PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست برنامه تعمیر کننده ی فایل های rar

Dr.FANOOS
25-09-2010, 00:48
سلام بر دوستان .
متاسفانه با این مشکل برخوردم!
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوستان برنامه ای می خوام که این فایل ها رو تعمیر کنه.چند باری توی اینترنت چشمم بهشون خورده ولی الان هر چی می گردم پیداشون نمی کنم!
وقتی نمی خوای همیشه جلوی چشاته حالا که می خوای!!!:31:
منتظر راهنماییتون هستم!:11:

alireza1411
25-09-2010, 00:56
سلام بر دوستان .
متاسفانه با این مشکل برخوردم!
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوستان برنامه ای می خوام که این فایل ها رو تعمیر کنه.چند باری توی اینترنت چشمم بهشون خورده ولی الان هر چی می گردم پیداشون نمی کنم!
وقتی نمی خوای همیشه جلوی چشاته حالا که می خوای!!!:31:
منتظر راهنماییتون هستم!:11:

Advanced RAR Repair

ولی به نظرم مشکل از دانلود ناجوره. من چند بار قدیم این مشکل رو پیدا کرده بودم که همیشه مشکل از فایل بوده و بد دانلود شده بود. اگه حجمش زیاد نیست یه بار دیگه دانلود کنی حله. فکر کنم شماره 3 خراب باشه. کلا داره باز میشه سر هر فایلی که موند اون خرابه. مثلا رو 199 مگ بمونه معلومه فایل 100 مگی بعدی مشکل داره.

Dr.FANOOS
25-09-2010, 10:18
Advanced RAR Repair

ولی به نظرم مشکل از دانلود ناجوره. من چند بار قدیم این مشکل رو پیدا کرده بودم که همیشه مشکل از فایل بوده و بد دانلود شده بود. اگه حجمش زیاد نیست یه بار دیگه دانلود کنی حله. فکر کنم شماره 3 خراب باشه. کلا داره باز میشه سر هر فایلی که موند اون خرابه. مثلا رو 199 مگ بمونه معلومه فایل 100 مگی بعدی مشکل داره.
متاسفانه حجمش 1 گیگ هست!:31:
الان هم به part 1 هم به part 2 گیر داده و گفته خرابه!:41:

Perpetual
25-09-2010, 11:21
دلم براتون میسوزه چون اینجور نرم افزارها همشون کشکن و الکی مینویسن repair.

Dr.FANOOS
25-09-2010, 13:39
دلم براتون میسوزه چون اینجور نرم افزارها همشون کشکن و الکی مینویسن repair.
خیلی ممنون از همدردیتون!:31:
من هم همین عقیده رو دارم ولی امتحانش ضرری نداره..وقتی فایل بد دریافت شده و خوب دانلود نشده مطمئنا دیگه کاریش نمی شه کرد اما باز یه امتحان می کنم ...1 گیگه! :41:

Masоud
25-09-2010, 16:22
سلام

مربوط به اینجا نمیشه ولی در هنگام Extract تیک Keep Broken Files رو بزن.

موفق باشید :40:

***Spring***
25-09-2010, 18:24
سلام ...

برنامه مربوط به فایل های فشرده ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])