PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال از دوستانی که سرویس حجمی دارند

Tom Clancy's
23-09-2010, 21:12
سلام دوستان
من تا امروز از سرویس نامحدود استفاده میکردم.
حالا قصد دارم که سرویس رو عوض کنم و از حجمی استفاده کنم(سرعت 256):13:
سوالم اینه که وبگردی و استفاده از مسنجر تقریبا چه میزان حجم مصرف میکنه؟(تو هفته 3 - 4 بار استفاده میکنم)
ممنون

joe_satriani
23-09-2010, 21:30
با سلام
بستگي داره خوب شما چه سايتهايي رو بريد
هر چي سايتي كه بازديد ميكنيد سنگين تر باشه از لحاظ محتوايي - مثلا عكس و تصوير سنگين باشه - حجم شما هم به همون نسبت كاسته ميشه ازش

موفق باشيد.

M0hsen3D
23-09-2010, 22:14
رضا برای چی میخوای حجمی بگیری؟؟من خودم خودت میدونی دیگه حجمی دارم خدا خدا میکنم که این مخابرات بیاد منطقمون رو فیبر نوری کنه بریم از مخابرات بگیریم.
یکسره استرس تموم شدن حجم عذابت میده و لذت استفاده از اینترنت رو ازت میگیره خلاصه حجمی خوب نیست!:13:
الان هم که وضع اینترنت شبانه همه ی isp ها خراب شده شبی300-400 مگ بیشتر دانلود نمیتونی بکنی
من خودم وقتایی که دیگه حجمم داره تموم میشه میرم از EDGE ایرانسل استفاده میکنم که نامحدوده ولی پینگ بالایی داره و نمیشه بازی انلاین کرد!:2:دیگه باید صبر کنیم تا این اپراتور سوم بیاد ببینیم چی از اب در میاد!:10:
موفق باشی:11:

Tom Clancy's
23-09-2010, 22:22
رضا برای چی میخوای حجمی بگیری؟؟من خودم خودت میدونی دیگه حجمی دارم خدا خدا میکنم که این مخابرات بیاد منطقمون رو فیبر نوری کنه بریم از مخابرات بگیریم.
یکسره استرس تموم شدن حجم عذابت میده و لذت استفاده از اینترنت رو ازت میگیره خلاصه حجمی خوب نیست!:13:
الان هم که وضع اینترنت شبانه همه ی isp ها خراب شده شبی300-400 مگ بیشتر دانلود نمیتونی بکنی
من خودم وقتایی که دیگه حجمم داره تموم میشه میرم از EDGE ایرانسل استفاده میکنم که نامحدوده ولی پینگ بالایی داره و نمیشه بازی انلاین کرد!:2:دیگه باید صبر کنیم تا این اپراتور سوم بیاد ببینیم چی از اب در میاد!:10:
موفق باشی:11:
محسن جان یه کاری برام پیش اومده که دیگه بیشتر اوقات خونه نیستم
برای همین میخوام حجمی بگیرم چون نامحدود صرف نمیکنه
:10:

The DarKnight
23-09-2010, 22:24
شبی300-400 مگ بیشتر دانلود نمیتونی بکنی
اینطوری که شما میگی هم نیست رفیق.
من با اکو 128 شبی حداقل 900 مگ دانلود میکنم
و اگه روزانه به اندازه ای که لازم داری وبگردی بکنی ترافیکت کم نمیاد
من که راضیم:11:

M0hsen3D