PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی برای کپی

mostafa_maca
24-09-2010, 22:26
سلام دوستان راستش من دنبال یه نرم افزاری هستم که نه فقط بر اساس تبلیغاتش بلکه در واقعیت بتونه دی وی دی های مشکل دار رو کپی کنه من چنتا دی وی دی دارم که نه خش به اون صورت داره نه لکه ولی نمیدونم چرا نمیشه کپیشون کرد ممنون میشم یه نرم افزار کاربردی رو به من معرفی کنن چون واقعا کارم گیر کرده:10:

alireza1411
24-09-2010, 22:40
اگه دی وی دی فیلم باشه شاید با DVDFAB جواب بده.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

حذف اونواع قفل !!! اینجا که نوشته باید تست کنی ببینی میشه یا نه.

Any DVD هم بد نیست. اون هم واسه شکستن و کپی دی وی دی مناسبه.

Masоud
25-09-2010, 00:13
سلام

DVDFab Platinum | رایت DVD

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق باشید :40:

mostafa_maca
25-09-2010, 16:08
سلام ممنون از توجه
والا این دی وی دیها اصلا قفل اینا ندارن همین 20 دی وی دیه مایا هستن....
نمیدونم شاید رطوبت گرفته نمیدونم چرا کپی نمیشه چون نه سطحش اونقدر افتضاح هستش نه دی وی دی رامم اونقد داغون با 3تا دی وی دی رام تست کردم حالا با این نرم افزارا هم یه تست میکنم ببینم میشه یا نه
جالبه که خیلی قشنگ دی وی دی ها رو اجرا میکنه ولی کپی یا ایمیج نمیشه گرفت....

***Spring***
25-09-2010, 18:35
سلام ...

AnyReader | نرم افزاری برای کپی فایل های خراب ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

IsoBuster | کپی گرفتن از محتویات سی‌دی‌ها و دی‌وی‌دی‌های خش‌دار ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

portable Jufsoft BadCopy Pro |نرم افزار بازگردانی اطلاعات از روی CD & DVD های خراب ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Jufsoft BadCopy Pro نرم افزار بازگردانی اطلاعات از روی CD & DVD های خراب ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

==================================================

4.1 Bad Copy

لینک سایت اصلی برنامه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

و برنامه های دیگه مثل : UlteraISO و CloneCD و DVD_Cloner_Platinum و ...

Masоud
25-09-2010, 18:39
سلام

یکی از سرسخت ترین نرم افزار ها :

Clone CD

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق باشید :40:

gonbad city
25-09-2010, 18:40
من خودم تجربه زیادی توی کپی گرفتن زورکی ازسی دی ها و دی وی دی هایی که نمیخوان کپی شن :31: دارم
بهترین برنامه به نظر من برای اینکار اول
UlteraISO
دوم Blindwrite Suite
سوم IsoBuster_Pro
هست شما هم باهاشون کار کنی متوجه میشی

alireza1411
25-09-2010, 20:28
cd dvd data recovery
این برنامه 5 درجه ی سرعت داره و بد جور ترین سی دی ها رو که با نرو و اولترا ایزو و چند نرم افزار دیگه تست کردم و نشد کپی کنم با این جواب داد.

فقط سرعتش خیلی کمه و یا همین سرعت کم هم میتونه سی دی خراب و دی وی دی خراب رو بخونه.:41:

به هر حال مجبور بودم صبر کنم که یه فایل 700 مگابایتیه خراب رو از دی وی دی بریزه که 40 دقه طول کشید !!!:31:

mostafa_maca
26-09-2010, 14:53
wow! از همه ی دوستان صمیمانه تشکر میکنم فکر کنم به هر حال یکیشون جواب بدن!:31:
راستی این دستگاه هایی هست که میچرخن و خشگیری میکنن ایا ضرر هم دارن؟چون یه لایه برمیدارن به هر حال در دراز مدت تو کیفیت دی وی دی؟:20:
بازم ممنون از همه:10:

gonbad city
26-09-2010, 15:07
راستی این دستگاه هایی هست که میچرخن و خشگیری میکنن ایا ضرر هم دارن؟چون یه لایه برمیدارن به هر حال در دراز مدت تو کیفیت دی وی دی؟:20:

