PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با زیرنویس

AliROCK
24-09-2010, 16:45
فیلمهایی که با برنامه convertx2dvd با زیرنویس رایت میکنم زیرنویسش خرچنگ قورباغست فونت زیرنویس هم نصبه تو برنامه convertx2dvd زیرنویس رو هم رو انگلیسی هم رو فارسی گذاشتم ولی بازم خرابه تو non-unicode programs هم رو فارسی هست ولی بازم زیرنویس خرابه مشکل از کجاست گفتم شاید ماله ویندوزه تو 7 و xp امتحان کردم بازم همینجوریه؟
vobsub هم نصبه

aliupdate
24-09-2010, 16:51
سلام
احتمالا مشكل از نرم افزاره يا فارسي ساپرت نميكنه يا يه سري تنظيمات بهم ريخته يه نرم افزار ديگه رو امتحان كنيد.

AliROCK
24-09-2010, 16:57
خب چه برنامه ای

Perpetual
24-09-2010, 17:16
یه سر به این تاپیک بزن:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

AliROCK
24-09-2010, 17:29
این کارم کردم تو پست اول نوشتم بازم خرابه

aliupdate
24-09-2010, 17:43
از اين نرم افزارا استفاده كنيد:
َAshampoo Burning Studio
Ashampoo Movie Shrink & burn
Final Burner PRO

AliROCK
27-09-2010, 18:17
تو xbox هم گذاشتم بازم نمیاد ویندوزم رو چند وقت پیش اپدیت کردم میشه ماله اون باشه چون xp قدیمی داشتم هیچ مشکلی نداشت

Mohammad King
27-09-2010, 18:27
اول کدک K-lite رو نصب کنید .
بعد نرم افزار تبدیل فرمت (Total Video Converter ) رو نصب کنید...
Total Video Converter رو اجرا کنید...
فایل رو Import کنید. ...
حالا یک پنجره جدید باز میشه که باید فرمت فایلتون رو انتخاب کنید ...
به سربرگ سوم بروید و avi یا Mpg را از لیست انتخاب کنید (Mpg رایج تر هست)
الان فایل شما Import شده و حالا باید زیرنویس رو اضافه کنید ...
کنار مشخصات فایل ویدئویی که داخل برنامه import شده filter رو جستجو کنید ...
در پنجره جدید تیک Subtitle رو بزنید و از اونجا زیرنویس خودتون رو Open کنید...
حالا تنظیمات رو Ok کنید و به صفحه الی برنامه برگردید و Convert Now رو بفشارید ...
صبر کنید تا فایل تبدیل بشه...
حالا میتونید فایل همراه زیرنویس رو به راحتی روی سی دی(دی وی دی) رایت کنید ...

خیلی بهتره که توی انجمن زیر تاپیک بزنید:

اونجا زودتر جواب میگریری

AliROCK
27-09-2010, 20:01
این

یا این
OJOsoft Total Video Converter

Mohammad King
27-09-2010, 20:44
سلام

K-Lite Codec Pack و K-Lite Mega Codec Pack | کامل‌ترین مجموعه کدک‌های فایل‌های صوتی و تصویری ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ... آخرين صفحه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))

Total Video Converter :
USeesoft Total Video Converter | تمامی ورژنها اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

rahnemoun
27-09-2010, 20:58
فیلمهایی که با برنامه convertx2dvd با زیرنویس رایت میکنم زیرنویسش خرچنگ قورباغست فونت زیرنویس هم نصبه تو برنامه convertx2dvd زیرنویس رو هم رو انگلیسی هم رو فارسی گذاشتم ولی بازم خرابه تو non-unicode programs هم رو فارسی هست ولی بازم زیرنویس خرابه مشکل از کجاست گفتم شاید ماله ویندوزه تو 7 و xp امتحان کردم بازم همینجوریه؟
vobsub هم نصبه

شما راهی رو که در زیر میگم انجام بدید، درست میشه:

1) در محیط اصلی برنامه، روی کلید Settings کلیک کنید تا پنجره مربوطه باز بشه...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2) در پنجره جدید، زبانه SubTitles را انتخاب کرده و در این زبانه، روی کلید Subtitle Text Rendering Settings کلیک کنید...

3) در پنجره جدیدی که باز میشه، روی کلید ...Font کلیک کنید...

4) در پنجره کوچکی که باز میشه، منوی باز شونده Sample Character Set را باز کنید...

5) در این منو، آیتم Arabic_CharSet رو انتخاب کنید...

در همین پنجره کوچک، اگر به بخش Sample توجه کنید، بعد از انتخاب Arabic_Charsert نوشته‌های فارسی هم ظاهر میشه.
حالا کلیه پنجره‌ها رو با زدن OK ببندید، به این ترتیب وقتی فیلمتون رو تبدیل و رایت کردید، کلیه حروف فارسی کاملا قابل دیدن هست.
برای اطمینان، یک فیلم با حجم کم رو تست کنید (البته حالت رایت رو حذف کنید تا بعد از تبدیل فیلم اونو روی DVD رایت نکنه و فقط روی Hard ذخیره کنه.

توجه: هر دفعه که خواستید فیلم رایت کنید، این مراحل پنجگانه رو باید انجام بدید.

رامین :11: