گفته كه بايوسش پاك شده و بايد واسه برنامه ريزي بايوس بفرستيمش دبي؟چيكار كنم ؟راست ميگن؟لطفا هر چه زودتر راهنماييم كنيد...منونم

سلام
بایوس لپ تاپتان همینجا قابل پروگرام است و نیازی به ارسال به دوبی نیست.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

aty55
26-09-2010, 13:11
ممنونم دوستان عزيزم بابت راهنماييتون....شيراز چند جا رفتم قيمت پروگرام كردن بايوس رو از 70 تا 150 قيمت گرفتم...گارانتي شركتي كه ازش لپ تاپ خريدم گفت 49تومان ميشه كه هزينه رفت و برگشتش به دبي هست...حالا خوبه اگه خودم نرفتم دبي حداقل لپ تاپم ميره!!!من نميدونم اين ديگه چه صيغه ايه كه ميگه بايد بره دبي!
اقا يعني لپ تاپ دل انقدر مشكل داره كه الكي الكي بايوسش بپره..!!تازه چند مورد در مورد 1520 هم ديدم تو تاپيك ها كه براي بچه ها همين مشكل پيش امده بود....نميدونم من بد شانسم يا دل مشكل اساسي داره؟

H@mid-Vista
26-09-2010, 18:31
احتمالا آنتی ویروس فعال بوده
موقع آپدیت بایوس باید غیر فعال باشه