PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک برایه کرک نرم افزار

AMNA
23-09-2010, 19:32
با سلام من یه نرم افزار دانلود کردم کرک هم داره میخوام کرکش کنم. کرکو کپی میکنم بهد ایکن نرم افزارو رویه دسک تاپ میرم کلیک راست میکنم روش پراپرتیس بعو فایند تار جیت بعو مره تو قسمت نصبه برنامه بعد پیست میکنم تا اینجا مشکلی نیست بعدش کرکو باز میکنم همون جا دکمه پچ رو که کلیک میکنم پیام میده نمیتونه محله نصبو پیدا کنه محلشو نشونم بده. چرا اینطوریه؟؟/ البته من خیلی اماتورم لطفا کامل راهنمایی کنین ممنونم.:11:

TURBO_BOY2006
23-09-2010, 19:40
جه نرم افزاری هست؟

اون میگه آدرس فایلی رو که باید تغییر بده (پچ بشه ) رو مییخواد.

بگید چه نرم افزاریه شاید راهنماییتون کردیم.

Masоud
23-09-2010, 19:43
سلام

قبل از کرک کردن نرم افزار باید نرم افزار رو ببندید.

اگر پیغام زیر رو مشاهده کردید :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Yes رو میزنید و آدرس فایلی رو که خواسته بهش میدید.

موفق باشید :40:

AMNA
24-09-2010, 18:28
سلام

قبل از کرک کردن نرم افزار باید نرم افزار رو ببندید.

اگر پیغام زیر رو مشاهده کردید :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Yes رو میزنید و آدرس فایلی رو که خواسته بهش میدید.

موفق باشید :40:سلام ممنون از راهنماییتون بله درسته دقیقا همین پیغامو میده ادرس فایل نصبیرو میخواد دیگه درسته؟؟ ادرسشم میدم بازم کرک نمیکنه. بازم امتحان میکنم مرسی.:11:

joe_satriani
24-09-2010, 20:50
سلام ممنون از راهنماییتون بله درسته دقیقا همین پیغامو میده ادرس فایل نصبیرو میخواد دیگه درسته؟؟ ادرسشم میدم بازم کرک نمیکنه. بازم امتحان میکنم مرسی.:11:

با سلام
بايد توي اون پيغام كه مشاهده ميكنيد به محل برنامه بريد و بعد آيكون exe برنامه اي كه ميخوايد كرك كنيد رو بديد و اينتخابش كنيد

موفق باشيد.

SiyahVash
24-09-2010, 22:21
همونطور که جناب M.Masoud.M فرمودن باید برنامه موقع کرک بسته باشه؛ باید دقت کنید که بعضی از برنامه ها شاید ظاهرا پنجره شون باز نباشه اما در واقع در System Tray (پایین سمت راست، کنار ساعت) در حال اجران (مثل Babylon)؛ اگه اینطوره روی آیکونش کلیک راست کنید و Exit یا Quit رو بزنید.
اگه درست نشد سعی کنید بگین اسم برنامه رو!!!

AMNA
27-09-2010, 00:11
ممنون از همتون بلاخره با کمک شما کرک شد ممنون.