PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزار براي اجراي فايل mts

mahdishata
24-09-2010, 16:17
سلام
با دوربين فيلمبرداري يه فيلم ضبط كردم با فرمتmts.اگه پليرش رو معرفي كنيد ممنون ميشم
خير سرم با بدبختي يه فيلم دانلود كردم با فرمت m2ts:31:.اينا به هم ربطي دارن؟اگه ممكنه يه پلير هم واسه اين معرفي كنيد
متشكر

alireza1411
24-09-2010, 16:34
سلام
با دوربين فيلمبرداري يه فيلم ضبط كردم با فرمتmts.اگه پليرش رو معرفي كنيد ممنون ميشم
خير سرم با بدبختي يه فيلم دانلود كردم با فرمت m2ts:31:.اينا به هم ربطي دارن؟اگه ممكنه يه پلير هم واسه اين معرفي كنيد
متشكر

اسم کامل این اکستنشن اینه:

MadTracker 2 Sample

این نوع فایل با نرم افزار:

MadTracker

باز میشه. ولی این فرمت صوتیه و فکر نکنم شما همین رو منظورتون باشه چون با دوربین گرفتین.

نوع دیگه ای که مال دوربین هاست اینه:

MPEG Transport Stream

که فایلش از نوع ویدئویی AVCHD هست. با برنامه هایی مثل اینا میشه بازش کرد:

CyberLink PowerDVD
Corel WinDVD
Ulead VideoStudio

البته شاید با KMplaer و VLC هم باز بشه. اول اونا رو تست کنین که 10 15 مگ بیشتر نیستن بعد سراغ این 100 مگی ها برین.

Perpetual
24-09-2010, 17:22
با همون کدک K-Lite Codec Pack اجرا میشه ولی نمیدونم چرا روی هر سیستمی امتحان کردم خیلی کیفیتش رو داغون میکنه ولی با خودش روی تلویزیون کیفیت خیلی خوبه.

alireza1411
24-09-2010, 19:04
با همون کدک K-Lite Codec Pack اجرا میشه ولی نمیدونم چرا روی هر سیستمی امتحان کردم خیلی کیفیتش رو داغون میکنه ولی با خودش روی تلویزیون کیفیت خیلی خوبه.

با کی ام پی باز کنی رزولوشنش رو مینویسه. احتمالا پایین باید باشه که این جوری میشه ولی عجیبه که از نوع AVCHD هست ...

حجمش رو به همراه زمانش هم بگین معلوم میشه تا حدودی.

Perpetual
24-09-2010, 22:00
با کی ام پی باز کنی رزولوشنش رو مینویسه. احتمالا پایین باید باشه که این جوری میشه ولی عجیبه که از نوع AVCHD هست ...

حجمش رو به همراه زمانش هم بگین معلوم میشه تا حدودی.
حجم : 178 مگ
زمان : 2 دقیقه 23 ثانیه
می دونید چطور نشون میده یه لحظه نشون میده ولی یه دفه می پره چند ثانیه بعد یا بصورت پله پله شده نشون میده.

alireza1411
24-09-2010, 22:09
حجم : 178 مگ
زمان : 2 دقیقه 23 ثانیه
می دونید چطور نشون میده یه لحظه نشون میده ولی یه دفه می پره چند ثانیه بعد یا بصورت پله پله شده نشون میده.

داداش این کلیپ هر دقش میشه 90 مگ تقریبا. اگه h.264 باشه احتمالا رزولوشن اچ دی داره. ممکنه از نوع 1440*1080 یا 10280*720 باشه. دقیق مشخص نیست.

واسه دیکد همچین کلیپی سی پی یو قدیمی ها کم میاره و پرک پرک میشه.برای بهتر دیکد شدن سیستم باید خوب باشه.

یه مساله نرم افزاری هم هست ... اگه با دیکدر مناسبی پخش نشه هم مصرف سی پی یو میره بالا و پلیر کم میاره و پرک میزنه. بهترین راه نصب ویندوز سون و استفاده از پلیر قوی اون هست.

این مجموعه کدکی که نصب کردین به احتمال خیلی زیاد اون فایل رو داره با ffshow دیکد میکنه. بد نیست ولی بهترش هم هست دیگه.

شما یه کاری کن اساسی من دقیق بگم مشکل سخت افزاره یا دیکدره ...

با این برنامه مشخصات رو به من بده.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداین رو دانلود کن و نصب کن و تو اولین ران تنظیم کن به صورت text نشون بده. بعد رو فایلت راست کلیک که کنی تو هر ویندوزی هم باشه یه گرینه ی مدیا اینفو توش داره. با اون گزینه همین برنامه باز میشه و مشخصات رو میتونی ببینی. اونا رو کپی بزن اینجا بزار ببینم.

