PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برنامه ای برای فهمیدن زمان استفاده از کامپیوتر

mrmmnb
24-09-2010, 20:09
سلام
دوستان برنامه ای میخوام که نشون بده کامپیوتر در چه موقعی(تاریخ و ساعت) روشن شده و کی خاموش شده(تاریخ و ساعت) و مدت زمان اون چقدر بوده
طوری نباشه فقط اخرین استفاده رو نشون بده یه جوری باشه که مثلا وقتی نصب کردم دیگه بعد از هر چی کامپیوتر روشن و خاموش شد رو یه جا ذخیره کنه و هر وقت خواستم نشون بده

Amir Varasteh
24-09-2010, 20:17
سلام.

منم دنبال همچین چیزی هستم.

اگه کسی میدونه بگه لطفا.

alireza1411
24-09-2010, 20:36
نرم افزار PC Activity Monitor فکر میکنم به دردتون بخوره. همه چی رو تقریبا ضبط میکنه ... یه جاسوس فوق حرفه ایه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

برای دانلود نسخه ی کرک شده با حجم 3.34 مگابایت:

تو اینجا هم یه نگاه کنین شاید نسخه بهتری باشه:

mrmmnb
24-09-2010, 20:53
برنامه ساده تری وجود نداره؟
این برنامه خیلی حرفه ای هست من کار های بیشماری میشه باهاش انجام داد ولی کاری که من میخوام انجام بدم خیلی ساده هست در واقع این زمان هایی که گفتم توی خود کامپیوتر هم ذخیره شده ولی پیدا کردن اونها یکم مشکل هست
اگه برنامه ساده تری هست معرفی کنید

alireza1411
24-09-2010, 20:54
برنامه ساده تری وجود نداره؟
این برنامه خیلی حرفه ای هست من کار های بیشماری میشه باهاش انجام داد ولی کاری که من میخوام انجام بدم خیلی ساده هست در واقع این زمان هایی که گفتم توی خود کامپیوتر هم ذخیره شده ولی پیدا کردن اونها یکم مشکل هست
اگه برنامه ساده تری هست معرفی کنید

من فقط میدونم تو تاسک منیجر زمان آپ بودن سیستم رو نشون میده که اون هم مال آخرین بار هست فقط.
این برنامه هم که گفتم لینکاش درست نیست و خودم هم میخوام پیداش کنم

mrmmnb
24-09-2010, 22:09
خوب این برنامه رو من لینک دارم
اخرین ورژنش 7.7.1 هست که لینک دانلودش تو خود سایتش هم هست ولی کرکی من براش ندیدم البته خیلی هم سرچ نکردم
ولی ورزن قبلیش 7.6 هست که چند تا لینک پیدا کردم که نوشتن با کرک
از ورژن 7.7.1 هم ظاهرا دیگه نسخه Professional ارائه نمیشه و فقط نسخه لایت و استاندارد وجود داره که همنطور که گفتم کرکی هم من براش ندیدم اما ورژن قبلی یعنی 4.6 هم نسخه Professional داره و هم کرک
اینم لینکاش

لینک کمکی

===================
بعد از همه این حرفا کسی برنامه ساده تری سراغ داره؟