PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال : روش غیر فعال کردن آپدیتی که وظیفه ی چک کردن سریال نامبر ویندوز رو داره

smnkds312
24-09-2010, 22:14
سلام

بنده ویندوز اصل روی یک لپ تاپ رو پاک کردم و ویندوز غیر اورجینال ریختم . شرکتی

که ویندوز 7 رو از دی وی دیش ریختم ، هشدار داده بود که موقع آپدیت ، یک آپدیتی هست که وظیفه

اش اینه که بعد از متصل شدن کاربر به اینترنت ، سریال نامبری که این ویندوز با اون اکتیو شده رو

چک کنه که آیا قانونی هست یا غیر قانونی ؛ اگه قانونی بود که هیچ ، اگه نبود ، ظاهرا مشکل پیش

میاد ( فک کنم غیر فعال شه و مجبور شیم ویندوز رو عوض کنیم )

گفته بود موقع آپدیت نگاه کنید ببینید هر آپدیت چه وظیفه ای داره !

این کار اولا خیلی طول میکشه و وقت تلف کنیه که من هر هفته بشینم یه ساعت ببینم که چی چی

میخواد آپدیت کنه ، و در ضمن ، اگه کسی مسلط به انگلیسی نباشه ( مثل بنده ) کارش زاره ...

میخواستم ببینم که چه راهی هست که اصلا ویندوز نتونه به اینترنت ( برای این کار ) متصل بشه و

فقط آپدیت های دیگه رو انجام بده ؟

نمیخوام ویندوزم اصلا آپدیت نشه ، فقط میخوام اون یه دونه آپدیتی که اورجینال یا غیر اورجینال بودن

ویندوز رو تشخیص میده رو غیر فعال کنم .

اصلا وقتی میخواد آپدیت کنه ، مگه سوال میپرسه ؟ تو XP من که همینجوری سر خود آپدیت میکنه

دیگه راهی نذاشته که ما انتخاب کنیم چی رو آپ بکنه ، چی رو آپ نکنه ...

لطفا یه راهنمایی بکنید

asa2000
24-09-2010, 22:45
تو آپديتها كه نمينويسه اين آپديت براي چك كردن جنيون ويندوز هستش !
شما فقط ميتوني جلوي اتو آپديت رو بگيري همين .

Dew Drop
24-09-2010, 23:37
سلام
تو کنترل پنل برید به windows update تو ستون سمت چپ check for update رو بزنید
بعد دو تا گزینه براتون میاره یکی important یکی دیگه optional
بین گزینه های important گزینه ای هست windows for update(KB971033) که آپدیتی برای تشخیص جنیون بودن ویندوز
هست,که تیکش رو بردارید و اپدیتها تون رو انجام بدید.
شما می تونید اتوماتیک آپدیت رو خاموش کنید و خودتون انتخاب کنید که چه چیزی آپدیت بشه.
در ضمن اگه مشکلی هم از نظر جنیون نبودن ویندوزتون پیش اومد میتونید با کرک اکتیوش کنید نیازی به نصب دوباره ویندوز نیست
مگه تو شرایطی باشین که هیچ کرک یا لودری جواب نده,قبل از آپدیت هم برای اینکه مطمئن بشید می تونید از کرک یا لودر استفاده کنید.
این پست رو هم ببینید که با تصویر نحوه آپدیت و فعال کردنش رو توضیح دادن

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

smnkds312
25-09-2010, 00:09
بین گزینه های important گزینه ای هست windows for update(KB971033) که آپدیتی برای تشخیص جنیون بودن ویندوز
هست,که تیکش رو بردارید و اپدیتها تون رو انجام بدید.

ضمن تشکر از پاسختون ، این KB971033 همیشه برای این کاره ؟ ، یعنی این که ممکنه بعدا

یک آپدیتی دیگه با نامی غیر از این برای تشخیص جنیون بودن ویندوز به وجود بیاد ؟

چون شما بعد فرمودین :

در ضمن اگه مشکلی هم از نظر جنیون نبودن ویندوزتون پیش اومد میتونید با کرک اکتیوش کنید

خوب اگه ما اون KB971033 رو غیر فعال کنیم ، چرا نگران این باشیم که باز هم ممکنه مشکل پیش

بیاد ؟ . نکنه این کار همیشه کارساز نیست و مایکروسافت آپ دیت های دیگه ای رو برای این کار غیر

از این یکی بذاره ؟

متشکرم

Mohammad King
25-09-2010, 00:13
سلام

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

smnkds312
25-09-2010, 00:31
سلام و تشکر از شما

این کار برای همیشه عملی هست یا ممکنه بعدا مایکروسافت از طریق دیگه ای این کار رو

انجام بده .

چون لینکی که شما دادین رو خوندم ، شما هم نوع نوشتارتون طوری بود که باز هم امکانش هست

که ویندوز مشکل ساز بشه و از کار بی افته - حتی با غیر فعال کردن این آپ دیت - . چون فرموده

بودین که پیشنهاد ما این است که روی گزینه ی Never ... بذارید . خوب اگه ما با این روش ( برداشتن

تیک اون آپ دیت مخصوص ) میتونیم از غیر اکتیو شدن ویندوز جلو گیری کنیم ، پس چرا بهتره که

روی گزینه ی Never بذاریم تا اصلا ویندوز آپدیت نشه ؟

Mohammad King
25-09-2010, 00:32
سلام

من پیشنهاد میکنم آپدیت رو روی نور بزارید.

چون معلوم نیست که مایکروسافت فقط با همین یه کار بتونه جلوی این کار بگیره.

smnkds312
25-09-2010, 00:44
سلام

من پیشنهاد میکنم آپدیت رو روی نور بزارید.

چون معلوم نیست که مایکروسافت فقط با همین یه کار بتونه جلوی این کار بگیره.

سلام

خوب یعنی باید کلا قید آپدیت کردن ویندوز رو بزنیم ...

یه ذره حیفه ، چون آپ دیت کردن خیلی در کار ویندوز تاثیر گذاره ظاهرا امنیتش رو خوب

بالاتر می بره . نمیدونم اگه خیلی تفاوت نداره ، خوب آپ نمیکنیم ...