PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آیا گوشی 8800 چینی بخرم

ba maram
24-09-2010, 23:39
]راستش من خیلی‌ از ۸۸۰۰ خوشم میاد...از زمانای جونی:31:...اما همچینی گرونه:41:

نظرتون راجبه چینیش چطوره....خواهشمندم اونایی که تاحالا تجربه‌ کارکرد ندران نظر ندن...

موارد مصرف::46:

خیلی‌ کم،چون واسه خط ۲وممه(روزی نیم ساعت مکلمه + ۵ تا مسیج)

بدش می‌شه بگید کدوم مدلشو بگیرم؟؟؟؟؟؟؟؟

عکساشم میزارم که خودم خیلی‌ خوشم میاد
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دمتون گرم

LiverBarca
26-09-2010, 22:44
والا چی بگم...این 1000 تا نوع داره...از 80 تومن بگیر تا 1 میلیون و خورده ای...شوهر خالم از گرجستان یه مدل چینیشو گرفته بود 400 تومن(بهتره بگم بهش قالب کرده بودن)ولی شکل ظاهریش عین اصلش بود...تو ایرانم 80 تومنیش رو دیدم که از دور داد میزنه چینی هستش(به خاطر کیفیت بد ساختش)...من میم به جای این گوشی یه گوشی cookie یا star بگیر...البته باید یه 30 40 تومن رو پولت بزاری...

---------- Post added at 11:44 PM ---------- Previous post was at 11:43 PM ----------

اونی که شوهرخالم گرفته بود تک سیمکارته بود، برنامه هم امتحان نکرده بود ببینه نصب میشه یا نه...ولی کلآ ازش ناراضی بود....

ba maram
27-09-2010, 21:07
والا چی بگم...این 1000 تا نوع داره...از 80 تومن بگیر تا 1 میلیون و خورده ای...شوهر خالم از گرجستان یه مدل چینیشو گرفته بود 400 تومن(بهتره بگم بهش قالب کرده بودن)ولی شکل ظاهریش عین اصلش بود...تو ایرانم 80 تومنیش رو دیدم که از دور داد میزنه چینی هستش(به خاطر کیفیت بد ساختش)...من میم به جای این گوشی یه گوشی cookie یا star بگیر...البته باید یه 30 40 تومن رو پولت بزاری...

---------- Post added at 11:44 PM ---------- Previous post was at 11:43 PM ----------

اونی که شوهرخالم گرفته بود تک سیمکارته بود، برنامه هم امتحان نکرده بود ببینه نصب میشه یا نه...ولی کلآ ازش ناراضی بود....

مرسی‌ از نظرت ... من زیاد آگاهی‌ فروشاش رو دیدم که گفتن شبیه اصله...اگه باشه!!!!!!! اگه نباشه نمیگیرم...
در ضمن من که برنامه نمی‌خوام بریزم....در حد اس ام اس و زنگ....:31:

این مدل گوشییی که گفتی‌ چی‌ هستن؟!توضیح میدی....؟

قیمت برام مهم نیست.....:13:

ba maram
01-10-2010, 21:41
کسی نیست به ما جواب بده؟