سی دی رو خش گیری نکنی بهتره چون یه دفعه من این کارو کردم دیگه همون قبلیاشو هم نتونستم حتی ببینم

alireza1411
26-09-2010, 21:31

فکر کنم ضرر داشته باشه مگه این که فقط با یه پنبه ای چیزی دیسک رو تمیز کنه که اون هم دستی میشه انجام داد. مگه نه ؟

با این دستگاه ها کسی کار کرده دوستان ؟ سی دی و دی وی دی بذاریم جواب میده ؟ قیمتش چنده ؟

mostafa_maca
27-09-2010, 18:22
والا من پسرخالم یه سری دی وی دی واسه سریال لاست داشت افتضاح داغون بود حتی نمیتونستی بری تو دی وی دی ببینی چه خبره! جالب اینکه با 5 تا دی وی دی پلیر هم اجرا کردم که هیچ توفیری نکرد بعد اون برد پیش یکی از دوستاش رو این دستگاه ها یه مایعی بهش زد بعد گذاشت رو یه دستگاه که سریع میچرخید بعد چند دقیقه دی وی دی هامو گرفتمو خیلی راحت سریالو دیدم جالب اینکه میتونی مشخص کنی تا چه شعاعی رو خش گیری کنه مثلا یکی از دی وی دی ها که خش هایی خارج منطقه دیتا داشت رو فقط همون قسمتایی که داخل دیتا بود خشگیری کرد و جالب تر اینکه تمام خشها از بین میره!
میگفت اون دستگاه ها از 20 تومن تا 70 80 تومن هستش اونی که ماله منو خشگیری کرد باهاش ازین 20 تومنی ها بود خدا میدونه اون 80 تومنیش چیکار میکنه!!! لابد تکه های دی وی دی رو بهم میچسبونه:31:
داستانی گفتم برا خودم:31:

alireza1411
27-09-2010, 21:26
والا من پسرخالم یه سری دی وی دی واسه سریال لاست داشت افتضاح داغون بود حتی نمیتونستی بری تو دی وی دی ببینی چه خبره! جالب اینکه با 5 تا دی وی دی پلیر هم اجرا کردم که هیچ توفیری نکرد بعد اون برد پیش یکی از دوستاش رو این دستگاه ها یه مایعی بهش زد بعد گذاشت رو یه دستگاه که سریع میچرخید بعد چند دقیقه دی وی دی هامو گرفتمو خیلی راحت سریالو دیدم جالب اینکه میتونی مشخص کنی تا چه شعاعی رو خش گیری کنه مثلا یکی از دی وی دی ها که خش هایی خارج منطقه دیتا داشت رو فقط همون قسمتایی که داخل دیتا بود خشگیری کرد و جالب تر اینکه تمام خشها از بین میره!
میگفت اون دستگاه ها از 20 تومن تا 70 80 تومن هستش اونی که ماله منو خشگیری کرد باهاش ازین 20 تومنی ها بود خدا میدونه اون 80 تومنیش چیکار میکنه!!! لابد تکه های دی وی دی رو بهم میچسبونه:31:
داستانی گفتم برا خودم:31:

فکر کنم به اون ماده ی شفاف و خش برداشته ی روی دی وی دی ها یه لایه اضافه میکنه که ترمیم بشه و نور لیزر بدون مشکل و مستقیم بازتاب بشه.

چه خوبه ... قیمتش هم خوبه. البته من کارم دی وی دی خش دار نیست و بیشتر با هارد کار میکنم ولی کار آدم گیر کنه وسیله ی مناسبیه.

ممنون توضیح دادی.

mostafa_maca
28-09-2010, 21:54
خواهش میکنم دوست عزیز اره من خودمم بیشتر با فلش و هارد کار میکنم
اره دستگاه خیلی خوبیه من خودم حداقل 10 تا دی وی دی و سی دیمو یه بار استفاده کردم انداختم دور به خاطر همین خش و لکه و اینا....