یه چیز دیگه. سیستمی که روش کار کردی سی پی یوش چه مدلیه ؟

Perpetual
24-09-2010, 22:20
شما تا حدودی درس گفتید
چون سیستم من قدیمیه و با ویندوز 7 امتحان کردم خیلی بهتر شد ولی هنوز بقول شما کم میاره و پرک میزنه.
حالا نرم افزار رو دانلود می کنم و بهتون خبر می دم
ممنونم

Perpetual
24-09-2010, 22:36
اینم مشخصاتی که میخواستید البته تو pdf هست:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدلطفا بگید حداقل سیستم برای درست اجرا شدنش چطوره
آخه من رو لپتاپ سونی VPCCW21FX/B امتحانش کردم وکم آورده.

alireza1411
24-09-2010, 22:56
اینم مشخصاتی که میخواستید البته تو pdf هست:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدلطفا بگید حداقل سیستم برای درست اجرا شدنش چطوره
آخه من رو لپتاپ سونی VPCCW21FX/B امتحانش کردم وکم آورده.

خب این مشخصات فایل شماست:

Complete name : I:\MOVIE\movie\00114.MTS

Format : BDAV
Format/Info : Blu-ray Video
File size : 179 MiB
Duration : 2mn 23s
Overall bit rate : 10.4 Mbps
Maximum Overall bit rate : 18.0 Mbps

Video
ID : 4113 (0x1011)
Menu ID : 1 (0x1)
Format : AVC
Format/Info : Advanced Video Codec
Format profile : High@L4.0
Format settings, CABAC : Yes
Format settings, ReFrames : 2 frames
Format settings, GOP : M=1, N=26
Codec ID : 27
Duration : 2mn 23s
Bit rate mode : Variable
Bit rate : 9 535 Kbps
Maximum bit rate : 16.0 Mbps
Width : 1 440 pixels
Height : 1 080 pixels
Display aspect ratio : 16:9
Frame rate : 25.000 fps
Color space : YUV
Chroma subsampling : 4:2:0
Bit depth : 8 bits
Scan type : Interlaced
Scan order : Top Field First
Bits/(Pixel*Frame) : 0.245
Stream size : 164 MiB (92%)

Audio
ID : 4352 (0x1100)
Menu ID : 1 (0x1)
Format : AC-3
Format/Info : Audio Coding 3
Mode extension : CM (complete main)
Codec ID : 129
Duration : 2mn 24s
Bit rate mode : Constant
Bit rate : 448 Kbps
Channel(s) : 6 channels
Channel positions : Front: L C R, Side: L R, LFE
Sampling rate : 48.0 KHz
Bit depth : 16 bits
Video delay : -80ms
Stream size : 7.69 MiB (4%)

دوربین اچ دی با صدای 6 کاناله. دوربین خیلی خوبیه. تصویر از نوع Interlace هست و اگه با برنامه هایی مثل VLC باز کنید باید نوع دیاینترلیسور رو بزارین اتوماتیک باشه. اگه نذارین تصویر دندونه دندونه داره. منظورم لبه های تصاویره. دقت کنید !!!

رزولوشن تصویر همون طور که گفتم 1440*1080 هست و درسته فول اچ دی نیست ولی خیلی خوبه.
کدک تصویر AVC یا همونH.264 هست و صدا هم که زیاد مهم نیست چیه.
این رزولوشن و با این کدک باید رو یه سیستم با سی پی یوی Core2 به بالا و با کلاک حداقل 2 گیگ اجرا بشه. بیت ریت 18 مگابیت بر ثانیه کمتر از 3 مگابایت در ثانیه میشه که نسبت به سرعت حداقل 20 30 مگابایتی هارد دیسک این لپ تاپها خیلی کمه و هیچ مشکلی نداره. مگه این که شما بزنی ویندوز فایل کپی کنه که نتونه اطلاعات فیلم رو با سرعت مناسب بخونه.

لپ تاپی که میگین که خیلی خوبه !!!!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدسی پی یوش رو ببینید:
Intel Core i3Processor Number: 330MClock Speed: 2.13GHz
کلاک عادیش اینه و تحت بار میره بالاتر و شاید حدود 2.53 یا 2.8 باشه. به نظر من فول اچ دی هم بود باید باز میکرد راحت.
شما یه چک کن ویروسی نباشه سیستم و یا برنامه ی خاصی که از هارد و سی پی یو استفاده میکنه باز نباشه.
تو تاسک منیجر ویندوز ببینی موقع پخش فایل سی پی یو چند درصدش پر میشه. اگه درصد بالایی بود یه نگاه کنین ببینین چه process نصف سی پی یو رو گرفته.
یادتون باشه این i3 ها هسته جازی هم دارن. اگه مصرف سی پی یو بالای 20 درصد باشه نگاه کنین چه پراسزی اون 20 25 درصد رو پر کرده. اگه غیر از مدیا پلیر چیز دیگه ایه اسمش رو بگین.

