PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با بالا آمدن بعضی صفحات سایت وردپرس پس از انتقال هاست! ?!~!؟

DaRiOuShJh
25-09-2010, 01:26
دوستان خسته نباشید

متاسفانه امروز فهمیدم که بعضی صفحات بلاگم از وقتی که هاست رو عوض کردم بالا نمیاد
نمیدونم چرا

مثلا:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

این بالا میاد بدونه مشکل

ولی این بالا نمیاد:

هیچی ارور و چیزی هم نمیده که بفهمیم مشکل چیه
یک صفحه سفید بدونه سورس میاد

اینم باز همین مشکل رو داره

به نظرتون از چیه؟ حس و حاله دیسیبل کردنه اون همه پلاگ این نیست خدایی! از طرفی اصلا وارده مدیریت نمیشه که کاری کرد! باید از دیتابیس اینا تغییر بدم که اونم ...............:13:

حال چه کنیم؟

بعد از یه قزن اومدیم یه پست بدیم اونم اینطوری شد! کلا بلاگ نویسی به ما نیومده گویا
همون با کدا سر و کله بزنیم بهتره:31:

dogtag
25-09-2010, 14:39
سلام عزیز دل!
چطوری؟

فکر کنم خودت اینو دیده باشی، ولی اگه ندیدی، ببین چی میگه:

WP Super Cache is installed but broken. The path to wp-cache-phase1.php in wp-content/advanced-cache.php must be fixed!

DaRiOuShJh
25-09-2010, 15:38
دستت درد نکنه برادر
اینو کجا داد؟×!!
من که چیزی ندیدم:31:
من که تغییری ندام برم ببنیم حرفه حسابش چیه

dogtag
25-09-2010, 16:03
والله تو سورس اون index.php بود!

راستی، Domain مبارک باشه. :10:

DaRiOuShJh
25-09-2010, 16:12
اهه راستی سلام
کم پیدایی جوون
عجیبه نامرد به من نشون نداد
آهان الان دیدم این تنظیماتش برای هاست قبلیه
اوکیش میکنم الان

کدوم دامنه برادر؟

dogtag
25-09-2010, 16:16
ow!
سوتی شد!

یه لحظه فکر کردم -------------- ه! :46:

Germanizer
31-03-2011, 19:29
با سلام . منم یه همچین مشکلی دارم
می خوام که از دیتابیسم بکاپ بگیرم و دیتابیس و فایلهای وردپرس رو پاک کنم و بعد دیتابیس رو ایمپورت کنم و بعدش دوباره وردپرس رو نصب کنم . به همین سادگی . آدرس رو هیچ تغییری ندادم فقط نام دیتابیس رو
وقتی بکاپ رو اکسپورت می کنم (از phpMyAdmin) و ذخیرش می کنم رو هاردم ، بازش می کنم و همون سطرهای فایل دیتابیس نام دیتابیس رو تغییر میدم به دیتابیس جدید که می خوام بهش ایمپورت کنم .
حالا توی دیتابیس جدید که ساختم و هیچی تیبل توش نیست از همون phpMyAdmin بکاپ دیتابیسی رو که گرفتم رو بهش ایمپورت می کنم و ایمپورت با موفقیت و پیام تبریک انجام میشه .
فایلهای وردپرس رو که می خوام نصب بکنم و ستش بکنم با این دیتابیس رو آپلود می کنم . برای قبل از نصب(قبل از کانفیگ وردپرس روی اون دیتابیس جدید) همه چیز درسته و اون صفحه نصب وردپرس میاد ولی به محضی که فایل کانفیگ وردپرس رو اطلاعات دیتابیس جدید که بکاپ رو بهش ایمپورت کردم رو واردش می کنم دیگه اون صفحه محل وردپرس بالانمیاد و صفحه سفیده سفیده !!!
حتی با MySqlDumper هم انجام دادم ولی باز همین طور میشه !
نمی دونم من کاری باید می کردم که نکردم ؟