PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چند تا سوال!

Hitman-Group
23-09-2010, 20:27
سلام
خوب من چند تا سوال دارم که (میشه گفت چند تا مشکل)میشه گفت نگذشت تابسون ما مکس رو راس درس یاد بگیریم!

1:چطوری باید ورتکس های گلگیر پایین و عقب ماشین رو تنظیم کرد؟من همیشه اینجاش که میرسه گیر میکنم!

دوم یک بلو پرینت 100000000000000000000000000000000% درست و تنظیم یک ماشین(AUDI R8)اگر شد بگذارید تا دانلود کنم تا در اینده ها درستش کنم!(یک بلو پرینت ما داشتیم هر کاریش کردیم باز در نمای تاپ و لفت فاصله زیادی داشت!!!حالا جالبیش اینجاست عیسی میگه من با همین ماشین رو ساختم!!!:19:

حالا همینارو جواب بدید!

درست و کامل م جواب بدید!

Hitman-Group
24-09-2010, 17:51
الله اکبر

گفتیم امروز میایم جواب دادن!

ندونستیم دیگه هیچی تری دی کار اینجا نیس!

یعنی کسی نتونست به سوال های به این سادگی جواب بده؟

---------- Post added at 05:51 PM ---------- Previous post was at 05:50 PM ----------

حالا به عیسی گفتم بیاد جواب بده!

شاید تونست درستش کنه!

P30SERVER
24-09-2010, 17:58
ببین اکثر ماشینا زیر گلگیر و درشون قوس به طرف داخل دارن... در نتیجه معمولا توی بلوپرینت اصطلاحا ما بهشون میگیم نقاط کور هستن... باید یا از زیر ماشینت بلوپرینت داشته باشی که معمولا گیر نمیاد یا اینکه انقدر عکسای واقعیشو نگاه کنی تا دقیقا بدونی اونجاش چطوری ساخته میشه و چقدر رفته تو
بلئپرینت آر 8 هم که بهت دادم.... مشکل از بلوپرینت نیست.... مشکل ازینه که باید ورتکس ها رو وقتی توی یکی از نما ها مثلا نمای top تنظیم کردی وقتی که میری از یه نمای دیگه تنظیمش کنی دیگه اونا رو به چپ و راست نبری.... فقط اجازه داری اونا رو بالا و پایین کنی... الان دقیقا میدونم مشکلت چیه یه سری هم برات توضیح دادم ولی باید خودت انقدر بری گیر بدی بهش تا قشنگ قلقش بیفته دستت.