alireza1411
24-09-2010, 23:25
این عکسها هم واسه پلیر های مختلفه. گرافیک من 4830 ای تی آی بود البته اورکلاک شده ...
دو برابر مال شما قدرت داره و سی پی یوم یه خورده بهتره. این فیلم هم از نوع 720 پی بوده. درصد سی پی یو تو بیشتر برنامه ها بدون استفاده از گرافیک زیاد بالاست.
تا 20 درصد !!!!

چون مال شما هسته مجازی میسازه و ممکنه از نرم افزاری بدون استفاده از گرافیک استفاده کنین فکر کنم کلیپتون با 60 درصد یه هسته ی واقعی لپ تاپتون اجرا بشه. یعنی مصرف سی پی یو میشه 15 درصد.

بیشتر از 20 بود یعنی سیستم یه چیزیش هست ....

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Perpetual
25-09-2010, 06:25
دوربین اچ دی با صدای 6 کاناله. دوربین خیلی خوبیه. تصویر از نوع Interlace هست و اگه با برنامه هایی مثل VLC باز کنید باید نوع دیاینترلیسور رو بزارین اتوماتیک باشه. اگه نذارین تصویر دندونه دندونه داره. منظورم لبه های تصاویره. دقت کنید !!!

رزولوشن تصویر همون طور که گفتم 1440*1080 هست و درسته فول اچ دی نیست ولی خیلی خوبه.
کدک تصویر AVC یا همونH.264 هست و صدا هم که زیاد مهم نیست چیه.
این رزولوشن و با این کدک باید رو یه سیستم با سی پی یوی Core2 به بالا و با کلاک حداقل 2 گیگ اجرا بشه. بیت ریت 18 مگابیت بر ثانیه کمتر از 3 مگابایت در ثانیه میشه که نسبت به سرعت حداقل 20 30 مگابایتی هارد دیسک این لپ تاپها خیلی کمه و هیچ مشکلی نداره. مگه این که شما بزنی ویندوز فایل کپی کنه که نتونه اطلاعات فیلم رو با سرعت مناسب بخونه.

لپ تاپی که میگین که خیلی خوبه !!!!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدسی پی یوش رو ببینید:
Intel Core i3Processor Number: 330MClock Speed: 2.13GHz
کلاک عادیش اینه و تحت بار میره بالاتر و شاید حدود 2.53 یا 2.8 باشه. به نظر من فول اچ دی هم بود باید باز میکرد راحت.
شما یه چک کن ویروسی نباشه سیستم و یا برنامه ی خاصی که از هارد و سی پی یو استفاده میکنه باز نباشه.
تو تاسک منیجر ویندوز ببینی موقع پخش فایل سی پی یو چند درصدش پر میشه. اگه درصد بالایی بود یه نگاه کنین ببینین چه process نصف سی پی یو رو گرفته.
یادتون باشه این i3 ها هسته جازی هم دارن. اگه مصرف سی پی یو بالای 20 درصد باشه نگاه کنین چه پراسزی اون 20 25 درصد رو پر کرده. اگه غیر از مدیا پلیر چیز دیگه ایه اسمش رو بگین.

از توضیحات کاملتون ممنونم
تصویر رو دارم ولی یدفه بعضی جاهاش تصویر پله پله میشه و تارهم میشه ولی در کل با این لپتاپ تقریبا خیلی خوب شده.
ممنونم

Perpetual
25-09-2010, 06:30
این عکسها هم واسه پلیر های مختلفه. گرافیک من 4830 ای تی آی بود البته اورکلاک شده ...
دو برابر مال شما قدرت داره و سی پی یوم یه خورده بهتره. این فیلم هم از نوع 720 پی بوده. درصد سی پی یو تو بیشتر برنامه ها بدون استفاده از گرافیک زیاد بالاست.
تا 20 درصد !!!!

چون مال شما هسته مجازی میسازه و ممکنه از نرم افزاری بدون استفاده از گرافیک استفاده کنین فکر کنم کلیپتون با 60 درصد یه هسته ی واقعی لپ تاپتون اجرا بشه. یعنی مصرف سی پی یو میشه 15 درصد.

بیشتر از 20 بود یعنی سیستم یه چیزیش هست ....

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
اگه منظورتون سیستمیه که باهاش اطلاعات رو گرفتم آره اون که سیستم خودمه و دور از جون شما قدیمیه.